Astor, Lift Me Up, 10 in 1 BB Cream (Krem BB do twarzy)

Astor, Lift Me Up, 10 in 1 BB Cream (Krem BB do twarzy)

Lift Me Up BB Cream to wielozadaniowy balsam upiększający, dbający o cerę oraz ujednolicający jej koloryt. Zawiera intensywnie nawilżające składniki które zapobiegają oraz ukrywają pierwsze oznaki starzenia się skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i bardziej promiennie.
Dostarcza 10 korzyści w 1 produkcie:
- przywraca młodzieńczy wygląd,
- wygładza skórę,
- ujednolica cerę,
- wygładza drobne zmarszczki,
- kryje niedoskonałości i drobne przebarwienia,
- zawiera filtr SPF20.
Lift Me Up BB Cream zawiera super nawilżający system z kwasem hialuronowym, który pomaga nawilżyć i odmłodzić skórę, oraz połączenie silnych antyoksydantów i wit. E wygładzających i chroniących cerę.
Dostępny w 2 odcieniach.

u mnie tragedia

Kupiłam przypadkiem, nie miałam dużych oczekiwań. Wybrałam ciemniejszy odcień, moja skóra do bladych nie należy. Podczas pierwszej aplikacji, w dość ciemnym świetle byłam zachwycona, po czym podeszłam do okna i czar prysł :D Próbowałam różnie do aplikować żeby się sprawdził, niestety w moim przypadku ten bb to koszmar.

Plusy:
+ ładny odcień

Minusy:
- źle się rozprowadza, smugi, zacieki, pierwszy produkt którego jakoś nie umiem równomiernie po buzi rozetrzeć
- mimo że bardzo dbam o nawilżanie mojej suchej skóry ten produkt podkreśla wszystko co suche, zbiera się brzydko pod oczami
- nietrwały, okropność
- moja twarz po prostu wygląda źle, na zmęczoną, a powinno być odwrotnie

Podsumowując, wole poszukać i zainwestować w jakiś lekki podkład nawilżający, niż męczyć się z tym. Chciałam zastąpić nim podkład, bo na codzień nie potrzebuję na ogół dużego krycia, moja cera nie stwarza dużych problemów, no niestety. Osobiście nie polecam.

Używam tego produktu od: ciężko stwierdzić, miałam kilka podejść do produktu, ot co
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

Dla mnie super!

Podkład mnie naprawdę zaskoczył, ale pozytywnie. Choć to wersja BB, to kryje zdecydowanie powyżej oczekiwań. Skóra wygląda bardzo dobrze. Podkład ma ładny odcień, który dobrze dopasowuje się do twarzy. Dobrze się rozprowadza, nieduża ilość wystarczy by pokryć nim twarz i uzyskać super efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Maziowata i słabo kryje

Plusy:
- cena
- nie uczula

Wady:
- kolor, u mnie 100 light, ale nie jest jasny :/
- ciężko go nałożyć, bardzo się mazia po twarzy
- jak już się go uda nałożyć, to widać jak słabo kryje
- podkreśla suche skórki
- zapycha skórę
- krótko się trzyma, bardzo krótko

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

taki sobie

Niestety ten produkt ma jak dla mnie dwie istotne wady, które zniechęcają do użytkowania:
1. Uczula - strasznie łzawią mi po nim oczy (mimo że akurat oczu nim nie smaruje) - nie wiem czy to kwestia esencji zapachowej czy innego składnika produktu.
2. Koszmarnie smuży przy nakładaniu i ciężko go ładnie rozprowadzić; nie wtapia się ale pozostaje na skórze.
Cieżko ocenić mi właściwości pielęgnacyjne i kwestie ewentualnego zapychania, bo nie jestem w stanie używać go codziennie. Stosuję raczej jako lekki podkład, w dni "niewyjściowe".
Na plus mogę dodać, że ma niezłe krycie, bo jest dość gęsty. Ale to i tak go nie ratuje.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Boski!

Plusy:
-Najlepszy krem BB jaki miałam
-świetna pigmentacja i kolory
-zapach
-cena warta ja kupiłam około 20 zł
-nie czuć efektu maski
-dosyć kryje jak na krem,może nie w 100% ale przecież to tylko krem,więc Polecam !

może być

Odcień 200 medium.
To mój pierwszy krem BB, więc nie wiem, jak wypadłby na tle innych.
Kryje jak podkład, więc kiedy skóra straci opaleniznę, należy aplikować oszczędnie. Ale pokryje różowy ślad po ukąszeniu komara, czy też przebarwienia. Ujednolica koloryt skóry. Żółtawej, jak moja. Nie ma tendencji do znikania z twarzy czy zmiany koloru. Dobrze rozprowadza się na kremach na dzień, na bazie, poległ tylko na hialuronowym żelu Sorai.
Nawilża trochę słabo. Tu liczyłam na więcej. Jednak jestem z niego zadowolona na tyle, że mogę polecić.
Nie wiem, czy kupie ponownie, bo mam w zapasie Skin Match Glow BB tej samej firmy /po przeczytaniu recenzji aż strach użyć ;)/

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Średni

W sumie nie do końca wiem, jak go ocenić. Na początku byłam nim zachwycona - idealnie się rozprowadzał, a skóra wyglądała po nim bardzo dobrze. Po mniej więcej połowie opakowania, zaczął się rolować na twarzy i przestał zachowywać się tak, jak na początku... Może za szybko wysycha?

Ale do rzeczy:

Plusy
- nawilża
- ładnie stapia się ze skórą
- posiada filtr
- nie musiałam używać do niego pudru

Minusy
- nie mam za bardzo zmarszczek (drobne kurze łapki przy oczach), ale wygładzania nie zauważyłam
- po połowie opakowania zaczął się rolować

Myślę, że jak przyjdzie lato kupię go jeszcze raz. Zobaczymy, czy dostałam pechowe opakowanie, czy też zawsze zachowuje się w taki sposób.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Średni

Może nie jest totalna porażką ale do ideału też mu dużo brakuje. Krycie jest średnie/małe. Jeżeli nie wiesz czy masz suche skórki to po nałożeniu tego kremu będzie widać wszystko jak na dłoni - wszystkie wychodzą na wierzch. Poza tym mam wrażenie że ciężko go ładnie rozprowadzić. ja jestem przyzwyczajona do pędzla a tutaj pędzel sam nie działa, muszę najpierw rozsmarować ręką a później jeszcze pędzlem żeby nie widać było smug.
Zużyję go bez większego problemu ale myślę, że to było moje ostatnie spotkanie z tym BB.

chwilami tak chwilami nie

Kupiony w zasadzie na lato by "odciążyć" skórę.

zalety:
- tani
- ładny zapach
- przyjemna, poręczna tubka
- łatwo się aplikuje
- wydajny, kosmetyk wielkości groszku wystarczy na całą twarz
- łatwo dostępny, często w promocji
- przyjemnie nawilża skóre
- łatwo się wchłania
- matowi cerę
- nie tworzy tłustego filmu na skórze

Wady:
- nie kryje niedoskonałości... idealny dla osób o nieskazitelnej cerze

Mam mieszane uczucia

Otrzymałam ten krem BB w Superpharmie z kuponów zimą, ale niestety musiał poczekać do lata, bo odcień LIGHT jest dość ciemny i pomarańczowawy. Od razu dodam, że sama bym go sobie nie kupiła, bo do produktów typu "lift me up" czy innych dla dojrzałej cery jeszcze zostało mi trochę czasu ;)

Ponieważ producent obiecuje aż 10 rzeczy, uznałam, że w recenzji trzeba się z tym rozprawić:

1. Rozświetla cerę - faktycznie daje ładny efekt rozświetlenia. Nie świeci się, efekt jest raczej satynowy.

2. Zwiększa napięcie skóry - nie mnie to oceniać, paru wiosen mi brakuje.

3. Nawilża i odżywia - czy odżywia to nie wiem, ale na pewno nie wysusza skóry i może trochę nawilża.

4. Wyrównuje koloryt skóry - niskie/średnie krycie zapewnia taki efekt.

5. Przywraca młodzieńczy wygląd - po raz kolejny, nie umiem tego ocenić.

6. Wygładza skórę - tu jest mój największy plus dla tego produktu, ponieważ świetnie maskuje on pory na mojej skórze.

7. Ujednolica cerę - tego kompletnie nie rozumiem. Tzn, rozumiem, co autor miał na myśli, ale czy przypadkiem nie jest to to samo, co punkt 4? Moim zdaniem to tylko chwyt na wymyślenie ekstra obietnicy (którą faktycznie można spełnić koloryzującym kremem), ale to sprawia, że jest to jednak produkt 9 w 1.

8. Wygładza drobne zmarszczki - ponownie nie umiem ocenić.

9. Kryje niedoskonałości i drobne przebarwienia - hmm, czyżby jednak to tylko produkt 8 w 1? Oj, nieładnie, Astorze, nieładnie ;)

10. Zawiera filtr SPF20 - tu nie ma co komentować :D

Dodatkowe uwagi:
+/- Bardzo gęsta konsystencja - plusem jest fakt, że dzięki temu nie wypływa z tubki, ale minusem jest to, że bardzo ciężko się taki kosmetyk rozprowadza. I tu zastanowiłabym się, że tak zbity krem BB faktycznie nadawałby się do dojrzalszej skóry, bo z widocznymi porami jeszcze jakoś mogę sobie poradzić, ale obawiam się, że przy głębszych zmarszczkach efekt byłby mało atrakcyjny, a nie o to chodzi.
- Tak jak wspominałam na początku, odcień LIGHT jest dość ciemny i ma pomarańczowe tony i lekko się utlenia, więc nie jest to krem dla bledszych karnacji.
- PO KILKU GODZINACH I/LUB W UPALE SIĘ WAŻY NA TWARZY. Niezależnie jakiego kremu bym najpierw nie użyła, efekt po 4-5 godzinach jest opłakany, podobnie w upałach, wtedy to wystarczy 1-2h. Krem to małe grudki, świeci się i podkreśla każde załamanie skóry (bynajmniej nie dla posiadaczek dojrzałej cery), nawet po przypudrowaniu.
Nie próbowałam używać go na bazie, bo uważam, ze mija się to z celem kremu BB, który z założenia ma być lekki, więc po co baza?

Zdecydowanie ten minus sprawia, że waham się co do tego produktu, bo co z tego, ze przez kilka godzin wyglądam dobrze, jeżeli potem efekt jest porównywalny z brakiem makijażu a może nawet gorszy (świecenie się + drobinki rozświetlające = nie ma mowy).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy