Floslek, Pielęgnacja Oczu, Żel do powiek i pod oczy z luteiną i świetlikiem lekarskim

Żel intensywnie nawilża skórę (wzrost o 36 % po każdej aplikacji). Łagodzi zmęczenie i pieczenie, doskonale uelastycznia skórę (wzrost elastyczności o 8 % po 4 tygodniach stosowania). Korzystnie wpływa na ogólny stan i kondycję skóry wokół oczu.
Działanie potwierdzone badaniami aparaturowymi i dematologicznymi. Testy prowadzono przez 4 tygodnie na grupie probantów w wieku od 23-61 lat.
Żel polecany osobom odczuwającym przemęczenie oczu, obciążającym wzrok pracą przy komputerze, długim oglądaniem telewizji, sztucznym oświetleniem, promieniowaniem UV. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych.

10 – 50ml
nawilżające
w tubce
żel

Not

Krem kupiłam ze względu na dobre opinie jednak uważam, że jego ocena jest trochę zawyżona. Zgodnie z obietnicami krem łagodzi pieczenie i zmęczenie oraz zmniejsza opuchliznę pod oczami. Krem jest przyjemny, ładnie pachnie i ma lekką, żelową konsystencję. Jeśli chodzi o pieczenie i zmęczenie skóry wokół oczu to od razu po zastosowaniu poczułam ulgę. Skóra faktycznie staje się napięta, nawilżona i odświeżona. Niestety, zupełnie nie ma efektu na którym mi zależało, czyli na zmniejszeniu opuchnięć i cieni pod oczami. Mimo niskiej ceny nie kupię go ponownie.

Chłodzi powieki

Dla osób pracujących przy komputerze, które pod koniec dnia czują ciężkie powieki ten żel to ukojenie. Po nałożeniu go czuję przyjemny chłód, a oczy stają się bardziej wypoczęte. Nie mówię, że ten żel sprawdzi się przy większych problemach jak np. likwidowanie cieni czy zmarszczek. Niestety nie, ale na zmęczone powieki jest świetny.

Ukojenie zmęczonych oczu

Żel do powiek i pod oczy z luteiną i świetlikiem to kosmetyk o lekkiej, nie obciążającej skóry formie. Ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Daje natychmiastowy efekt ukojenia zmęczonej skóry okolic oczu. Delikatnie nawilża i łagodzi opuchliznę. Osobiście nakładam najpierw ten żel, a na niego inny mocniej nawilżający krem pod oczy. Wtedy osiągam duet idealny. Warty zainteresowania, zwłaszcza, że kosztuje nie wiele i jest całkiem wydajny.

Dobry na opuchliznę

Bardzo dobrze się sprawdza na opuchnięte oczy. Raz przy używaniu bezpośrednio po płaczu na powieki dośc mocno mnie zapiekł, poza tym mnie nie zawiódł. Bardzo dobrze redukuje opuchliznę po nieprzespanej nocy, nawilża okolice oczu. Myślę, że na dłuższą metę sprawdza się też jako bardzo wczesna prewencja przeciwzmarszczkowa.

poręczny

Żel delikatnie chłodzi powieki, szybko się wchłania, nie podrażnia moich wrażliwych oczu, opakowanie bardzo wygodne, poręczne. Produkt jest wydajny. Warto mieć go przy sobie kiedy oczy odczuwają zmęczenie.

Bardzo dobry

Bezbarwny, wchłania się szybko i na "sucho" - czyli nie pozostawia skóry tłustej ani lepkiej. Można go aplikować nie tylko wokół oczu, ale i na powieki. Zapachu właściwie nie czuć.

Jeżeli chodzi o działanie, to żel robi dokładnie to co obiecuje producent, czyli nawilża i koi oczy, nie podrażnia i dobrze współgra z soczewkami.

Żel jest całkiem wydajny i bardzo tani.

Trzymaj w lodówce!

Kupiłam razem z drugim preparatem - kremem pod oczy care expert z tej samej firmy, kiedy moja okolica pod oczami wysuszyła się na wiór (leczenie sterydami....).

Ten żel jest po prostu kapitalny. Ma wygodną tubkę, super konsystencję i świetnie się nakłada i rozprowadza zarówno pod okiem jak i na powiekach. Preferuję trzymać go w lodówce, bo taki chłodny niesie natychmiastowe ukojenie i jest absolutnie rewelacyjny w użyciu.

Sam żel nawilża, koi, łagodzi podrażnienia, napina skórę w taki przyjemny, zdrowy sposób. Bardzo lubię go używać. Polecam, za taką cenę grzech nie skorzystać przy takiej jakości i wydajności produktu.

Na zmęczone oczy, na dobranoc

W młodości wypróbowalam już kilka żeli z serii (były tylko w słoiczkach) ale wtedy mnie nie zachwycały, miały dość kleistą konsystencję.
Z tym jest inaczej. Istotną zaletą jest możliwość aplikacji na powiekę , bez zafundowania sobie nazajutrz tłustej bazy , z której będzie spływał makijaż. Druga zaleta to nawilżenie powieki , bez podrażnienia oka.
Zel wywiązuje się z obietnic: relaksuje zmęczone oczy, delikatnie chłodzi powiekę i ..pomaga zasnąć ;)
Minusów mało: może konserwant w składzie, ale na samym końcu i o krótkim czasie półtrwania
Tani, choć droższy od kilku z serii i polski kultowy produkt
Warto przetestować, a młodym rozpocząć pielęgnację okolic oczu od tego mazidła

Używam tego produktu od: 2 miesięcy , na noc

bardzo dobry :)

Absolutnie rewelacyjyjny, używamy go wspólnie z mężem . Bardzo dobrze nawilża skórę w okolicach powiek, ma ładny zapach i przyzwoitą cenę :)
To jedyny kosmetyk, o którym zawsze pamiętamy aby ciągle był zapas :) Szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: w zasadzie chyba już kilka lat :)
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć - sporo :)

Dobry kosmetyk

Fajna sprawa, bo żel można nakładać również na powieki. Wchłania się błyskawicznie, nawilża, regeneruje zmęczoną skórę wokół oczu.
Stosuje go pod tradycyjny krem pod oczy i w takim połączeniu bardzo się sprawdza. Stosuję też krótki masaż gałek ocznych zaraz po nałożeniu żelu, dopóki się nie wchłonie.
Chyba trzeba będzie wypróbować pozostałe żele z tej serii.

Używam tego produktu od: 1 m-c