AA Face VITALlift, Krem pod oczy

AA Face VITALlift, Krem pod oczy

Bezzapachowy krem pod oczy o działaniu liftingującym, przeciwzmarszczkowym i zmniejszającym cienie i obrzęki. Bogaty w składniki aktywne krem skutecznie ujędrnia i wygładza skórę wokół oczu redukując zmarszczki. Dzięki właściwościom liftingującym i uelastyczniającym kompleksu Liftiline skóra jest napięta i wygładzona. Eyeliss skutecznie likwiduje obrzęki i cienie pod oczami przywracając skórze gładkość i promienny blask. Jednocześnie zastosowane w kremie wyciągi z wiśni japońskiej ( bogatej w wit C) i z liści oliwek oraz kwas hialuronowy i wit. A,E,F działają przeciwzmarszczkowo i odżywiają skórę.

Tragiczny.

Krem nie służył mi, jak zresztą żaden kosmetyk AA.
Niby firma produkuje kosmetyki hipoalergiczne dla osób z wrażliwą skórą, a moja niby nie bardzo wrażliwa reaguje na te kosmetyki przeważnie alergicznie, a w najlepszym wypadku podrażnieniem.
Po tym kremie miałam tak podrażnione powieki, że aż mi napuchły.
Próbowałam to przeczekać, ale było to dość ciężkie przy konieczności noszenia soczewek kontaktowych, krem w końcu oddałam siostrze i od tamtej pory wystrzegam się kosmetyków AA.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka razy użyte pierwsze

warto spróbować

Kremik jest tani i jak za tą cenę nie oczekiwałam cudu. Skład mnie zaintrygował więc kupiłam. Po 2 miesiącach używania mogę powiedzieć, że zmarszczki mimiczne delikatnie spłycone, opuchnięcia znikają po każdym użyciu. Krem działa bardzo przyjemnie i łagodząco. W przeciwieństwie do poprzedniczek, nie zauważyłam, żeby długo się wchłaniał. Wprost przeciwnie, u mnie wchłaniał się piorunem, do tego stopnia, że za każdym razem fundowałam sobie kilka warstw. Być może ja mam mocniej wysuszoną skórę, nie wiem. Cieni pod oczami niestety nie rozjaśnił. Ogólnie uważam, że bardzo pozytywny kremik, zwłaszcza za tą cenę.

Używam tego produktu od:2 mcy

A ja go lubię

Kupilam kiedys ten kosmetyk nie sugerujac sie żadnymi opiniami, po prostu wpadl mi w oko w sklepie. I musze powiedziec ze go bardzo lubie, to dla mnie kosmetyk na cięzkie poranki, nakladam go pod oczy przed makijazem na kilka minut, ide zjesc sniadanko, a w tym czasie podpuchniete oczy odzyskuja normę:) Calkiem niezly.

Manicure - mat i błysk

pomyłka

kupiłam i używałam miesiąć, półtora. Najpierw łzawiły oczy ale myslałam że nie od kremu a teraz mam okropne uczulenie, liszaj pod oczami (nie zmieniłam kosmetykow, wiec to krem). Odstawiłam i lecze. Inne produkty Oceanic uzywam i jest ok ale ten krem kupiłam pierwszy i ostatni raz. Szkoda.
A i efektu wygładzenia zmarch nie zauwazyłam.

bardzo dobry

krem bardzo przypadl mi do gustu.wazne dla mnie jest tez to,ze mnie nie uczulil.raczej na wiekszosc uzytych do tej pory kremow,mialam uczulenie(poza FLOS LEKIEM).z OCEANIKA ten zielony pod oczy tez mnie uczulil!,ale do cery wrazliwej nie:)konsystencja tego kremu tez mi sie spodobala:nie za gesty nie za lekki,....,super.na noc nakladam go grubiej,a na dzien niestety mniej,gdyz jedyna jego wada jest to,ze walkuje sie pod makijazem,...,ale jak juz wspomnialam tylko gdy jest nalozony w duzych ilosciach.niestety cienie(since) pod oczami mam nadal,ale na to nie znalazlam jeszcze kremu niestety:( za to moje zmarszczki mimiczne wygladzil.jak dla mnie idealny krem.kupilam cala serie,ktora pieknie pachnie.jednak ten pod oczy jest bezzapachwy(to dobrze:))polecam

Fatalny :(

Lubię niektóre kremiki Oceanica, ale ten pod oczy zupełnie mi nie przypadł do gustu.Konsystencja niby lekka,ale za to fatalnie się wchłania w skórę,zero efektu jakiegokolwiek nawilżenia :( nie wspomnę już o działaniu liftingującym oraz zmniejszającym cienie i obrzęki pod oczami,którego absolutnie nie zauważyłam :( Poza tym lekko podrażnia,czasami występuje łzawienie i lekkie pieczenie.
Na szczęście jest on w miarę tani,bo inaczej bym miała straszne wyrzuty gdybym wyrzuciła tyle kasy w błoto ;)
Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!!

Używam tego kosmetyku od: 2 miesięcy
ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie zarazem

Kolejne nic

Używalam tego kremu przez ok. 3 tygodnie, latem, w czsei gdy nie miałam w zasadzie żadnych innych problemów z cerą z wyjątkiem zmarszczek pod oczami. Używałam i używałam i nic... Nie żebym oczekiwała, że skóra pod oczami odmłodnieje o 10 lat po tygodniu stosowania, ale mialam nieodparte wrażenie, że on po prostu nic nie robi z moją skórą pod oczami. Miałam rację, bo potem kupiłam krem Neutrogeny i tu rezultaty były już zdecydowanie widoczne. Ale wracając do tego kremu - ma on jak dla mnie jeszcze jedną poważną wadę: wchłania się bardzo powoli i przez pierwsze kilka minut jest widoczny pod oczami pod postacią białej mazi, która jak to maź, maże się ;) i nie chce się za nic wchłonąć, nawet pracowicie wklepywana opuszkami palców. Jest to zajwisko niezmiernie irytujące dla wiecznie spieszącej się i nie mającej na nic czasu kobiety. Kolejny krem pod oczy typu "nic". Dobrze chociaż że tani. Mimo to nie polecam, bo i po co.

nie dla mnie...

Kiepski po prostu.Za ciężka konsystencja,absolutnie nie na lato,fatalnie się rozprowadza,nie wchłania zbyt dobrze,a co najgorsze spływa do worka spojówkowego.Raczej nie działa liftingująco.Po kilku godzinach trzeba zmyć makijaż,bo oczy zachodzą mgłą.Ale...ładne opakowanie,kolorowe,i piękna nastolatka reklamuje go w czasopismach... .Jeżeli ktoś ma dylemat,co wybrać,polecam krem pod oczy-botoks-"Bielendy".Wchłania się bardzo dobrze,wygładza,daje efekt,no i tańszy.

Bardzo dobry

Jakoś nigdy nie miałam szczęścia do kremów pod oczy Oceanica- nie wiem dlaczego wszystkie po kolei mnie uczulały. Ten kupiłam z czystej ciekawości, ponieważ seria Vitalift dopiero co weszła na rynek i chciałam ją wypróbować. Krem o dziwo mnie bardzo mile zaskoczył, bo przede wszystkim nie uczulił ! Ma bardzo miłą konsystencję średniogęstą, bardzo łatwo się rozprowadza i znakomicie nawilża. Poza tym zdecydowanie wygładza skórę, lekko ją napina i rozjasnia. Podoba mi się też opakowanie- taka ładna, poręczna, liliowa tubeczka.