Eveline, Magical CC Cream (Multifunkcyjny krem CC)

Eveline, Magical CC Cream (Multifunkcyjny krem CC)

Sprawdź ceny produktu

Multifunkcyjny produkt przeznaczony do pielęgnacji każdego typu cery. Formuła "Magical Colour Correction" sprawia, że krem zaraz po aplikacji zmienia się w lekki fluid matujący, nadający cerze jednolity i naturalny koloryt. Zamknięte w mikrokapsułkach naturalne pigmenty mineralne stopniowo uwalniają się i długotrwale korygują niedoskonałości. Innowacyjny bioHYALURONComplex zawiera skoncentrowany kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających i wygładzających. Cera wygląda naturalnie, nieskazitelnie i promiennie.
SPF 15 chroni przed UVA/UVB.

Na lato ok

Ten krem cc jest bardzo lekki, prawie nie wyczuwalny na twarzy. Krycie jest praktycznie znikome więc jest słaby dla chcących zakryć niedoskonałości. Jak się go nie przypudruje to strasznie się świeci, choć miał matowić cere. Idealny dla osób chcących tylko wyrównać koloryt skóry. Nie robi efektu maski

Ani dobry, ani zły.

Oczekiwałam od tego kremu aby mi wyrównał koloryt i to zrobił, ale nie matuje tak jak obiecuje producent. Po nałożeniu i rozprowadzeniu palcami musiałam doklepać go gąbką czy palcem bo niestety smuży się. Jest bardzo lepiący gdy się go nałoży i trzeba nałożyć sporo pudru żeby się nie świecić. Po jakimś czasie ciastkuje się w niektórych miejscach.

Krem CC EVELINE

Witam,

Krem CC od Eveline ma dosyć gęstą konsystencję, co powoduje, ze nie jest łatwo go rozprowadzić. Krem zawiera połyskujące drobinki, których zadaniem jest rozjaśnienie cery. Niestety w moim przypadku- mam cerę mieszaną/ tłustą, krem w ogóle się nie sprawdził, krycie średnie, w dodatku miałam wrażenie, że skóra nie oddycha. Zauważyłam również, że po stosowaniu na mojej twarzy pojawiły się wypryski i zaskórniki.

Ble

Ten krem oksyduje i ma jakieś pomarańczowo różowe podtony. Podkreśla pory. Nie wygląda dobrze na cerze, postarza ją. Skóra wygląda jak pociągnięta starym (z lat 90) fluidem. Lubi sam wylewać się z opakowania.

polecam

Fajny krem CC , maskuje czerwone policzki , bardzo długo utrzymuje się na skórze. Niewielka ilość wystarczy aby równo rozprowadzić na całej twarzy. Super nadaje się też jako samodzielny kosmetyk.

Bardzo dobry Krem!!!

Produkt zakupiłam dzięki poleceniu jednej z Yutuberek i potrzebie jaki mi się pojawiła. Moja skóra zasygnalizowała, że potrzebuje czegoś lekkiego, dlatego produkt szybko trafił w moje ręce. Idealnie sprawdził się wiosną i teraz kiedy jest już lato. Krem CC nadaje nawilżenia i rozświetlenia jakiego oczekiwałam jednocześnie delikatnie kryje co pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt. Dodatkowym plusem jest SPF 15 . Sama konsystencja jest bardzo zaskakująca - stąd nazwa "Magical CC" ponieważ jest biała jak zwykły krem! Po nałożeniu i rozprowadzeniu palcami ( gąbeczka nie nadaje się do tego produktu) produkt ciemnieje :) Krem jest dość wydajny i całkiem trwały. W upalne dni moja skóra w strefie T niestety się świeci dlatego fajnie jest nałożyć na niego puder transparentny. Jeżeli nie potrzebujesz mocnego krycia, a zależy Ci przede wszystkim na wyrównaniu kolorytu skóry i jej rozświetlaniu co z kolei daje naturalny efekt "no make up" to ten Krem jest dla Ciebie! :)

O nie

Kupiłam ten krem CC i liczyłam, że będzie super. Kolor za ciemny i pomarańczowy, a miałam najjaśniejszy ... Dla ciemniejszej karnacji może być spoko. Cera błyszcząca.

Nie, nie,nie

Na obronę produktu od razu zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem drogeryjnych kremów określanych mianem BB lub CC i te kosmetyki zazwyczaj nie najlepiej dogadują się z moją dość wymagającą cerą. Nie oczekuję od tego typu kosmetyków jakichś niewiarygodnych cudów i nie wiadomo czego. Według mnie tego typu kosmetyk powinien przede wszystkim wyrównać koloryt cery, naturalnie prezentować się na twarzy, zapewnić jej zdrowy świeży wygląd, zakryć niewielkie niedoskonałości. Wiadomo, że nie jest to podkład kryjący więc wybitnych zdolności matujących czy kryjących nie oczekuję.
Najważniejszym moim zdaniem czynnikiem jest to że taki kosmetyk ma sprawić że po jego użyciu twarz ma wyglądać ładniej i lepiej się prezentować.
W przypadku tego jednak produktu wszystko było na opak. Produkt bardzo słabo kryje, twarz świeci się niemiłosiernie, do tego wygląda blado, ziemiście i nienaturalnie. I ogólnie mówiąc wygląda o wiele gorzej niż przed jego zastosowaniem. Więc po co mi taki produkt który mało że skóry nie upiększa to jeszcze robi jej taką krzywdę. Takim mazidłom mówię stanowcze NIE.

Miłe zaskoczenie

Efekt przeszedł moje wszystkie oczekiwania. Zacznę od tego, że krem idealnie integruje się ze skórą, ma idealną konsystencję, nie brudzi, rozświetla i wygładza a zarazem delikatnie kryje. Przy czym praktycznie nie widać, że ma się cokolwiek nałożone na skórę. Nakładanie jest dziecinnie proste, nie trzeba oglądać twarzy pod każdym kątem, aby sprawdzić czy się dobrze rozprowadził Do tego ma delikatny, przyjemny i nie pudrowy zapach, więc w zasadzie jego aplikacja to czysta przyjemność i miła odskocznia.

Raczej nie

Jest to produkt dobry dla osoby która chce jedynie wyrównać koloryt skóry i nie potrzebuje dużego krycia. Jednak jest on bardzo niewydajny, ponieważ trzeba użyć sporą ilość żeby pokryć całą twarz. Ponadto ciemnieje i dosyć słabo się rozprowadza. Plusem jest jednak to, że jest to leciutki krem CC. Mimo wszystko trochę drogi.

bubel

Kupiłam na promocji -49, użyłam raz w domu i to by było na tyle. Konsystencja jest maziowata i nieprzyjemna, twarz się brzydko świeci i nie wygląda za ciekawie. Wyglądałam w nim wręcz na zmęczoną.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego produktu. Sam krem jest biały z mieniącymi się złotymi drobinkami. Po nałożeniu dobrze wyrównuje koloryt skóry. Bardzo fajny na letnie dni, gdy nie chcemy mieć ciężkiego i widocznego makijażu. Nie pokrywa niedoskonałości i musiałam na nie używam punktowo innego korektora. Ale i tak go zdecydowanie polecam.