Eveline, Magical CC Cream (Multifunkcyjny krem CC)

Eveline, Magical CC Cream (Multifunkcyjny krem CC)

Multifunkcyjny produkt przeznaczony do pielęgnacji każdego typu cery. Formuła "Magical Colour Correction" sprawia, że krem zaraz po aplikacji zmienia się w lekki fluid matujący, nadający cerze jednolity i naturalny koloryt. Zamknięte w mikrokapsułkach naturalne pigmenty mineralne stopniowo uwalniają się i długotrwale korygują niedoskonałości. Innowacyjny bioHYALURONComplex zawiera skoncentrowany kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających i wygładzających. Cera wygląda naturalnie, nieskazitelnie i promiennie.
SPF 15 chroni przed UVA/UVB.

Ble

Ten krem oksyduje i ma jakieś pomarańczowo różowe podtony. Podkreśla pory. Nie wygląda dobrze na cerze, postarza ją. Skóra wygląda jak pociągnięta starym (z lat 90) fluidem. Lubi sam wylewać się z opakowania.

polecam

Fajny krem CC , maskuje czerwone policzki , bardzo długo utrzymuje się na skórze. Niewielka ilość wystarczy aby równo rozprowadzić na całej twarzy. Super nadaje się też jako samodzielny kosmetyk.

Bardzo dobry Krem!!!

Produkt zakupiłam dzięki poleceniu jednej z Yutuberek i potrzebie jaki mi się pojawiła. Moja skóra zasygnalizowała, że potrzebuje czegoś lekkiego, dlatego produkt szybko trafił w moje ręce. Idealnie sprawdził się wiosną i teraz kiedy jest już lato. Krem CC nadaje nawilżenia i rozświetlenia jakiego oczekiwałam jednocześnie delikatnie kryje co pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt. Dodatkowym plusem jest SPF 15 . Sama konsystencja jest bardzo zaskakująca - stąd nazwa "Magical CC" ponieważ jest biała jak zwykły krem! Po nałożeniu i rozprowadzeniu palcami ( gąbeczka nie nadaje się do tego produktu) produkt ciemnieje :) Krem jest dość wydajny i całkiem trwały. W upalne dni moja skóra w strefie T niestety się świeci dlatego fajnie jest nałożyć na niego puder transparentny. Jeżeli nie potrzebujesz mocnego krycia, a zależy Ci przede wszystkim na wyrównaniu kolorytu skóry i jej rozświetlaniu co z kolei daje naturalny efekt "no make up" to ten Krem jest dla Ciebie! :)

O nie

Kupiłam ten krem CC i liczyłam, że będzie super. Kolor za ciemny i pomarańczowy, a miałam najjaśniejszy ... Dla ciemniejszej karnacji może być spoko. Cera błyszcząca.

Nie, nie,nie

Na obronę produktu od razu zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem drogeryjnych kremów określanych mianem BB lub CC i te kosmetyki zazwyczaj nie najlepiej dogadują się z moją dość wymagającą cerą. Nie oczekuję od tego typu kosmetyków jakichś niewiarygodnych cudów i nie wiadomo czego. Według mnie tego typu kosmetyk powinien przede wszystkim wyrównać koloryt cery, naturalnie prezentować się na twarzy, zapewnić jej zdrowy świeży wygląd, zakryć niewielkie niedoskonałości. Wiadomo, że nie jest to podkład kryjący więc wybitnych zdolności matujących czy kryjących nie oczekuję.
Najważniejszym moim zdaniem czynnikiem jest to że taki kosmetyk ma sprawić że po jego użyciu twarz ma wyglądać ładniej i lepiej się prezentować.
W przypadku tego jednak produktu wszystko było na opak. Produkt bardzo słabo kryje, twarz świeci się niemiłosiernie, do tego wygląda blado, ziemiście i nienaturalnie. I ogólnie mówiąc wygląda o wiele gorzej niż przed jego zastosowaniem. Więc po co mi taki produkt który mało że skóry nie upiększa to jeszcze robi jej taką krzywdę. Takim mazidłom mówię stanowcze NIE.

Miłe zaskoczenie

Efekt przeszedł moje wszystkie oczekiwania. Zacznę od tego, że krem idealnie integruje się ze skórą, ma idealną konsystencję, nie brudzi, rozświetla i wygładza a zarazem delikatnie kryje. Przy czym praktycznie nie widać, że ma się cokolwiek nałożone na skórę. Nakładanie jest dziecinnie proste, nie trzeba oglądać twarzy pod każdym kątem, aby sprawdzić czy się dobrze rozprowadził Do tego ma delikatny, przyjemny i nie pudrowy zapach, więc w zasadzie jego aplikacja to czysta przyjemność i miła odskocznia.

Raczej nie

Jest to produkt dobry dla osoby która chce jedynie wyrównać koloryt skóry i nie potrzebuje dużego krycia. Jednak jest on bardzo niewydajny, ponieważ trzeba użyć sporą ilość żeby pokryć całą twarz. Ponadto ciemnieje i dosyć słabo się rozprowadza. Plusem jest jednak to, że jest to leciutki krem CC. Mimo wszystko trochę drogi.

bubel

Kupiłam na promocji -49, użyłam raz w domu i to by było na tyle. Konsystencja jest maziowata i nieprzyjemna, twarz się brzydko świeci i nie wygląda za ciekawie. Wyglądałam w nim wręcz na zmęczoną.

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego produktu. Sam krem jest biały z mieniącymi się złotymi drobinkami. Po nałożeniu dobrze wyrównuje koloryt skóry. Bardzo fajny na letnie dni, gdy nie chcemy mieć ciężkiego i widocznego makijażu. Nie pokrywa niedoskonałości i musiałam na nie używam punktowo innego korektora. Ale i tak go zdecydowanie polecam.

Polecam!

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Długo szukałam dobrego podkładu/kremu BB/CC. Testowałam CC z Loreala, Bielendy, ale postanowiłam kupić ten, mimo niskich ocen na wizażu. Niska cena, przyjemna konsystencja, ładny kolor. Mam cerę mieszaną w stronę tłustej z wypryskami. Aktualnie dużo się poprawiło, cera jest zmatowiona i wyprysków jest mniej, więc szukałam lekkiego podkładu.

Letni ideał

Jest to moim zdaniem idealne rozwiązanie na lato - nie jest ciężki, przepięknie wyrównuje koloryt a dzięki brokatowym drobinkom sprawia że skóra jest rozświetlona. Fakt - zauważyłam że lekko ciemnieje, ale nie jest to jakoś bardzo widoczne, a latem wygląda to jak bardzo naturalna, lekka opalenizna także jak dla mnie zdecydowanie na plus. Druga sprawa jest taka że niestety ale jest totalnie nie wydajny, gdy pierwszy raz go otworzyłam miałam wrażenie że omyłkowo wzięłam tester albo ktoś na boku sobie trochę odlal, bo dostałam nieco ponad połowę opakowania i niestety gęsta formuła również sprawia że produkt wyczerpuje się bardzo szybko.

Raczej nie

Kupiłam go przez dobre opinie, szukałam czegoś lekkiego i wydawało mi się że znalazłam, owszem jest i lekki ale po nałożeniu strasznie mi ściemniał na twarzy wyglądałam okropnie, zostawia dziwne mazy na twarzy, wygląda na to że sie rozprowadził a w innym świetle widać ogromne plamy na twarzy do tego jest bardzo nie wydajny, gdy go otworzyłam zorientowałam się że 3/4 opakowania to powietrze.. ja wiem, że 30 ml tam jest no ale wydawało mi się że kupuje powietrze a nie krem :/ trzeba go nałożyć dosyć sporo a 20 zł za opakowanie, które starczy raptem na kilka użyć jest nieopłacalne .

Nie kupię go więcej bo dla mnie to strata pieniędzy i wyglądam w nim okropnie.