Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Krem do rąk i paznokci z olejkiem arganowym

Krem do rąk i paznokci z olejkiem arganowym

Cena już od 4,86 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Doskonale regeneruje i nawilża skórę, zwłaszcza przesuszoną i odwodnioną. Dzięki zawartości cennych składników ma właściwości odżywczo - rewitalizujące. Olej arganowy, masło shea, witamina E zapobiegają procesowi starzenia skóry,wysuszaniu, utracie elastyczności i sprężystości naskórka. Prowitamina B5, gliceryna i mocznik intensywnie nawilżają, jednocześnie łagodząc podrażnienia. Keratyna roślinna odbudowuje i wzmacnia paznokcie. Szczególnie polecany do zniszczonych dłoni i słabych paznokci, wymagających intensywnej pielęgnacji.

Mój ideał.

Uwielbiam te kremy, używam dwóch wersji - powyższej oraz tej z woskiem pszczelim. Działają niesamowicie... Mają piękne zapachy. Ten pachnie bardzo delikatnie, mi to zdecydowanie odpowiada. Natomiast w drugim wyrazie czuć orzechy i miód. Według mnie same plusy, szczególnie w działaniu. Zauważyłam, że kiedy stosuję ciągle tę samą wersję (kilka opakowań pod rząd) to dłonie przyzwyczajają się do produktu, ale nie jest to dla mnie problem, bo kupuję je naprzemiennie. Są niezawodne. Myślę, że zawsze będę do nich wracać, nawet gdy czasem pokusi mnie, by spróbować czegoś innego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540196].usefull || 0 }}% pomocna.

Odżywczy i regenerujący

Kremy Anida do rąk to od niedawna moi ulubieńcy. Nie pomyślałabym w życiu, patrząc na opakowanie, że to coś innego niż po prostu krem glicerynowy. A jednak - bogaty (choć może nie tak, jak wersja macadamia), odżywczy i przyjemny w używaniu.
Krem nawilża i zatrzymuje to nawilżenie na długo, co dla mnie jest podstawą, bo mam suche, wiecznie ściągnięte dłonie i mniej treściwego kremu dokładam bardzo często. Ten jest odżywczy, wspomaga regenerację i przy regularnym stosowaniu skóra staje się odporniejsza i nie wymaga częstego wcierania. Poza tym bonusy wizualne i dotykowe: skóra jest gładsza, wygląda młodziej i ładniej.
Przy tym wszystkim dobrze chroni przed powstawaniem podrażnień i pierzchnięciem na mrozie.

Na plus:
-treściwy, odżywczy krem
-nawilża na długo
-regeneruje płaszcz lipidowy i uodparnia skórę
-dobrze chroni
-może nie wchłania się bardzo szybko, ale za to nie pozostawia lepkiej warstwy
-pachnie delikatnie i przyjemnie
-tani
-wydajny

Z minusów jedynie jest to, że tak późno te kremy odkryłam ;) Uważam, że są doskonałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501541].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczny krem

Ten krem ma u mnie same plusy :) pierwsze co sie rzuca w oczy (a właściwie w nos) to piękny zapach! Jest cudny. Konsystencja kremu jest idealna, nie jest na tyle rzadki żeby lał się po dłoniach, ale fajnie rozprowada się na skórze.
Po zastosowaniu dłonie natychmiast stają się miękkie i nawilżone. Nie kleją się, a krem szybko sie wchłania pozostawiając delikatną, pachnąca warstwę na skórze.
Do tego niska cena i mamy krem idealny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231803].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bezkonkurencyjny!!! ♥

Krem jest idealny! Ma piękny zapach, bardzo dobrze regeneruje skórę dłoni,nawet najbardziej wysuszoną. Opakowanie jest schludne. Produkt o takim działaniu i tak niskiej cenie jest marzeniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146956].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Kupilam ten krem za niecale 4zl w aptece i jestem zadowolona.Krem bardzo dobrze zregenerowal moja przesuszona i podrazniona skore na dloniach i sa gladkie.Bardzo ladnie pachnie,dobrze sie wchlania i ma niska cene.Polecam bo jest naprawde rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135016].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny krem do rąk!

Zimą zawsze moje dłonie były strasznie przesuszone, jednak ten krem dobrze sobie z tym poradził.

Plusy:
+ ładny, delikatny zapach
+ niska cena
+ dobrze nawilża i odżywia skórę dłoni
+ dosyć szybko się wchłania
+ wydajny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110291].usefull || 0 }}% pomocna.

Super !!

Znalazłam idealny krem dla moich rąk. Polecam! *Bardzo ładnie pachnie,
*wchłania się dosyć szybko
*Dłonie są po nim odżywione i gładkie.:)
Na razie jak dla mnie nie ma minusów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084276].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Krem jest tani i wydajny. Pachnie ładnie a po aplikacji szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając na niej lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Po jego zastosowaniu skóra rąk jest dobrze nawilżona i odżywiona. Ogółem spełnia obietnice producenta i ma bardzo fajny bogaty skład.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076466].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Oceniam po zużyciu dwóch próbek, każda o pojemności 20 ml.

Krem jest wydajny (jedna mała tubka wystarczyła mi na ok. dwa tygodnie), bardzo ładnie pachnie i całkiem szybko się wchłania. Nie ma parabenów w składzie, co jest dla mnie bardzo ważne. Po użyciu, skóra dłoni jest delikatna i ukojona (zdarzaja mi się podrażnienia, np. między palcami, wywołane przez detergenty), a nie każdy krem to potrafi. Nie lepi się, dosyć szybko się wchłania. Kupię z pewnością pełnowymiarowe opakowanie - tym bardziej, że to polski produkt :)

Używam tego produktu od: około mieisąca
Ilość zużytych opakowań: dwie małe tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020195].usefull || 0 }}% pomocna.

Argan + mocznik = to jest to!

Ten krem pobił na głowę Anidę wosk pszczeli & makadania (wersja pomarańczowa).
O ile ten ostatni przeznaczony jest raczej do rąk o skórze normalnej/bezproblemowej, argan bardzo dobrze radzi sobie z mocno przesuszonymi dłońmi.
Konsystencja kremu jest bardzo gęsta. Zapach przyjemny, słodki, przypomina trochę miód.
Krem wchłania się z dużą szybkością. Spierzchnięte dłonie natychmiast odczuwają ulgę, są nawilżone, gładkie, a uczucie ściągnięcia znika jak ręką odjął.
Moje dłonie są wiecznie suche, często pomarszczone od wewnętrzych stron (mimo że mojej skórze daleko do określenia "dojrzała" ), do tej pory nie znalazłam kosmetyku do rąk z którego byłabym choć trochę zadowolona.
Anida argan jest jednym z najlepszych kremów, które dotychczas stosowałam. Skóra moich dłoni nie wygląda już jak suszona śliwa, jest zdecydowanie bardziej zregenerowana i wygląda na ukojoną.
Minusem jest dla mnie to, że aplikację muszę powtarzać dość często(po każdym kontakcie z wodą), ale tak jak już wcześniej zaznaczyłam - moja skóra dłoni ma dużą tendencję do przesuszania.
Kremy do rąk Anidy to bardzo dobre rozwiązanie za niewielką cenę. W dodatku niektóre z nich, posiadają w swym składzie mocznik, który jest zbawienny dla szorstkich i ultrasuchych dłoni.
Jeśli chodzi o pielęgnację skóry rąk - z pewnością zostanę wierna Anidzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012603].usefull || 0 }}% pomocna.