BingoSpa, Cynamonowe masło shea z jedwabiem

BingoSpa, Cynamonowe masło shea z jedwabiem

Masło shea jest niezwykle bogatym źródłem substancji odżywczych, witamin i antyutleniaczy, które powodują, że skóra jest intensywnie nawilżona, odżywiona i zrelaksowana.
Masło shea jest biozgodne ze skórą czyli wszystkie jego składniki są w pełni tolerowane przez skórę oraz są w pełni przez skórę wchłaniane.
Proteiny jedwabiu pomagają zachować wilgoć powierzchniowej warstwie skóry efekt przyjemnego i długotrwałego uczucia świeżości oraz gładkość. Jak każdy emolient, zhydrolizowana proteiny jedwabna sprawiają, że skóra staje się przyjemna w dotyku i jedwabiście gładka.
Proteiny jedwabiu przenikają też do wewnętrznych warstw skóry, zwiększając i utrwalając efekt głębokiego nawilżenia.
Olejek cynamonowy powoduje rozjaśnienie cery, zapobiega pojawianiu się plam trądzikowych, niweluje przebarwienia. Przyśpiesza eliminację toksyn ze skóry.
Cynamonowe masło shea z jedwabiem nawilża, ujędrnia i wyrównuje koloryt skóry. Lekka konsystencja cynamonowego masła BingoSpa karmi skórę cennymi składnikami, a odżywiona i zregenerowana skóra odwdzięcza się miękkością i promiennym blaskiem.

Ciekawy produkt

Produkt umieszczony jest w plastikowym opakowaniu z czarna nakrętką.
Szata graficzna ładna, dość minimalistyczna. Jednak mam zastrzeżenia co do naklejki, gdyż w kontakcie z lepkimi, tłustymi palcami szybko się odkleja i staje się brudna.
Nie lubię tez takich opakowań, bo są mało higieniczne.

Kosmetyk ma dość gęstą, zbitą konsystencję, ale łatwo się go rozprowadza.
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy (no może minimalną).

Jest bardzo wydajny.

Zapach jest piękny, czuć zdecydowanie cynamon, dlatego głownie polecam ten masełko w okresie jesień/zima. Zapach dość długo utrzymuje się na skórze.

Po aplikacji kosmetyku skóra staje się gładka, miękka i nawilżona.

Ogólnie polecam.

Cena niewygórowana.

Obłędny zapach i doskonałe nawilżanie

Jestem zachwycona tym produktem. W tej cenie nie spodziewałam się takiej jakości:
-zapach,zapach,zapach (nie jest mdły,ale od razu poprawia mi humor i co ważnedługo utrzymuje się na skórze)
-nawilża
lekko natłuszcza
-nie podrażnia
-opakowanie jest ładne i wygodne w użyciu
Wad nie stwierdziłam. na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 300g