Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Pojemność 1 000 ml

Czekoladowa maska Kallos do suchych, łamiących się włosów. Specjalna formuła zawierająca ekstrakt kakao, keratynę, proteinę mleczną i pantenol dogłębnie regeneruje włosy, pielęgnuje i chroni łamiące się włókna włosów. Dzięki zawartości aktywnych składników włosy stają się wspaniale lśniące, jedwabiste i łatwe w obsłudze.

Śliczny zapach

Pierwsze co mi odjęło mowę w tej masce to zapach, mój bratanek chciał ją zjeść, bo tak ślicznie pachnie. Można by dodać jakieś emolienty, bo same proteiny w składzie troszeczkę puszą włosy.

Tania proteina

Jak ktoś zaczyna przygodę z włosomaniactwem i nie chce szastać forsą na droższy sprzęt to serdecznie polecam. Maska Kallosa jak to maska Kallosa - Dobra cena, ogromny słuj. Zapach jest przyjemny, nienachalny. Konsystencja gęsta. Ma silikony w składzie. Całkiem fajnie wyrównuje łuskę, włosy wydają się mocniejsze i zdrowsze. Bardzo łatwo nim przeproteinować czerep.

Przyjemna

Maska sprawia, że moje włosy są wygładzone, nawilżone, lepiej się rozczesują i są miękkie. Bardzo lubię tą maskę. Jest naprawdę dobrym produktem i rzeczywiście pachnie czekoladą

Tylko zapach..

Jestem ogromną fanką Kallosa jeśli chodzi o maski i szampony, niestety w tym przypadku nie zauważyłam jakiejś rewelacyjnej przemiany w moich włosach. Co więcej, po tym kosmetyku moje włosy zaraz po umyciu były jak druty, bardzo ale to naprawdę bardzo trudno było mi je rozczesać. Na każdego działa inaczej, na mnie akurat zadziałała w ten sposób.
Na plus, rewelacyjna cena, oraz wspaniały zapach, który przede wszystkim mnie przyciągnął, oraz super wydajność.

Piękny czekoladowy zapach

Maska Kallos Chocolate ma piękny czekoladowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Jest dosyć gęsta, nie spływa z włosów. Sprawia, że rozczesywanie włosów jest prostsze ( rozczesuję włosy z maską). Maska ma całkiem dobry, prostu skład. Ładnie nawilża i wygładza włosy. Taka typowa silikonowa maska. Aby wzmocnić jej działanie, wystarczy dodać, np. kilka kropli ulubionego olejku do włosów.
Jest wiele opinii, że raz działa, raz nie. Ja używam masek Kallosa na przemiennie. Raz taka, raz inną. Włosy dostają wtedy różnych składników odżywczych, nie przyzwyczajają się do kosmetyku, nie przeproteinowują się. Polecam tą , jak i pozostałe wersje Kallosa. Niska cena, duża pojemność i fajne działanie.

Niska cena za dobrą keratynę i proteiny o pięknym zapachu :)

Warto pamiętać, że nie każde włosy lubią się na co dzień (lub po każdym myciu) z proteinami i keratyną.
Skutkiem stosowania keratynowych masek bez nawilżacza lub po każdym myciu po jakims czasie może być: przesuszenie, szybsze przetłuszczanie, tzw oklap.

Ja mam rozjaśniane włosy, często eksperymentuje z dodatkową koloryzacją (teraz mam np. jasnozielone konce włosów), także zdaje sobie sprawę, że do takich odżywek najlepiej podejść mi 1, 2 razy w tygodniu.

Na dodatek mój partner z grubymi, długiimi, kręconymi i wysokoporowatymi włosami jest odbiorcą masek i szamponów, które kupuje. Moje włosy są raczej średnioporowate.

Idąc po kolei:
OPAKOWANIE
Estetyczne, pojemność duża i satysfakcjonująca (litrowa).

ZAPACH
Cudowny :) czekoladowy i długotrwały, pod koniec dnia nadal go czuje.

DZIAŁANIE NA WŁOSY
- ma moje rozjaśniane włosy solo działa całkiem przyjaźnie, wygładza je, nabłyszcza, są jakby pełniejsze. Raz tygodniu stosuje ją też w wersji z olejem i nawilżająca odżywką pod czepkiem. Efekt jest naprawdę niezły, żywotne, błyszczące włosy, zaczynają nawet falować.
- na włosy partnera zazwyczaj stosowana jest z nawilżaczem, wolniej mu się puszą, loki skręcają się i są sprężyste, miły widok ;) Ciężko się dba o takie włosy, w szczególności u płci męskiej ;p

POJEMNOŚĆ
Jedno opakowanie (litrowe), stosowane przeze mnie i partnera 1,2 razy w tygodniu starcza na 3 miesiące :) a nie szczędziłam jej nigdy.

Moim zdaniem jest lepsza niż wersja Keratin z proteinami mleka. Na pewno do niej wrócę, kiedy wykorzystam te co mam obecnie.

Nic specjalnego:(

Używałam tej maski przez około miesiąc i nie zauważyłam żadnej znaczącej poprawy. Włosy były po niej matowe, szorstkie i bez blasku. Na moich długich farbowanych włosach nie dała takich rezultatów jakie oferuje producent. Zaletą tej maseczki na pewno jest cena i zapach kakao.

świetna maska w niedużej cenie

Dobry kosmetyk w niskiej cenie
Masek kallosa używam na kilka sposobów: jako pierwsze O przy myciu włosów metodą OMO, po myciu włosów jako szybką odżywkę, albo maskę na +30min, jest świetną bazą pod tuningowanie półproduktami. Raz nawet użyłam jako balsamu do ciała :D
Nawilża, włosy są po niej mięciutkie, świetnie pachnie, szkoda tylko że zapach czekolady nie utrzymuje się za długo na włosach ;(

Najpiękniejszy zapach

Zacznijmy od tego, że uwielbiam maski z Kallosa - są tanie, mają mnóstwo typów, wydajne i łatwo dostępne. Ta jest najpiękniej pachnącą maską do włosów jaką mam, na prawdę. Umila mycie włosów i otula nas wspaniałym zapachem, coś pięknego. Niestety jedynie ułatwia rozczesywanie i pozostawia czekoladowy zapach na włosach, ale nie jest ,,full repair"

Jeden z najlepszych Kallosów

Pierwszy Kallos poza serią KJMN, który wypróbowałam. Jednocześnie pierwszy proteinowy Kallos poza wersją Keratin na który się skusiłam, gdyż ma w sobie naprawdę ciekawe składniki dla włosów. Początkowo wzbraniałam się, coś mi nie pasowało w składzie (chyba te konserwanty na końcu, których nie ma seria KJMN), ale ostatecznie przekonana recenzjami i wypróbowaniem jej u koleżanki, zakupiłam.
Kallos, jak to Kallos, oferuje nam maski o dwóch pojemnościach. W przypadku czekoladowej, wybrałam wersję litrową. Opakowanie nieco inne niż te z serii KJMN, mam wrażenie, że mocniejsze, z lepszą zakrętką. Białe, z brązową naklejką. Kolor maski biały, budyniowej konsystencji, choć nieco mniej gęstej niż w innych maskach tej firmy. Obłędny czekoladowy zapach! Kallosy mają często dość chemiczne zapachy, a ten jest naprawdę słodki i przyjemny dla nosa.
Kallos Chocolate to maska proteinowa więc nie do częstego używania, lecz sporadycznego, by nie przeproteinować włosów. Wtedy efekt może być zupełnie odwrotny do zamierzonego. Tym samym litrowe opakowanie starcza na baaardzo długo. Produkt wydajny jak każdy Kallos. Zawiera w sobie proteiny mleczne, hydrolizowaną keratynę, ekstrakt z kakao i pantenol. Na samym końcu konserwanty, które nie wypływają negatywnie na włosy. Nie jest tak źle. Nie zawiodłam się. Maska odpowiednio dociążyła włosy, wygładziła, sprawiła, że są miękkie, sypie, przyjemne w dotyku, nie puszą się. Bez wątpienia uważam, że to jeden z lepszych Kallosów i warto się na nią skusić. Świetnie sprawdza się też stuningowana z kwasem hialuronowym i elastyną.
Biorąc pod uwagę skład, jest to chyba najlepsza proteinowa maska Kallosa i nie wiem nawet czy nie służy mi bardziej od ulubionej, jak dotąd, Keratin.
Polecam wypróbować.

Lubię

Ekstrakt z kakao, dwa rodzaje protein, glikol propylenowy, ja jetsem na tak. Moje wlosy bardzo lubia ta maske, prosty i krotki sklad, norma w maskach kallosa. Przepiekny zapach, wygładza, włosy są po niej sypkie, miekkie.

Dobra

Lubie prawie wszystkie maski z tej firmy.
Cena za litrowe maski jest śmiesznie mała jak za taką jakość produktu.
Kupiłam ją w ciemno tylko ze względu na słodki, czekoladowy zapach.
Nie jest może najlepszym produktem jaki stosowałam ale daje rade. Mam cienkie włosy które łatwo się obciążają ale po tej masce nie widzę żeby robiły się płaskie.
Widzę że są nawilżone i łatwo mogę je rozczesać.
Jeśli lubicie czekoladowy zapach to myślę że warto chociaż ją sprawdzić.