L`Oreal Paris, False Lash Wings, Midnight Black Mascara (Ultra czarny tusz do rzęs)

Tusz dodaje objętości od nasady aż po same końce, wydłuża i idealnie rozdziela. Efekt - rzęsy są szeroko rozpostarte, podkręcone i wydłużone w zewnętrznych kącikach niczym skrzydła motyla.
Tusz Midnight Black zawiera extra - czarne pigmenty, które nadają rzęsom bardzo głębokiej, wielowymiarowej czerni. Formuła produktu zawiera unikalne włókna, które otulają i wyciągają rzęsy, która nie skleja, nie powoduje kruszenia się tuszu oraz jego osypywania się.

Nie ma lepszego tuszu do rzęs

Jedyny i najlepszy! Używałam wielu tuszów do rzęs nigdy nie mogłam znaleźć takiego, który jednocześnie
- nie zniszczy rzęs
- rzęsy będą czarne
- wydłuży
- nie sklei
- nie będzie problemu ze zmywaniem a jednocześnie będzie trwały
Wszystkie te cechy posiada False lash wings od Loreal ! Używam go od 3 lat i nie zamienię na żaden inny !

Mój ulubieniec :)

Od bardzo dawna poszukiwałam swojego tuszu, takiego hitu nr 1.
I zdecydowanie jest nim L'Oreal Paris, False Lash Wings, Midnight Black Mascara . Od lat wierna temu jednemu. Czasami zdarzyło mi się kupić coś innego, zachęcona reklamami, ale to nie było to. Nie warto inwestować i inne, skoro ten jest najlepszy. Po promocji można go wyrwać w dobrej cenie :)
świetna szczoteczka, która zda egzamin przy każdych rzęsach.,

L'Oreal False Lash Wings Midnight Black Tusz do rzęs

Polecam wszystkim Paniom których natura nie obdarzyła naturalnie firankami rzęs.
Idealnie wydłuża i podkręca.
Pozwala na stopniowanie efektu za pomocą nakładania kolejnych warstw.
Silikonowa szczoteczka pozwala na dotarcie do każdej rzęsy.
Daje głęboką czerń z delikatnym połyskiem.
Nie pozostawia grudek, nie ma efektu pajęczych nóżek, nie skleja.
dodatkowym plusem jest przyjemny zapach co w przypadku mascary jest rzadkością.
Posiada eleganckie opakowanie.
Reasumując Polecam Polecam Polecam!!!

Rzęsy jak skrzydla motyla :-)

Nie wiem dlaczego tak mało recenzji ma ten tusz. Czy jest tak mało popularny?
Jeśli tak to bardzo się dziwię, bo tusz jest naprawdę świetny. Pogrubia i bardzo wydłuża rzęsy. Nie skleja ich, nawet jeśli trochę przesadzisz z nakładaniem. Jedyny minus to szczoteczka. Nie przemawia do mnie jej asymetryczny kształt, który rzekomo ma ułatwić docieranie do rzęs w kącikach oczu. I tak odwracam i nakładam jej równą stroną.

Bomba

Według mnie bardzo dobry tusz. Rozdziela rzęsy, szczoteczka jest zakrzywiona więc dociera też do tych najkrótszych. Ładna intensywna czerń. Tusz po nałożeniu rano przed pracą jeszcze bardzo ładnie wygląda na wieczór. Co prawda mam swoje gęste i dość długie rzęsy ale uważam, że to bardzo dobry produkt.

Dobry, ale bez szału

Zużywam właśnie drugie opakowanie tuszu, nie wiem czy producent zmienił skład, ale w porównaniu z pierwszym opakowaniem jakość zdecydowanie się obniżyła ;-/ mam zamiar kupić tusz jeszcze raz aby zobaczyć, czy trafiła mi się jakaś trefna partia.
Pierwsze opakowanie mnie zachwyciło, po jednym przeczesaniu rzęsy wyglądały spektakularnie. Drugie opakowanie nie daje takiego efektu, trzeba nałożyć kilka warstw dla wyraźnego podkreślenia oka a tusz wtedy tworzy grudki. Bez rozczesania czystą szczoteczką ani rusz ;-/

Ulubiona maskara

Mój ideał. Ciągle szukam tańszego zamiennika i ciągle do niej wracam. Jednym ruchem zyskuję cudowne rzęsy, wydłużone, podkręcone, pogrubione, super czarne. Nie osypuje się, nie odbija. Mój faworyt.

Walczy o kwc

Tusze L'Oréal używam namiętnie i chętnie. Uważam, że ich tusze są na wysokim poziomie. Z racji pracy - doceniam ich efekt wow bez zbędnego machania szczotką. To duża oszczędność czasu.
Zastanawiam się nad czernią tego tuszu. Ma być mocniejsza od podstawowej srebrnej wings. Tusze są identyczne, konsystencja, kolor, szczoteczka. To kopie. O ile przy srebrnej miałam zastrzeżenia do trwałości - osypywal sie
Ten póki co, wydaje się być ideałem.
Lubie ten efekt podniesienia, który utrzymuje się kilka długich godzin i to na moich prostych łopatach.
Brawo za szyjkę, nie ma problemu z nadmiarem tuszu.

Spodziewałam się czegoś więcej

Tusz kupiłam ze wzgledu na ciekawy kształt szczoteczki i obiecany spektakularny efekt motylich rzęs.
Tusz zaraz po napoczęciu opakowania trochę źle się nabierał, zbyt dużo na szczoteczce zwlasza w tej krótszej części.
Nakładanie tuszu szczoteczka trzeba było rozpracować, po krótkiej praktyce szło całkiem nieźle.
Niestety, mimo że tusz ma fajna konsystencję, ciekawą formę szczotki nie zapewnia spektakularnego efektu. Może tylko ja nie umiałam, a może się nieda wyciągnąć rzęs na mega długość i efekt wow.
Spodziewałam się po tuszu za ponad 60zl czegoś zdecydowanie więcej niż poprostu pomalowane rzesy

Super

To bardzo udany produkt

Zalety
Atrakcyjne opakowanie
Odpowiedni kształt szczoteczki
Intensywna czerń
Nie odbija się na powiekach
Nie kruszy podczas dnia
Dobry w demakijażu
Cena

Wady
Brak

Uwielbiam go

Jestem mu wierna od 1,5 roku. Jak każda kobieta miewam zachcianki na inne tusze, ale zawsze na stanie mam False Lash i do tej pory żaden nie jest w stanie go przebić. Używam wraz z Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1(jako bazy) Razem dają powalający efekt. Rzęsy mega wydłużone. Tusz nie skleja, ładnie rozdziela rzęsy. Szczoteczka pozwala na dokładne wytuszowanie w kącikach oczu, co dla mnie jest ważne. Fanki bardzo pogrubionych rzęs mogą być jednak zawiedzione, gdyż wg mnie zwiększenie objętości nie jest bardzo mocne.

totalne przegiecie

Jestem tak zla ze az postanowilam napisac recenzje na forum. ponad tydzien temu skonczylam tusz lorala so couture fioletowy, a ze efekt mialam swietny bo tusz faktycznie robil kawal dobrej roboty i nawet przez jakis czas uzyskiwalam nim efekt sztucznych rzes to postanowilam znowu go kupic. W rossmanie jednak byla promocja na tusze midnight black ktory uzywalam rok temu i tez bylam z niego bardzo zadowolona dlatego stwierdzilam po co przeplacac. Do tuszu dokupilam tez kredke z ktorej tez zawsze bylam bardzo zadowolona i uzywalam kredek loreala od lat. Po tygodniu uzywania zarowno jednego jak i drugiego czuje sie totalnie zazenowana. Kredka w ogole maluje tak ze prawie jej nie widac a tusz to samo. Ja to rozumiem ze tusze lorala potrzebują sobie z tydzien posiedziec zeby zgestniec i nabrac odpowiedniej konsystencji bo na poczatku efekt nigdy nie byl powalajacy ale bez przesady. Minal juz ponad tydzien a ja nie jestem wstanie sie pomalowac bo tusz daje wrazenie jakby byl pusty. Jedynie co mam zawsze swietnie pomalowane to powieki bo tusz sie solidnie odbija. Zaplacilam 45 zl i od ponad tygodnia musze sie malowac zuzytym tuszem so couture ktory nawet po zyzuciu maluje duzo lepiej niz ten nowy midnight black ktory rownie dobrze moglabym w ogole rzes nie malowac i efekt bylby ten sam. Jestem wsciekla bo gdybym doplacila te 15 zl to pewnie mialabym normalny tusz a tak teraz pewnie i tak bede musiala wydac to 60 zl zeby kupic nowy bo ilez mozna chodzic w beznadziejnym makijazu. Jednak biorac pod uwage tez kredke to zaczynam sie zastanawiac czy te kosmetyki loreala ogolnie sie juz nie popsuly, ze stawiaja na taki naturalny efekt ze wrecz niewidoczny