Venus, Multifunkcyjny mus CC 8 w 1

Venus, Multifunkcyjny mus CC 8 w 1

Multifunkcyjny mus CC 8 w 1 Venus. Formuła kosmetyku łączy najlepsze funkcje korektora, nawilżającego balsamu do ciała i daje efekt delikatnej opalenizny.
Mus CC 8w 1 za ujednolica, tonuje i poprawia naturalny odcień skóry. Dodaje jej blasku, wygładza nierówności i rozświetla zmęczony naskórek. Formuła kosmetyku maskuje wszelkie niedoskonałości, takie jak pajączki, blizny i siniaki. Preparat nawilża, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia naskórka. Dzięki zawartości naturalnego filtra UV, dodatkowo zapewnia skórze podstawową ochronę SPF.
Mus, bezpośrednio po nałożeniu, nadaje skórze równomierny odcień delikatnej opalenizny. Szybko się wchłania i nie brudzi ubrań, zapewniając ci długotrwały efekt.

Dla mnie absolutny hit

W momencie potafi usunąć przebarwienia na skórze, skóra wygląda na opaloną, rozświetloną. Właśnie poszukuje w internecie miejsca, gdzie mogę znowu kupić ten mus i natrafiłam na forum KWC, postanowiłam podzielić się opinią ;)

Dla mnie ten mus to "must have" na lato. W kilkadziesiąt sekund można wyglądać na pięknie opaloną. Maskuje wszystkie niedoskonałości.

Minusem jest fakt, że brudzi ubrania, dlatego ja najczęściej stosowałam go na nogi, ramiona i ręce.

Ciekawy produkt

Mus kupiłam z ciekawości w rossmanie za 8.99 i w celu sprawdzenia danego produktu.
Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smóg czy zacieków. Dłonie nie są tak pomarańczowe jak po samopalaczach. Delikanty zapach, co dla mnie jest bardzo instotne, ponieważ przeszkadzają mi kosmetyki mocno pachnące.
Skóra, jest po nim bardzo gładka i wygładzona.
Napewno delikatnie rozświetla.
Czy wygładza niedoskonałości, dobre pytanie, napewno to co ja chciałam żeby mi zamaskowało to tak, sprawdził się.
Jednak pół gwiazdki odejmuję, ponieważ nie masukuje żyłek, no ale bez przez przesady ..

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

bardzo nietrafiony zakup

Zanim kupiłam ten mus, trochę poczytałam w internecie i nie wiem skąd takie pozytywne opinie. Chyba tylko dlatego, że większość blogerek dostała go do testowania.
Z obietnic producenta mus spełnia jedną - tonuje i nadaje skórze lekko opalony odcień. Poza tym nic więcej - nie rozświetla, nie wygładza nierówności, nie maskuje niedoskonałości i co najgorsze brudzi. Wystarczy założyć białe rybaczki albo potrzeć skórę chusteczką lub wacikiem, a przekonacie się jaki jest niebrudzący.
Na plus jest jeszcze wygodna tuba i fajna konsystencja musu oraz to, że dobrze się rozprowadza.
Mogłabym mu wybaczyć brak właściwości maskujących i zadowolić się efektem tonującym, ale brudzenie ubrań i innych rzeczy, o które się ocieramy zdecydowanie go dyskwalifikuje. Na szczęście kupiłam go w Rossmannie w promocji za 14 zł razem z żelem-scrubem pod prysznic, więc bez żalu po kilku użyciach wyrzuciłam go do śmieci.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe