Grashka, Baza pod cienie i do ust

Grashka, Baza pod cienie i do ust

Pojemność 1 szt

Baza pod cienie i do ust sprawi, że makijaż pozostanie w idealnym stanie tak długo, jak tylko zechcesz. Wyjątkowa formuła kosmetyku zapewnia idealny wygląd zarówno makijażu oczu, jak i ust. Dzięki bazie skóra znajdująca się na powiekach oraz delikatna powierzchnia ust, zostaną odpowiednio przygotowane do makijażu. Baza posiada neutralny, cielisty odcień, a jej konsystencja ułatwia dokładną aplikację, co powoduje, że kosmetyki nałożone na bazę posiadają intensywny kolor, a jednocześnie makijaż wydaje się miękko nałożony na elastyczną i delikatną w dotyku skórę. Co najważniejsze, baza przyczynia się do niezwykłej długotrwałości makijażu oraz sprawia, że kosmetyki nie skawalają się w załamaniach skóry niezależnie od budowy oka. Nie musisz się również obawiać niekorzystnych warunków pogodowych.

Sama nie wiem...

Mam tę bazę od pól roku i używam od czasu do czasu. Wymiennie z korektorem, którym też lubię gruntować powiekę. Jest to mój pierwszy kosmetyk tego typu, więc nie jestem w stanie porównać go do innych produktów. Na plus jest na pewno odcień, cielisty, wyrównujący koloryt skóry. Mógłby być oczywiście odrobinę jaśniejszy, ale trudno. Na pewno trzeba uważać z ilością aplikowanej bazy, bo nadmiar lubi zbierać się w załamaniach. Nawet nie nadmiar, bo czasami wydaje mi się, że nałożyłam mało, a smużka i tak pojawia się po jakimś czasie. To mnie trochę rozczarowuje. Miałam nadzieję, że produkt zastygnie na tyle, że nie będzie migrował. Ale niestety...Cienie nałożone na minimalną ilość faktycznie dłużej się trzymają i są ciut wyraźniejsze. Ale to jak zachowają się w ciągu, czy się nie zrolują, to prawdziwa ruletka...No, nie potrafię wyczuć tego kosmetyku pomimo, że zużyłam już prawie całe opakowanie. Raz jestem zadowolona z jego działania, innym razem niekoniecznie....Raczej ponownie go nie kupię, będę szukać ideału.

Miłe zaskoczenie

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się wiele po tym produkcie. Nie znana mi marka też jakoś nie powaliła.
Ale gdy zaczęłam używać przeżyłam miłe zaskoczenie.
Spełnia swoje zadanie. Używam go raczej tylko na powieki. Zauważyłam, że makijaż nie tylko jest trwalszy, ale i wyraźniejszy.
Jest bardzo wydajny, więc cena nie odgrywa tu większej roli.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: nie całe pół

Polecam!

Na początku gdy zobaczyłqam jaką pojemnosć ma baza, byłam sceptycznie nastawiona. Jej pojemność to tylko 1,2ml, a cena dość wysoka, bo ok 20zł. Nie trzeba być kosmetycznym ekspertem, zeby stwierdzić, że to spora kwota za taki maleńki produkt. Bazy używam od stycznia 2013 roku i zostało 1/3 pojemniczka, jest więc wydajna. Baza ma kremową, gęstą konsystencję, która łatwo rozprowadza się na powiece. Jej beżowy, cilisty kolor pozwala na stopienie się ze skórą oraz wyrównanie jej kolorytu. Produkt podbija kolory cieni i sprawia, że utrzymują się cały dzień, bez blaknięcia i rolowania. Do ust jej nie używam, więc niewiem jak się spisuje.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobra,choć nie bez wad

Baza pod cienie to kosmetyk, który jest ze mną na co dzień.
Mam wobec niej spore wymagania, tym bardziej, że mam swoich ulubieńców w tej kategorii.

Ta baza bardzo mi się początkowo spodobała, bo ma idealnie cielisty kolor, bez drobinek. Do tego nieźle kryła powiekę, więc nakładałam ją też przy kącikach oczu, gdzie mamy tendencję do sinienia skóry i byłam zachwycona, bo świetnie wyrównywała koloryt i nie było widać tej siności.

Sporym minusem jednak jest to, że potrafi nieładnie rolować się na powiece, i jeśli nie nakładamy na nią cienia, tylko powiedzmy cienką kreskę eyelinera, widać na powiece beżowe roleczki.

Cienie ładnie utrzymuje, natomiast z kredkami i eyelinerami radzi sobie różnie :(

Ładne opakowanie, cena również na plus. Bezzapachowa.