Avon, Simply Delicate, Refreshing Cherry Blossom Fragrance Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

Delikatnie oczyszcza, przynosi ukojenie i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Delikatnie perfumowany, o aromacie wiśni.

płyny
>250ml
Skóra
normalna

4/5

To mój pierwszy produkt do higieny intymnej z Avon. Kupiłam go 7 czerwca za 8,99 zł na promocji. Zużywam jedną, dwie pompki. Dobry też do mycia twarzy, włosów i pędzli. Nie zawiera kwasu mlekowego.
SKŁAD
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Tetrasodium Urea, Citric Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Quercus Alba Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, <29114-009>.

Nie zamienię go już na inny!

Wypróbowałam wszystkie płyny do higieny intymnej i wszystkie są genialne! Mają idealną konsystencje, są gęste, nie leją się. Dodatkowo mają ładny, świeży zapach, który długo się utrzymuję. Nie podrażnia delikatnej okolicy miejsc intymnych. Nie szczypie i nie piecze. Nie zamienię ich już na inny!

Ok

Zwykły płyn do higieny intymnej . Myje , odświeżenie i zapach tego płynu czuć tylko chwilę . Plus za opakowanie z pompką . Raczej nie kupię już ponownie tego produktu .

Bubel wszechczasów

Nie widzę nic pozytywnego w tym produkcie, jest bardzo rzadki, ma wręcz konsystencję wody, ( przez to jest bardzo nie wydajny)nie odświeża, moim zdaniem nawet lekko podrażnia, Jest również za drogi jak na taki bubel, myślę, że avon powinien popracować nad jego formułą.

Taki sobie

Mam dwa płyny do higieny intymnej z Avonu i ten wypada słabiej od wersji różowej..

Po pierwsze ma bardzo rzadką konsystencję, przez co jestem zmuszona zużywać więcej produktu.. więc jest średnio wydajny, ale względnie dobrze się pieni. Plus to oczywiście delikatny zapach i przyznam.. spełnia to co najważniejsze, czyli myje delikatne okolice intymne bez podrażnień. Myślalam jednak, ze bedzie to podobna wersja do produktu marki Lactacyd z zieloną etykietą, czyli bedzie miał substancje chłodzące i bardziej odświeżające, ale tu tego tak bardzo nie czuję..

Opakowanie z pompką to wygodne rozwiązanie, ale ta pompka potrafi się zapychać i zaklejać, przez co przy naciśnięciu pompki strzelam produktem dookoła :/

W mojej ocenie to przeciętny produkt, raczej nie kupię go ponownie.. zdecydowanie bardziej odpowiada mi zwykła Ziaja, ktora jest tansza, wieksza, pompka sie nie zapycha i produkt ma gestsza konsystencje. Dla mnie takie słabe 3/5

zbyt rzadki

Płyn do higieny intymnej ma być dla mnie gęsty i dobrze odświeżac oraz nie podrażniac. Ten jest rzadki, nie bardzo wodnisty ale zbyt rzadki dla mnie. Ma delikatny zapach. Dobrze myje i odświeża. Nie podrażniac chociaż nie mam do tego skłonność. Na plus opakowanie z pompką. Ni jest zły ale mam swój hit z Facella-gestszy,tańszy i z lepszym składem.

Mieszane odczucia

Kupiłam ten żel z chęci wypróbowania tej serii, jednak tak średnio przypadł mi do gustu.

Zacznę od plusów:
+ładny, delikatny wiśniowy zapach
+w miarę dobrze się pieni
+delikatnie oczyszcza
+odświeża
+wygodne opakowanie
+pomimo konsystencji, wydajny
+nie podrażnia

Minusy:
-bardzo rzadka konsystencja
-niestety nie przynosi ukojenia, gdy skóra jest podrażniona

Bardzo dobry płyn do higieny intymnej, jeśli oczekujemy tylko dokładnego oczyszczenia i odświeżenia, jeśli jednak chcemy złagodzić drobne podrażnienia musimy poszukać innego żelu.

odradzam

Kupiłam za 7 zł.
Ładny zapach, raczej niewydajny, przy użyciu codziennie przez miesiąc już ponad połowa ubytku.
Z wad: to jest najbardziej wysuszający płyn jakiego używałam. Owszem, czuje się mocne odświeżenie, ale jednocześnie skóra jest bardzo ściągnięta. Dodam, że nabawiłam się nieprzyjemnych dolegliwości przy stosowaniu tego płynu przez ok 3 tygodnie codziennie. W tym momencie używam go tylko do mycia rąk. Nigdy już nic więcej nie kupię z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niestety nie

Płyn jest baardzo wydajny, ale koszmarnie się go używa ze względu na jego wodnistą formułę.
Plusy:
+wydajność
+cena
+nie wywołuje podrażnień, dobrze myje i odświeża
+fajne opakowanie z pompką, ale...

-co z tego, skoro po aplikacji na dłoń, płyn się rozlewa i ciężko go nałożyć, bardzo się z tym męczyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

spoko :)

Dość udany produkt Avonu z serii intymnej.

Plusy:
* nie podrażnia
* dobrze myje i odświeża
* delikatny kwiatowy zapach
* nawet wydajny
* wygodny, nie szwankujący atomizer

Minusy:
* jak dla mnie zbyt rzadka konsystencja, wolę gęstsze żele

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Delikatny

Plusy:

+ b. wydajny

+ delikatny - nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza

+ pozostawia uczucie świeżości

+ wygodna pompka

+ przystępna cena

+ dostępność - u konsultantki, w sklepie, internecie

+ ładny wygląd - schludny, estetyczny

+ bardzo delikatny zapach

Minusy:

- dla mnie trochę zbyt rzadka formuła, preferuje gęściejsze płyny ale to moje osobiste odczucie