Korres, Rice Proteins and Linden, Shampoo (Szampon z proteinami ryżu i wyciągiem z lipy do włosów cienkich)

Szampon wzmacnia oraz dodaje objętości. Proteiny ryżu zwiększają elastyczność i gęstość włosów oraz dodają im naturalnej, długotrwałej objętości. Wyciąg z lipy tworzy ochronny film na włosach, poprawiając jednocześnie ich wygląd.

super

Kupiłam w Grecji za 8euro za 400ml. Chciałam wersję dla włosów tłustych, ale nie było, dlatego zdecydowałam się na wersję do włosów cienkich, które też niestety posiadam.

Jestem aktualnie po kuracji skrzypem, stosuję wcierki i maski. Mam włosy naturalne, niefarbowane.

Bardzo naturalny

Markę Korres uwielbiam, wszystko tu jest takie inne, takie nowe, a zarazem tradycyjne i naturalne. Niecodzienne składniki i dosyć dobre działanie przekonują mnie wciąż, aby wypróbować kilka produktów tej firmy.

Szampon zaskoczył mnie na początku, byłam zachwycona, ale po kilku użyciach musiałam zacząć stosować go zamiennie z innymi, był coraz bardziej "ostry".

Ma postać przezroczystego, krystalicznego szamponu o konsystencji oleju, o zapachu delikatnym, olejowym, naturalnym. Pomyślałam więc, że szampon będzie bardzo delikatny. Nic bardziej mylnego. Po kilku zastosowaniach włosy zaczęły się przesuszać. Kiedy moje włosy były niefarbowane, szampon działał na nie lepiej, natomiast kiedy udałam się do fryzjera po pasemka, więc nolens volens silne rozjaśnianie niektórych partii włosów, musiałam użycie tego szamponu bardzo ograniczyć.

Szampon jest bardzo naturalny, ekologiczny, nie zawiera parabenów, PEG-ów, silikonów, nie jest sztucznie barwiony.

Ale za to zawiera SLS.

Kosmetyk dla osób lubiących pielęgnację bezsilikonową, mających normalne niefarbowane włosy.

Opakowanie ładne, bez udziwnień, lubię. Cena bardzo wysoka w Polsce, szampon kupiłam za granicą taniej. Najpierw otrzymałam próbkę- szampon działał idealnie, na następnych zakupach wzięłam szampon w butelce standardowej i po wielokrotnym użyciu było tak jak opisałam wyżej.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 10 ml+ 200 ml