Uzdrowisko Iwonicz S.A., Iwoniczanka, Prosto z Natury, Lawendowa sól odświeżająca do zmęczonych stóp

Minerały zawarte w jodobromowej soli iwonickiej usuwają uczucie zmęczenia, pobudzają metabolizm komórek skóry wspomagając nawilżenie i regenerację naskórka. Ich działanie uzupełniają składniki o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych: innowacyjna nano miedź oraz kompleks naturalnych olejków eterycznych sporządzonych z lawendy, drzewa herbacianego, Capaiby i tymianku.
Sól o zapachu lawendy dodana do kąpieli stóp daje uczucie relaksu i świeżości, przynosi ulgę przegrzanym, spoconym i podrażnionym stopom. Dodatkowo zmiękcza naskórek ułatwiając usuwanie zgrubień i zrogowaceń. Stosowana regularnie pielęgnuje skórę stóp i paznokcie oraz zapobiega namnażaniu bakterii i grzybów odpowiedzialnych za powstawanie podrażnień i przykrego zapachu.

porządna sól do stóp

Nie wiem, skąd ta niska ocena podczas gdy jakieś niby-zdrowe kolorowane sole z marketów mają zawyżone noty? Ta sól to porządny, solidny kosmetyk i zasługuje na uznanie. Bogaty skład mineralny, zapach rzeczywiście z lawendy, a nie chemicznego mixu oszukującego nos.
Działa jak obiecuje - drenuje opuchnięte i zmęczone nogi, relaksuje i przynosi wyraźna ulgę. Ma krótki skład, który może zostać zrozumiany przez zwykłego śmiertelnika. Wygodne opakowanie i ładnie wygląda na półce w łazience. Niska cena. Produkt na 5 gwiazdek w każdej kategorii, bo nawet zapach ma ładny. Polecam, spróbujcie.

Nie dla mnie

Nie przepadałam za tą solą. Nie mam niestety żadnego porównania z innymi solami, bo dawno żadnej nie stosowałam. Nie podobała mi się jednak. Nie odczuwałam jakoś specjalnie jej działania. Taka sobie zwykła sól, która pachniała mentolem. I tyle. Wsypywałam to to do jakiejś miseczki moczyłam stopy i tyle. Nic specjalnego. Taki trochę efekt placebo. Cena, dla mnie zbyt wysoka (zapłaciłam 11, 99 w Iwoniczu Zdroju). Nie kupię więcej tego kosmetyku i dobrze, że się skończył.