Carolina Herrera, CH Sublime EDP

Carolina Herrera, CH Sublime EDP

`CH Sublime` marki Carolina Herrera to szyprowo-kwiatowe perfumy dla kobiet. Wydane w 2013 roku. Perfumy dla kobiet lubiących ostre i wyraziste zapachy.

Kategoria: szyprowo-kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: passiflora, bergamotka
nuta serca: róża, orchidea
nuta bazy: ambra, paczula, mech, skóra

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Szampan na wiosnę

Lekko i świeżo pachnie orchideą, szampan. Musuje na skórze, nie wali po nosie - świetne na wiosnę. Potem mniej świeżo wchodzi ambra. Ale nie taka ciężka jaką znamy z jesiennych perfum, a taka też lekka. Taka aby aby ogrzewa i pachnie.

ciekawe

Zapach kwiatowy, lekko owocowy, ale nie mdlący, cały czas się zastanawiałam z czym one mi się kojarzą i dopiero jak przeczytałam poprzednie recenzje to potwierdzam - jest to mniej nachalna siostra Euphorii.
Zapach idealny na co dzień, do pracy! ale już wiem, że dobrze będzie odświeżyć go w trakcie dnia, bo chociaż to EDP to trwałością mega nie grzeszy :)
Buteleczka wyglądająca jak na zdjęciu dostępna jest dla pojemności 50 i 80 ml, przy pojemności 30 ml (której posiadaczką dzisiaj zostałam) buteleczka jest przeźroczysta - zdjęcie dołączam, niemniej jednak buteleczka to cudo.

wyważone

Bardzo fajne perfumy. Kwiatowo-szyprowe, choć dla mnie pachną po prostu kwiatowo-owocowo. Są w stylu Euphorii, ale mniej ostre i mniej krzykliwe. Coś jak spokojniejsza, subtelniejsza siostra. Miękkie, przyjemne, otulające.
W moim odczuciu są dobre do biura, oczywiście dla osób lubiące ten typ zapachów, ponieważ są spokojne, wyważone i takie neutralne. Trwałość przeciętna.
Ja je bardzo lubię.
Butelka śliczna;)

Ilość zużytych opakowań: odlewka, w trakcie flakonu 80 ml

Ładny, pieprzny zapach

Póki co nie mogę go odnaleźć w naszych perfumeriach, ale wąchałam i testowałam go za granicą, kiedy byłam na urlopie. Zapach jest pieprzny, musujący, drapieżny, kobiecy. To taka trochę szlachetniejsza i bardziej dorosła wersja Euphorii. Mamy wibrujące owoce i kwiaty (czuję coś jakby mango i nuty kwiatowe) pogłębione paczulą i nutami drzewnymi. Naprawdę fajny efekt i dla mnie zaskakujący, bo do tej pory jakoś nigdy nie powaliła mnie ta marka. Trwałość ok.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy