Perfecta, Beauty, Cera Mieszana, Krem matująco-dotleniający (nowa wersja)

Perfecta, Beauty, Cera Mieszana, Krem matująco-dotleniający (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Dotleniający krem Perfecta Cera Mieszana polecany jest dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach.
Sebum Intelligent Kompleksicza wydzielanie łoju, zwęża średnicę porów oraz zmniejsza ryzyko pojawiania się wyprysków i zaskórników.
Mikroperły matujące - chłoną z powierzchni skóry nadmiar sebum, zapewniając cerze idealny mat i większą trwałość makijażu.
Energia Q10 - pobudza funkcje oddechowe komórek, co skutkuje lepszym dotlenieniem skóry i zdrowym kolorytem.

po raz kolejny rozczarowana

Krem się u mnie nie sprawdził. Co tu dużo pisać. Już po pierwszym użyciu miałam mega wysyp na twarzy. Długo wracałam do poprzedniego stanu skóry. Daje 2 bo matuje, pod makijaż też się sprawdził.

Bardzo mocny mat i nienaturalny efekt na twarzy

Kremu Perfecty do cery mieszanej używałam zarówno w starej wersji jak i w jego nowej odsłonie i poza aspektem wizualnym kartonika i słoiczka nie zauważyłam pomiędzy tymi produktami żadnych istotnych zmian.

Na uwagę zasługuje nietypowy lecz przyjemny zapach tego kremu - pachnie trochę bananowo i na pewno jest to zapach, który uprzyjemnia jego codzienne używanie. Zapach jest dokładnie taki sam jak pamiętam go z poprzedniej wersji kremu.
Kosmetyk ma dość gęstą zwartą konsystencję i jest niezwykle wydajny.
Dobrze rozprowadza się na twarzy i błyskawicznie wchłania - nie pozostawia żadnej wyczuwalnej warstwy na skórze a wręcz przeciwnie całkowicie w nią wnika dając bardzo mocny efekt matujący na granicy przesuszenia skóry.
Mimo całkowicie matowej cery po tym kremie kosmetyki do makijażu w tym podkłady i pudry wcale tak idealnie się na tym produkcie nie rozprowadzają, Brak mi tu zdecydowanie większego nawilżenia cery.
Skóra jest niby gładka ale kosmetyki tępo się na niej rozprowadzają - nie mają żadnego poślizgu.

Mam też wrażenie że im dłużej stosowałam ten krem tym moja skóra bardziej się przetłuszczała i wbrew nazwie kremu mojej skórze brakowało pod tym produktem powietrza. Żadnego działania dotleniającego nie zauważyłam.
W dodatku krem ma taką specyficzną właściwość że powoduje efekt niezdrowego kolorytu cery.
Po zastosowaniu tego kremu moja skóra była bardziej szara i jaśniejsza niż normalnie. Przy używaniu podkładu też było to widoczne - odcień cery był jakby przytłumiony i mało żywy. Ta cecha kremu szczególnie nie przypadła mi do gustu. To jedyny krem który taki efekt u mnie wywołał - nigdy z czymś takim nie miałam do czynienia. Nie wiem czy to efekt koloru samego kosmetyku czy też wina silnych właściwości matujących - w każdym razie moja cera nie ma zdrowego kolorytu po tym kosmetyku.

Przy dłuższym stosowaniu okazało się że krem zaczął mnie lekko zapychać - drobne krostki pojawiały się na nosie i brodzie.
Krem zdecydowanie matuje bardzo silnie - mocniej niż inne znane mi produkty - ustępuje chyba tylko kremowi marki Barwa Siarkowa Moc.
Jednak moim zdaniem jest to mat pozorny - bo tak jak wcześniej napisałam im dłużej się go używa tym twarz zaczyna reagować na odwrót i broni się nadmiernym przetłuszczaniem.
Jeżeli chodzi o cerę mieszaną to zdecydowanie bardziej lubię kremy normalizujące i nawilżające niż takie sztucznie i na siłę matujące i blokujące pory skóry kosmetyki
Wiem, że produkt ten ma wiele zwolenniczek jednak mnie ani poprzednia jego wersja ani ta nowa nieco odświeżona nie przypadła do gustu i krem nie zachwycił mnie swoim działaniem.

Przeciętniak

Zużyłam jedno opakowanie tego kremu i choć nie mam z nim złych wspomnień, raczej będę poszukiwać dalej czegoś, co zwali mnie z nóg. Kremu z Perfecty używałam tylko pod podkład i działał według mnie bez zarzutów. Żaden z podkładów, który nakładałam, nie zważył się i trzymał dobrze, a fakt że po ośmiu godzinach zaczynałam się świecić, nie musiał być koniecznie winą tego kosmetyku. Akurat przez pół roku użytkowania go, testowałam też różne fluidy, a ponieważ baza była zawsze ta sama a podkłady różne, nie jestem w stanie stwierdzić na jak długo ten kosmetyk tak naprawdę matuje skórę. Jestem posiadaczką cery mieszanej i to co mogę z czystym sumieniem powiedzieć, to że efekt matowej skóry jest widoczny zaraz po nałożeniu. Krem nawilżał dobrze skórę ale jej nie zapychał a także wchłaniał się szybko. Opakowanie nie za bardzo przypadło mi do gustu, ponieważ zostało zaprojektowane w taki sposób, by sprawiało wrażenie, że kosmetyku jest w nim znacznie więcej niż w rzeczywistości, jednak mimo to stosowałam go przez prawie pół roku, co jest całkiem dobrym wynikiem.

Mieszane uczucia

Kupiłam ten krem ponieważ kiedyś krem z serii z witaminą C bardzo mi przypadł do gustu, a cały czas poszukiwałam fajnego matującego kremu do mojej tłustej cery. Pierwsze co zwróciło moją uwagę po odkręceniu wieczka (ładnego szklanego słoiczka) był bananowy zapach - znika bardzo szybko po nałożeniu na twarz, ale jednak codziennie towarzyszy. Mimo że mam cerę tłustą, w moim odczuciu krem jest aż nadto matujący, po zastosowaniu mam aż uczucie wysuszenia skóry. Mam też wrażenie, że przez to cera o wiele szybciej i mocniej się wyświeca. Dlatego staram się go "rozcieńczać" olejkiem np migdałowym lub jakimś nawilżającym kremem, np ogórkową Ziają. Rozczarowałam się i nie kupię ponownie.

Najlepszy pod makijaż

Jedyny krem który zużyłam do końca.Jest bardzo odświeżający, szczególnie z rana naprawdę pobudza skórę.Uzywam go tylko pod makijaż.Latem gdy moja skóra potrzebowała odżywienia nakładałam grube warstwy i świetnie się sprawdzał.
Mam skórę baaardzo tłustą więc efekt matujący nie był jakiś super,ale makijaż dobrze się na nim trzyma,a skóra jest nawilżona.

Ok, dla młodych dziewczyn

Wersja dotleniająca jak dla mnie za bardzo się nie różni od tej przeciwzmarszczkowej, może jest nieco lżejsza. Jest bez barwników dlatego kolor jest szarawo-brązowawy, ale moim zdaniem to jest plus. Nie jest to jakiś bardzo bogaty, krem ale myślę, że odpowiedni dla dziewczyn w wieku 18-25 lat.

Jest ok

W sumie zużyłam już kilka opakowań i mogę powiedzieć, że stosunek ceny do jakości się zgadza. Jednak mat to maks 3 godziny, bez pudru się nie obejdzie. Ale spoko nawilża, ma wygodne opakowanie, ładnie pachnie. Nadaje się pod makijaż.

Jestem na TAK.

W przypadku kremu matującego Perfecty jestem zdecydowanie na TAK. Produkt doskonale wywiązuje się ze swojej roli. Błyskawicznie się wchłania.Działanie matujące jest na bardzo wysokim poziomie.

Krem Perfecta

Wow! Jestem mile zaskoczona tym kremem. Rewelacyjnie matuje i wygładza cerę. Krem jest lekki, łatwo się rozprowadza. Zapach nie koniecznie mi odpowiada, ale ze względu na działanie totalnie mi to nie przeszkadzam :) Kremu możemy używać na dzień i na noc.

Zdecydowanie mój must have! ♥

Uwielbiam ten produkt! Kupiłam go z polecenia koleżanki i szczerze mówiąc sceptycznie do niego podchodziłam, natomiast po pierwszym użyciu byłam już z niego bardzo zadowolona!

Krem na dzień i na noc dla cery mieszanej. Kosmetyk ma przepiękny szklany słoiczek, z którego łatwo można nabierać krem na twarzy , jak i potem resztki kremu z niego zebrać aż do zera. Krem ogólnie jest lekki, dobrze się rozprowadza, wchłania w skórę, także idealny jest pod makijaż. Ponadto nawilża skórę, obniżania produkcję sebum, łagodzi podrażnienia. Moja cera po tym kremie jest dotleniona, nawilżona, gładką oraz wygładzona.

Rewelacja!

Krem został polecony mi przez Panią pracującą w Rossmannie i jestem mega jej wdzięczna. Świetnie matuje, pięknie pachnie, fajna konsystencja, dobrze się wpija. Najlepszy jaki miałam do tej pory.