Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Perfecta, Beauty, Cera Mieszana, Krem matująco-dotleniający (nowa wersja)

Perfecta, Beauty, Cera Mieszana, Krem matująco-dotleniający (nowa wersja)

Dotleniający krem Perfecta Cera Mieszana polecany jest dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach.
Sebum Intelligent Kompleksicza wydzielanie łoju, zwęża średnicę porów oraz zmniejsza ryzyko pojawiania się wyprysków i zaskórników.
Mikroperły matujące - chłoną z powierzchni skóry nadmiar sebum, zapewniając cerze idealny mat i większą trwałość makijażu.
Energia Q10 - pobudza funkcje oddechowe komórek, co skutkuje lepszym dotlenieniem skóry i zdrowym kolorytem.

Przeciętniak

Zużyłam jedno opakowanie tego kremu i choć nie mam z nim złych wspomnień, raczej będę poszukiwać dalej czegoś, co zwali mnie z nóg. Kremu z Perfecty używałam tylko pod podkład i działał według mnie bez zarzutów. Żaden z podkładów, który nakładałam, nie zważył się i trzymał dobrze, a fakt że po ośmiu godzinach zaczynałam się świecić, nie musiał być koniecznie winą tego kosmetyku. Akurat przez pół roku użytkowania go, testowałam też różne fluidy, a ponieważ baza była zawsze ta sama a podkłady różne, nie jestem w stanie stwierdzić na jak długo ten kosmetyk tak naprawdę matuje skórę. Jestem posiadaczką cery mieszanej i to co mogę z czystym sumieniem powiedzieć, to że efekt matowej skóry jest widoczny zaraz po nałożeniu. Krem nawilżał dobrze skórę ale jej nie zapychał a także wchłaniał się szybko. Opakowanie nie za bardzo przypadło mi do gustu, ponieważ zostało zaprojektowane w taki sposób, by sprawiało wrażenie, że kosmetyku jest w nim znacznie więcej niż w rzeczywistości, jednak mimo to stosowałam go przez prawie pół roku, co jest całkiem dobrym wynikiem.

Mieszane uczucia

Kupiłam ten krem ponieważ kiedyś krem z serii z witaminą C bardzo mi przypadł do gustu, a cały czas poszukiwałam fajnego matującego kremu do mojej tłustej cery. Pierwsze co zwróciło moją uwagę po odkręceniu wieczka (ładnego szklanego słoiczka) był bananowy zapach - znika bardzo szybko po nałożeniu na twarz, ale jednak codziennie towarzyszy. Mimo że mam cerę tłustą, w moim odczuciu krem jest aż nadto matujący, po zastosowaniu mam aż uczucie wysuszenia skóry. Mam też wrażenie, że przez to cera o wiele szybciej i mocniej się wyświeca. Dlatego staram się go "rozcieńczać" olejkiem np migdałowym lub jakimś nawilżającym kremem, np ogórkową Ziają. Rozczarowałam się i nie kupię ponownie.

Najlepszy pod makijaż

Jedyny krem który zużyłam do końca.Jest bardzo odświeżający, szczególnie z rana naprawdę pobudza skórę.Uzywam go tylko pod makijaż.Latem gdy moja skóra potrzebowała odżywienia nakładałam grube warstwy i świetnie się sprawdzał.
Mam skórę baaardzo tłustą więc efekt matujący nie był jakiś super,ale makijaż dobrze się na nim trzyma,a skóra jest nawilżona.

Dieta na AZS

Ok, dla młodych dziewczyn

Wersja dotleniająca jak dla mnie za bardzo się nie różni od tej przeciwzmarszczkowej, może jest nieco lżejsza. Jest bez barwników dlatego kolor jest szarawo-brązowawy, ale moim zdaniem to jest plus. Nie jest to jakiś bardzo bogaty, krem ale myślę, że odpowiedni dla dziewczyn w wieku 18-25 lat.

Jest ok

W sumie zużyłam już kilka opakowań i mogę powiedzieć, że stosunek ceny do jakości się zgadza. Jednak mat to maks 3 godziny, bez pudru się nie obejdzie. Ale spoko nawilża, ma wygodne opakowanie, ładnie pachnie. Nadaje się pod makijaż.

Jestem na TAK.

W przypadku kremu matującego Perfecty jestem zdecydowanie na TAK. Produkt doskonale wywiązuje się ze swojej roli. Błyskawicznie się wchłania.Działanie matujące jest na bardzo wysokim poziomie.

Krem Perfecta

Wow! Jestem mile zaskoczona tym kremem. Rewelacyjnie matuje i wygładza cerę. Krem jest lekki, łatwo się rozprowadza. Zapach nie koniecznie mi odpowiada, ale ze względu na działanie totalnie mi to nie przeszkadzam :) Kremu możemy używać na dzień i na noc.

Zdecydowanie mój must have! ♥

Uwielbiam ten produkt! Kupiłam go z polecenia koleżanki i szczerze mówiąc sceptycznie do niego podchodziłam, natomiast po pierwszym użyciu byłam już z niego bardzo zadowolona!

Krem na dzień i na noc dla cery mieszanej. Kosmetyk ma przepiękny szklany słoiczek, z którego łatwo można nabierać krem na twarzy , jak i potem resztki kremu z niego zebrać aż do zera. Krem ogólnie jest lekki, dobrze się rozprowadza, wchłania w skórę, także idealny jest pod makijaż. Ponadto nawilża skórę, obniżania produkcję sebum, łagodzi podrażnienia. Moja cera po tym kremie jest dotleniona, nawilżona, gładką oraz wygładzona.

Rewelacja!

Krem został polecony mi przez Panią pracującą w Rossmannie i jestem mega jej wdzięczna. Świetnie matuje, pięknie pachnie, fajna konsystencja, dobrze się wpija. Najlepszy jaki miałam do tej pory.

Najlepszy krem

Dla mojej mieszanej normalno-tłustej cery jest ideałem. Nie zapycha, matuje, nie wysusza skóry, nie powoduje wysypu niedoskonałości. Skład nie jest idealny, dlatego szukam bardziej naturalnego kremu. Ale ten polecam, pocieciłam koleżankom, obie również są zadowolone. Piękne opakowanie, przywodzi na myśl drogie kremy, przyzwoita cena. Dosyć wydajny. Stosowałam rano i wieczorem. Dobra baza pod podkład. Obietnice producenta są spełnione. Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno do niego wrócę.

Spełnia swoje zadanie.

Testuję już wszystkie kremy matujące po kolei, więc w końcu przyszła pora na ten. Kupiłam go na jakiejś promocji za kilkanaście zł, ale jest wart swojej ceny regularnej, bo i tak jest śmiesznie niska w porównaniu z kremami matującymi np do cer problemowych.