Isana, Hair, Repair Shampoo (Szampon do włosów bardzo zniszczonych)

Isana, Hair, Repair Shampoo (Szampon do włosów bardzo zniszczonych)

Szampon został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów zniszczonych i nadwyrężonych. Wartościowe substancje pielęgnujące, takie jak olej arganowy wygładzają strukturę włosa, zapobiegają rozdwajaniu się końcówek i sprawiają, że włosy stają się miękkie i jedwabiste. Wysokowartościowa receptura z pantenolem i gliceryną chroni włosy przed wysuszeniem i nadaje im zdrowy wygląd i długotrwały blask.

Wycofany już szampon!

Rossmann, Isana Hair, Repair Shampoo udało mi się kupić w Rossmannie za nie całe 4 zł, bo produkt był wycofywany ze sklepów, chociaż nie wiem dlaczego, bo szampon był tani i bardzo wydajny. Szampon doskonale nadawał się do mycia suchych i zniszczonych włosów. Już podczas mycia czułam jak włosy stają się ze szorstkich na miękkie. Po umyciu włosy doskonale się rozczesywały. Szampon został wycofany ze sklepowych półek i już niestety nie jest dostępny.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka

Jestem na tak

Naprawdę fajny szampon. Nie zauważyłam żadnych braków
-ładne opakowanie
-niska cena
-śliczny zapach, w którym się zakochałam i dla którego kupiłam ten szampon, jakaś brzoskwinka? nie wiem :P
-wydajność
-nie obciąża włosów
-dobrze się pieni

będe kupować

Jestem zaskoczona produktem. Nie mam zniszczonych włosów, ale ciągle się puszcą. Przeczytałam na opakowaniu wyraz "wygładzenie" i wsadziłam szampon do koszyka. Po 2-3 myciach zauwazyłam własnie ewidentnie ten efekt. Włosy po rozczesaniu trzymaja linię prosta, a jednocześnie maja objetość. Dużo typowo wygładzających szamponów czy odzywek powodowało żałosny efekt klapnięcia. A tu mamy spręzystą pokaźną czuprynę bez skrętów i siana. Wadą jest wydajność. Butelka szybko się kończy . W regularnej cenie chyba 7.9zl , ja kupilam w promocji. Marka Isana jest raczej ekonomiczna, wiec cena jak za tę pojemność może się wydawać wysoka. Produkt ma poj. 250, a nie jak u góry napisane 400.Bede patrzec oczywiscie na promocje, ale i tak polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie