L`Oreal Paris, False Lash Wings, Intenza Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Maskara inspirowana skrzydłami motyla. Rzęsy wydłużone w zewnętrznych kącikach + intensywna objętość. Dwufazowa szczoteczka: długie włoski podkręcają i wydłużają rzęsy, a krótkie włoski otulają dodatkowo każdą rzęsę tuszem nadając im objętości. Formuła z neo - matowymi czarnymi pigmentami.

Może być

Tusz dość drogi i uważam, że nie jest wart swojej ceny. Szczotka (może tylko mój egzemplarz) nabiera ogromną ilość produktu i trzeba ściągać. Delikatnie pogrubia i wydłuża. Po kilku godzinach jest spory osyp.
Trudno się dokręca. Ogólnie nie wymagam za dużo od tuszów, bo mam swoje długie i gęste rzęsy.

Dobry i trwały

Kupiłam ten tusz, ponieważ szukałam takiego, który nie skleja rzęs, ale ładnie je rozczesuje , wydłuża i pogrubia. Moje oczekiwania się spełniły w zakresie rozczesywania i wydłużenia, jednak rzęsy nie są wyjątkowo mocno pogrubione.
Szczoteczka jest precyzyjna i naprawdę trudno się nim ubrudzić.
Plusa daję również za naprawdę intensywną czerń, trwałość (nie osypuje się) i wydajność - mam już go 5 miesięcy, używając codziennie, a on dalej się nie skończył, ani nie wysechł.

Zawiodłam się

Tym razem niestety nie udało się spełnić moich oczekiwań. Szczoteczka fajna, łatwo rozczesuje rzęsy. Tusz jest trwały... i to by było na tyle. Żadnego efektu WOW. Na szczęście otrzymałam go w prezencie, więc nic nie straciłam.

Panu już podziękujemy

Tusz Wings Intenza (na szczęście) dostałam w prezencie. Jego regularna cena ok. 60zł skutecznie odstraszyłaby mnie od zakupu.
Trzeba przyznać, że szczotka jest fajna: trójkątny kształt, gęsta i wychwytująca każdą rzęsę.
Konsystencja tego tuszu od początku była dość gęsta, co pozwalało na uzyskanie wyrazistego efektu dobrze wydłużonych, pogrubionych rzęs.
Niestety po ok. tygodniu tusz zaczął gęstnieć i malowanie nim stało się niemożliwe. Tusz za tyle pieniędzy, powinien wytrzymać bez zarzutu co najmniej 3 miesiące.

Uwielbiam!

Gdybym miała problem z wyborem tuszu, to wybór padł by na ten.
Nigdy mnie nie zawiódł.
Wydłużał i nieziemsko pogrubiał.
Cały dzień pozostawał na oczach niewzruszony; bez kruszenia, bez osypywania.
Łzy, mimo tego, że nie jest wodoodporny, nie ruszają go tak łatwo.
Do tego dochodzi piekne opakowanie. Nie zwykłam zachwycać się opakowaniami i pisać na ich temat wywodów, ale to wyjątkowo mi się podoba. Jest eleganckie.
Za pierwszym razem, gdy go otworzyłam i zobaczyłam szczoteczkę, to troszkę się zdziwiłam, jednak wyczarowanie z nią pięknych rzęs nie stanowi problemu.
Polecam!

Nie jestem zadowolona

Kupiłam tę mascarę z polecenia i się zawiodłam. Jak dla mnie za mało wydłuża i pogrubia rzęsy, po paru godzinach miałam wrażenie jakby tego tuszu na rzęsach było mniej. U mnie się nie obsypywał. Mam też wrażenie, że tusz słabo rozprowadza się na rzęsach, musiałam przeciągać szczotką parę razy, aby zobaczyć jakiś efekt. Co do szczotki - nie zauważyłam, aby była czymś, co pomaga w aplikacji tego produktu.

Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Rzęsy sa bardzo wydłużone, dobrze rozdzielone, nie skleja. Tusz ma super konsystencję i co najważniejsze wydłuża rzęsy ładnie je rozczesuje. Szczoteczka mnie zaintrygowała, myślałam, że będzie żle rozdzielała rzęsy a tu zaskoczenie. Mi nic się nie kruszy, nie trzeba nakładać niewiadomo ile warstw dla uzyskania efektu, dla mnie bardzo dobry produkt.

masakra maskarowa

Przeleciałam w życiu przez mnóstwo tuszów, ten jest najgorszy w historii...osypuje się po dosłownie godzinie (jestem pewna, że miałam nowy, nieotwierany, zaklejony tusz), kruszy, kruszy i pod koniec dnia prawie go nie ma!! niestety nie polecam, szczoteczką cięzko wymodelować rzęsy.jedyny plus to ładne opakowanie i w miarę czarny kolor. nie polecam !

mega zaskocenie

dla mnie rewelacja. mam długie rzęsy, gęstę trudne do rozdzielenia. DO tej pory uzywałam mojego hitu od heleny rubinstein.
Ten konkretny loreal wyparł poprzednika ze względu na cenę.

Kocham go za:

-otwiera oko!!!
- rzęsy robią się baaaaaardzo długie
-czarny kolor który jest czarny
-CENA!!! ( kupiłam go w drogerii w takiej promocji że grzechem było nie spróbować ok 18zł)

Ma jednak mały mankamencik
-po całym dniu lekko sie kruszy mimo to kocham go za efekt

Najwspanialsza maskara :)

Świetna maskara! Pięknie rozdziela rzęski, i wydłuża i pogrubia. Chyba coś jednak świadczy kupno 3 opakowania ;) Wiem, że moje dwie koleżanki kupiły i nie były zadowolone, nie wiem w czym to tkwi ale na mnie sprawdza się idealnie. Czasami po całym dniu widzę, że lekko się pokruszyła ale nie przeszkadza mi to. Ma głęboki czarny kolor, świetną konsystencję i starcza na bardzo długo, mi na niecały rok. Lepszego tuszu jeszcze nie używałam. Może lepiej jest pójść i samej sprawdzić na własnych rzęsach jak się sprawóje bo nie gwarantuje, że efekt Wam się spodoba na Waszych rzęsach. Ale od serduszka swego szczerze polecam! :)

Używam tego produktu od: odkąd wszedł na rynek ;)

naprawdę dobry

Kupiłam ten tusz po przeczytaniu opinii i zachęcona promocją -49% w rossmannie.
Uywałam już dużo różnych tuszy, ale ten jest naprawdę mega. Dobrze rozdziela rzęsy a na tym najbardziej mi zależało. Ma mocny czarny kolor, po pomalowaniu rzęsy na prawdę wyglądają zachwycająco ale nie jest to sztuczny efekt.
Pół gwiazdki odejmuję za to, że zdaża mu się czasem okruszyć, no i cena jest jak dla mnie wysoka, dlatego na promocji jak najbardziej kupię go jeszcze raz

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Super

Maskara w jednym zdaniu Super, pierwszys raz ja kupiłam i jak dla mnie ma same plusy :)

+ idealnie rozczesuje rzęsy
+ nadaje im pięknej czerni
+ nie pozostwia gródek i nie osypuje się
+ wydłuża i podnosi ku górze
+ szczoteczka jest przyjemna

Jedyny minus to cena ale za jakość trzeba płacić :)

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 szt