For Your Beauty, Kieszonkowy pilniczek do paznokci składany

For Your Beauty, Kieszonkowy pilniczek do paznokci składany

Pojemność 1 szt

Praktyczny w podróży pilniczek składany zapewnia higieniczną pielęgnację paznokci.

pilniki

Pomyłka

Być może miałam pecha i trafiłam na jakiś felerny egzemplarz. Mój pilnik w czarnej "obudowie" totalnie się nie sprawdził. Nie spełniał podstawowej funkcji - w ogóle nie piłował paznokci. Nie dało się za jego pomocą spiłować ani małych zadziorków ani paznokci po bokach bo był bardzo tępy. Żałuję zakupu, myślałam, że będzie to mój niezbędny gadżet do torebki (bo przecież malutki i składany), a tymczasem i tak muszę nosić klasyczny pilnik ze sobą. Zawiodłam się totalnie.

Bardzo fajna miniaturka

Kupuję te pilniczki od lat, głównie do torebki, gdyż są wygodne, malutkie, składane, a przede wszystkim przydatne.
Co jeszcze można powiedzieć o pilniczku?
- nie niszczy paznokci
- jest raczej drobnoziarnisty
- na początku bardzo ostry, z czasem się zużywa i tępi, to oczywiste
- występuje w różnych kolorach
- jest tani
- dostępny w drogeriach Rossmann

Minus: jak wspominały niektóre Recenzentki, czasami może się trafić egzemplarz luźny i nieco rozklekotany, pilniczek wypada z obudowy, sama też na taki trafiłam.
Mimo wszystko polecam, jest malutki, zgrabny, składa się jak scyzoryk, dobrze działa - czego chcieć więcej.

Do torebki

Na pewno nie jest to pilniczek do używania często i piłowania wszystkich paznokci. Jest to pilniczek awaryjny, który trzymam w torebce i w razie zrobi mi się jakiś "zadzior" to po niego sięgam.
Super jest to, że się składa i zajmuje malutko miejsca.

Wygodny do torebki

Bardzo pomysłowy pilniczek w kształcie scyzoryka. Używam go sporadycznie ponieważ nie przepadam za metalowymi pilnikami. Jednak w kosmetyczce podróżnej jest to bardzo wygodna opcja. zajmuje mało miejsca, można go bezpiecznie przewozić, bez obaw, że uszkodzimy sobie kosmetyczkę lub inne przedmioty w niej zawarte. Jako pilnik spisuje się ok. Mam go już od kilku lat i nadal spełnia swoje zadanie.

Z braku laku...

Miałam ten pilniczek w miętowym odcieniu "pokrowca"....kolor bardzo ładny. Zaznaczę, że mój pilniczek już od razu po zakupie był jakiś trefny tzn. był zbyt poluzowany i po złożeniu wypadał z tej obudowy :/ .Cóż pewnie miałam pecha. Wypadał tak, aż w końcu wypadł całkowicie. Ale na szczęście mam zwinne rączki i przy pomocy kleju skleiłam go tak sprytnie, że nawet przestał wypadać, tylko się ładnie składał jak trzeba. Piłował przyzwoicie nawet bardzo do czasu kiedy się stępił i paznokcie nim piłowane nie wyglądały elegancko. Pilnik służył mi ponad rok, myślę, że to przyzwoity wynik. Ogólnie znam lepsze np. KillyS czy Ebelin ale droższe niż ten.

Używam tego produktu od: Od ok 15 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jeden egzemplarz