Eris, seria "poniżej 20", Tonik matująco-nawilżający

Eris, seria "poniżej 20", Tonik matująco-nawilżający

Tonik oczyszcza pory i usuwa nadmiar tłuszczu, dzięki czemu skóra ma matowy wygląd. Zawarte jony cynku i miedzi skutecznie powstrzymują proces trądzikotwórczy oraz regulują pracę gruczołów łojowych. Skóra pozostaje długotrwale nawilżona i zrelaksowana oraz zachowuje naturalne pH.

Cena: 12 zł / 200 ml

ALKOCHOL!!!!!!!!!!!

Ma w sobie alkochol i to mnie najbardziej w nim odrzuciło .
Fajnie oczyszcza, chyba wydajny, ładny zapach (nawet nie taki bardzo alkocholwy), świetnie matuje, naprawdę, ale WYSUSZA SKORĘ!!!!!!!!! Złaziła mi po nim i była podrażniona, pewnie dlatego, że mam wrazliwą :(...

nie bardzo

dziewczyny, kupilam ten tonik w nadzieji na matowanie i zdezynfekowanie cery mieszanej z wysepujacymi czesem "niespodziankami', na poczatku bylo extra, cera nie tlusci sie, jeslt fajnie napieta, ale weszlam sobie tak o na KW i ...przeczytalam, ze jednak ma w sobie alkohol!( a przeciez nie zrobilam tego nawet mimo ze milam opakowanie w reku), gdzie mi ten sklandik umknal,,,ale: nie wolno uzywac alkoholo do takich cer, mimo ze matuje to wysusza cere i w rezultacie powoduje nadprodukcje sebum,!!!, na sczescie uzywalam go okolo 10 dni, wiec szkody nie nastapily, natychmiast kupilam lirene tonik do mieszanej i tlustej, ktory nie ma alkoholo i reguluje naturane ph, i cera jest swietna, natomiast jego kolega 20 uzywany jest tylko do dezynfekcji miejscowej zeby nie powodowac zakazenia w "niespodziankach", przestregam przed alkoholem jescze raz!

kiepski

Poleciła mi go pani w sklepie, a że poprzedni już się skonczył i nie miałam nic pod ręką wzięłam ten. Rozczarowałam się totalnie, nie matowi nawet na 30 min, cena niska to jedyny plus, ale na pewno są lepsze w tej cenie, podrażnia, skóra twarzy piecze, pojawia się zaczerwienienie. Nigdy więcej

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Borygo

Tonik ma dziwny kolor i zapach odrażający. Nie matuje buzi na długo i wcale nie nawilża. Raczej też nie reguluje wydzielania sebum, używany regularnie nie ogranicza ilości wyprysków. Po użyciu buzia jest zaczerwieniona, ściągnięta i piecze, ponieważ tonik ma w składzie alkohol. Początkowo myślałam, że te czerwone plamy to efekt użycia kremu, ale pojawiały się po każdym kremie nakładanym po tym toniku.
Jedyne jego plusy - to wydajność i niska cena.
Do zakupu skłonił mnie świetny krem z tej serii z cynkiem i miedzią. Myślałam, że tonik o podobnym składzie, też z cynkiem i miedzią, będzie równie dobry, ale się zawiodłam.