Elfa, Intensive Hair Therapy, Naturalny olejek łopianowy do włosów przeciw wypadaniu z aktywatorem wzrostu

Naturalny olejek łopianowy pobudza mikrokrążenie w skórze głowy, poprawiając odżywienie cebulek włosowych i stymulując ich wzrost. Jednocześnie łagodzi działanie enzymów wpływających na wypadanie włosów. Pomaga w odbudowie struktury włosów, ułatwia regenerację skóry i wykazuje działanie przeciwłupieżowe.
Polecany: w problemie wypadania włosów i łysieniu, dla poprawy wzrostu włosów, przy łupieżu, suchości i swędzeniu, dla wzmocnienia słabych, zniszczonych i łamliwych włosów, w przypadku rozdwajających się końcówek, dla odzyskania blasku, zdrowia i dobrego wyglądu włosów.

Odkrycie!

Kupiłam ten olejek zachęcona promocja w rossmanie.
Od dłuższego czasu borykałam sie z problemem bardzo suchych kręconych włosów ze skłonnościami do łupieżu.
U mnie niestety prawie każdy szampon z jakimś silniejszym środkiem powodował łupież.
Po pierwszym uzyciu szok!
Plusy:
Włosy mniej wypadają
Są baaaaardzo nawilżone ale nie obciążone
Pięknie podkreślony skręt moich włosów utrzymujący sie 2 dni( kiedyś musiałam myć głowę codziennie aby moc mieć ładne loki)

Minusy
Zapach który i tak znika po zastosowaniu szamponu
Mała wydajność ( powinien wystarczyć tylko na ok miesiC przy stosowaniu raz lub dwa na tydzień)
Ale przy tej cenie to tez nie problem:)

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Nigdy już go nie zakupie

Zacznę może od zalet których jest mało ^^

*Olejek umieszczony jest w estetycznej butelce która przyciąga do kupna ( pół gwiazdki)
*Nie powoduje łupieżu *.* ( pół gwiazdki)
*Włosy są po nim mięciutkie( pół gwiazdki)

Uczucia neutralne:

*Stosuje olejek ponad miesiąc i nie mogę powiedzieć czy faktycznie powoduje porost włosów(a kupiłam go w tym celu xD)
*Cena ok.11 zł

Przejdzmy zatem do wad :

*Lubie ziołowe zapachy/kosmetyki ale ten nie przypadł mi do gustu :/
*Z opakowania wylewa się za dużo produktu dlatego jest nie wydajny, nie przydatna pipetka.
*Wypadają włosy(gł.powód dla którego przestałam go używać)
* W składzie parafina! i to na pierwszym miejscu :< może gdyby ją wywalono produkt był by lepszy....
*W drugim miesiącu zaprzestałam ze względu że nie chce stracić więcej włosów

Używam tego produktu od: od czerwca xD nie mogę skoczyć tego \\\'naturalnego olejku\\\'

Tłusy oblepiacz

Stosowanie tego olejku było dla mnie prawdziwą katorgą. Zamknięty jest w plastikowej , ciemnobrązowej butelce, przez którą widać, zużycie produktu. W zestawie jest pipetka, która w moim przypadku jest kompletnie bezużyteczna i do niczego się nie nadaje. Jest miękka, wiotka, co skutkuje tym, że nakładając go na skórę będzie spływał strugami na twarz.Tak więc pipetka poszła do kosza, a olejek nakładałam i wcierałam najbardziej sprawdzonym sposobem- palcami.
Olejek ma żółty kolor i strasznie intensywny, drażniący, ziołowy zapach. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że aplikując ziołowy kosmetyk musiałam wstrzymywać powietrze, bo nie mogłam znieść zapachu.
Jest on bardzo gęsty i strasznie tłusty. Dobrze aplikuje się go na skórę i włosy, ale późniejsze zmycie go to już prawdziwa katorga. Oblepia włosy i strasznie ciężko go zmyć. I tak samo ciężko zmyć z włosów ten jego paskudny zapach :/ Żeby jeszcze chociaż działał, to byłabym mu w stanie to wybaczyć. Ale efektów nie ma po nim żadnych, no może poza mega tłustymi włosami już następnego dnia. Nie zauważyłam zmniejszenia wypadania ani szybszego wzrostu w. A szkoda, bo jego tańszy brat- olejek z papryką Green Pharamacy sprawiał, że moje włosy naprawdę szybciej rosły.
Cóż- efekty zerowe, więcej go nie kupię.

może obciążać

Plusy:
-cena (w promocji 8zł)
-działanie nawilżajace
-wygładza włosy
-włosy są miękkie
-wygodna aplikacja pipetą

Minusy:
-ciężko go zmyć
-obciąża włosy
-mało wydajny
-okropny zapach jak dla mnie

Osiagnęłam efekt którego oczekiwałami orzekonałam się do stosowania olejkow do pielęgnacji skóry gło

Kupiłam olejek, gdyż &quot;zepsułam&quot; sobie skórę głowy szamponem z olejkami z filtramiUV pewnej znanej firmy, skóra głowy zaczęła mi się bardzo przetłuszczać, tłusty łupież, swędzenie skóry głowy, wypadające włosy- masakra. Zdecydowałam się na nowość- ten właśnie olejek, nigdy nie stosowałam olejków bezpośrednio na skore głowy- obawiałam się. że będzie nie do zmycia...
Jak się okazało- niepotrzebnie.
Do opakowania jest dołączona wygodna pipetka, która pozwala na aplikację blisko skóry głowy- po wyciśnięciu kilku kropelek dodatkowo wcieram preparat masując skórę głowy. Olejek jest łatwy w aplikacji, nie spływa jeśli nakłada się go z umiarem, nie było problemu przy zmyciu go szamponem. Dodatkowo nawilża i uelastycznia włosy- są gładkie, nie plącza się.
Nie pozostawia ziołowego zapachu na włosach.
Po 2 użyciach zauważyłam wyraźną poprawę: wypadanie włosów zmalało radykalnie, przestała mnie swędzieć skóra głowy, zniknął łupież.
Zachęcona efektami dokupiłam serum łopianowe:)
Poleciłam koleżance- także jest zadowolona- walczyła z wypadającymi włosami.
W moim przypadku olejek się sprawdził, choć kwestia skuteczności w walce z wypadaniem włosów zależy na pewno od przyczyn ich wypadania.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2 opakowania

nie taki zły

Olejek przeznaczony do włosów wypadających, kupiłam choć moje nie wypadają w znacznym stopniu, bardziej ze względu na ten aktywator wzrostu.

plusy:
- włosy rzeczywiście są wzmocnione
- nie powoduje łupieżu,
- cena
- nie wiem czy przyspiesza wzrost, ale na pewno w jakimś stopniu zatrzymuje wypadanie
- pipeta dołączona do opakowania

minusy:
-spływa z głowy
- trochę ciężko się zmywa
- zapach bardzo intensywny, ale po zmyciu nie utrzymuje się na głowie

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego