Dr Irena Eris, seria poniżej "20", Peeling truskawkowy do twarzy

Dr Irena Eris, seria poniżej "20", Peeling truskawkowy do twarzy

Peeling delikatnie złuszcza zbędne komórki naskórka, oczyszcza pory zapobiegając tworzeniu się zaskórników i krostek oraz wygładza skórę. Wyciąg z truskawek normalizuje pracę gruczołów łojowych, działa antybakteryjnie oraz przyspiesza regenerację naskórka po zmianach trądzikowych. Preparat pobudza ukrwienie skóry i poprawia jej dotlenienie. Skóra jest odświeżona, matowa i uzyskuje zdrowy wygląd.

Nieudana seria.

PLUSY
- brak

MINUSY
- słabo ściera
- nie oczyszcza
- nie matuje
- dziwnie pachnie

Podobnie jak żel z tej serii cudów na mojej skórze nie zdziałał.

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu

cudowny zapach

Jakaś mała buteleczka była kiedyś gratis przy gazecie, a potem kupiłam \'normalną\' pojemność.

Plusy:
- zapach ♥
- wydajny
- dobrze złuscza i oczyszcza skórę

Żałuję, że nie ma juz go w sprzedaży, z pewnością bym jeszcze raz kupiła!

Używam tego produktu od: kilka late temu
Ilość zużytych opakowań: 1 mała buteleczka + standardowa

dobrze czysci

peeling dostalam gratis do zelu truskawkowego- dawno temu. ładnie pachnie- o niebo lepiej niz zel. spelnia swoje zadanie,buzia pozostaje po nim miekka i gładka. drobinki wielkosci w sam raz- nie za male,nie za slabe,nie za mocne. szkoda ze juz go nie ma :(

Używam tego produktu od:2 lat

Manicure - geometryczny french

dopiero doceniony :)

docenilam ten peeling dopiero teraz jak go uzylam po jakims czasie i zobaczylam jak dobrze oczyscil ma skore, stala sie wówczas bardzo gladka i az chcialo sie mi dotykać mojej cery :) starcza na baaardzo dlugo, ladnie pachnie :) drobinki są wystarczające do oczyszczenia skóry twarzy, nie podrażnia nawet trądzikowej cery jaką posiadam :)

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: koncze 1 opakowanie

eeee tam....

Kupiłam go juz z rok temu i wciąz nie mogę go zmęczyć. Opakowanie jest niewielkie, ale starcza na długo. Peeling jest jakiś taki tępawy w uzyciu, po nałożeniu i wcieraniu go na twarz zasycha i robi się glutowaty. Pachnie średnio.

Truskawka :)

Ja takze nie rozumiem tych opini na jego temat. Mialam 2 probki po 15 ml z gazet i bylam bardzo zadowolona :) LAdnie pachnial, mial duzo drobinek scierajacych i byl baaaaaaardzo wydajny :P Polecam go!!! Takiego peelingu szukalam! Juz mialam go sobie kupic gdy mama kupila mi Nivea Visage Young. Ale ogolnie jest godny polecenia. Polubilam go :D

średniaczek

Nie podrażnia buzi, zapach niezbyt ciekawy i zgadzam się z poprzedniczkami - drobinki moglyby byc większę, dzięki czemu mocniej czulo by sie to oczyszczenie dogłębne ;) Ale są gorsze peeling, więc daje trzy.

29.10.05 r. - Zaczęłam stosować peeling avonu i absolutnie nie ma porownania - ten wypada koszmarnie, dlatego odejmuje gwiazdkę.

Dla cery bez problemow

Bardzo lagodny peeling,nie powoduje podraznien ,ale tez nie czuje doglebnego oczyszczenia cery.
Kleista konsystencja,czasami mam problemy z dokladnym zmyciem tego z twarzy. Podobnie jak w przypadku zelu truskawkowego z tej serii,ma nietrafiony opis(przeznaczenie do cery tlustej i tradzikowej).Moim zdaniem nadaje sie do zupelnie nieproblematycznej cery.Ot,tak zeby miec satysfakcje z dbania o twarz,ktora w rzeczywistosci nie potrzebuje jakichkolwiek kosmetykow :D

różowy kisiel

Ten produkt wprawił mnie w osłupienie. Nie bardzo rozumiem, dlaczego się nazywa truskawkowy, a już tym bardziej dlaczego peeling. Niby pływają w tej kleistej mazi (koszmarnie zmywa się z twarzy), jakieś drobinki, ale nie są one z pewnością ścierające, nawet nie masujące- to są takie małe przejrzyste kuleczki; a obok nich w tym "peelingu" pływają jeszcze takie małe czerwone paproszki (syntetyczna truskawka?). dla nastolatek to może idealne: fajne, tanie, kolorowe, nie szkodzi cerze; ale ten kosmetyk w sumie nie robi nic.

niezły

Nie wiem skąd tak fatalne recenzje,może faktycznie troszke kisielowaty,ale według mnie pzryjemny w użyciu,żadna rewelacja,ale ot taki całkiem niezły ,ja go lubiłam.

Najlepszy :)

My view no 22:

* idealny od 1-szego użycia
* znikają drobne wągry na nosku i od razu małe wypryski!
* idealnie matuje cerę
* piękny zapach, mnie szczególnie urzekł i przypadł do gustu :)
* fajna poręczna tubeczka :)
* bardzo wydajny przy rozsądnym używaniu
* gęsty, dużo granulek

Minusów nie dostrzegam :D

ewentualnie...

Najbardziej przypadl mi do gustu zapach. Calkiem oryginalny. Ma dosc duzo ostrych drobinek i dla mnie sa wyczuwalne. Po uzyciu skora jest wygladzona i fajnie matowa, tyle ze efekt znika po 5 minutach. Niczego sobie ten peeling, ale czegos mi tu brakuje. Poszukam czegos lepszego.