Golden Rose, Matte Satin Nail Lacquer (Matowo-satynowy lakier do paznokci)

Golden Rose, Matte Satin Nail Lacquer (Matowo-satynowy lakier do paznokci)

Pojemność 11,5 ml

Matowy lakier do paznokci o wykończeniu satynowym. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Dno...

Lakier gorszej jakości niż kioskowe... Pędzelek gibki, cienki, Konsystencja rozwodnionego budyniu, nieregularne krycie, 3 warstwy dopiero pozwalają uzyskać obiecywany kolor., wysycha wieczność.
Byłam posiadaczką nude 03 i fioletowego. Oba już od jakiegoś czasu zadomowiły się w śmietniku. Nie kupię ponownie tej serii. Jedyne w czym można go było zastosować to gradient i to tez 4+ warstwy do uzyskania pożądanego koloru. Trwałość też pozostawia dużo do życzenia... Bez topu już tego samego dnia zaczyna odpryskiwać a z topem odpada płatami max po 2 dniach s dodatkowo smugi całkowicie go dyskwalifikują.

Miła niespodzianka :-)

Lakier otrzymałam od koleżanki, która go nie używała, i dobrze, bo normalnie bym go nie kupiła przez to, że ma brokat, a to byłby błąd.
Mnie lakier osobiście bardzo zachwycił, co jest naprawdę zaskakujące bo posiada brokat, którego szczerze nienawidzę. A co to za zalety?
Przede wszystkim kolor, który mam NUDE 03 pięknie wygląda, bardzo się mi podoba.
Kolejny dla mnie ogromny plus, schnie bardzo szybko.
Wystarczy jedna grubsza warstwa jak na foto i już jest super.
Pędzelek się u mnie sprawdza, bo paznokcie mam w większości małe, dzięki temu pędzelkowi nie maluję sobie skórek przy okazji, jednak jak ktoś ma szerszą płytkę to może być to niewygodne.
Trwałość jest standardowa, bez szału ale i bez tragedii. 3-5 dni
Jest wydajny.
Myślę, że jak go skończę i będzie jeszcze do kupienia to się skuszę, tym bardziej, że niedrogi jest.

okropny

Posiadam 2 kolory- jasny róż i burgund.
Lakiery wysychają i to w sumie jedyny plus.

-szybko schodzą z paznokci ( już tego samego dnia miałam odpryski)
-nie da się uniknąć smug,wygląda to strasznie

Za taką cenę można kupić coś o wiele lepszego.

koszmar

Nie podzielam zachwytu nad lakierem.
Wąski pędzelek wcale nie jest idealny. Tworzą się smugi, trzeba nakładać albo wiele warstw albo grubsze. Tym samym lakier długo wysycha i tworzą się bąble powietrza. Nie wygląda to estetycznie...
Nie wypowiem się co do trwałości, bo moje paznokcie ogólnie są słabe, mimo że staję na rzęsach żeby było inaczej...
Nie poleciłabym zakupu.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny lakier

Kolor 05 nude - piękny nudziakowy róż, dłonie pięknie wyglądają, są subtelne, delikatne, eleganckie. Lakier całkiem szybko wysycha, moim zdaniem w takim samym tępie jak inne lakiery z insta drai sally hansen. Na paznokciach wytrzymuje wstanie nietkniętym ok tygodnia, gdzie wykonuje dużo prac domowych, uważam za super wynik. Do minusów można jedynie zaliczyć ze potrafi smużyć, ale można opanować technike malowania tym lakierem i można uzyskać piękny efekt. Napewno kupię jeszcze nie jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: Lipiec 2015
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

beznadzieja...

kupiłam go bo skusiła mnie jego niska cena ( ok 8 zl) oraz ładny kolor posiadam nude 04... ale szybko się rozczarowałam ! mały pędzelek zostawiający okropne smugi !aby lakier wyglądał w miarę dobrze trzeba nałożyć z 4 warstwy ... lakier bardzo długo twardnieje około 1.5 godz. musimy zrezygnować z czynności wykonywanych rękoma... kolejnym powodem dla którego odradzam jego kupno jest beznadziejna trwałość ... już po 1 dniu lakier się ściera i odpryskuje ... bardzo wysoka buteleczka tez sprawia problem w przechowywaniu naprawdę bardzo się zawiodłam po wielu pozytywnych opiniach o tym produkcie ...

fajny matowy kolor

niedawno kupiłam mój pierwszy matowy lakier w życiu. I cieszę się że akurat trafiłam na taki, którego efekt mnie zadowala. Kolor na paznokciu nie różni się od tego co widać w opakowaniu i bardzo dobrze pokrywa, ale i tak trzeba malować 2 razy ;)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Ładne kolory ale smuży.

Zalety :
- Ładna buteleczka z matowego szkła.
- Bardzo szybko wysycha na paznokciach.
- Wystarczą dwie cienkie warstwy.
- Cena.
- Wydajność.
- Wytrzymuje na paznokciach do 4 dni bez odprysków czy ścierania z końcówek.
- Duże opakowanie.
- Dobrze się rozprowadza.
- Cienki pędzelek ułatwia aplikację czy drobne poprawki.
- Wodnista konsystencja pomaga w nakładaniu cienkiej warstwy, nie gęstniej w buteleczce.
- Ładne odcienie.

Wady :
- Smuży. Trzeba umiejętnie go nakładać, cienką i równomierną warstwą.
- Dostępność.
- Szybko się wybłyszcza.

trudna miłość:)

Dlaczego miłość?
- kolor 02NUDE zapewnia efekt mannequin hands, kolor uniwersalny, bezpieczny, dobry na każdą okazję:)
- krycie po 2 cienkich warstwach
- szybkie wysychanie
- łatwe zmywanie
- trwałość 3-4 dni (dla mnie wystarczająca:)
- przyjazna cena
- dostępność (i stacjonarnie i online)

Dlaczego trudna?
- matowa satyna "wybłyszcza się" w ciągu doby
- trzeba wypracować sobie sposób nakładania, bo potrafi robić koszmarne smugi
- za wysoka butelka, nie mieści mi się do pudełka z lakierami;/ ;)

Bardzo polubiłam ten konkretny lakier. Jeśli w ofercie znajdę inne ciekawe kolory być może skuszę się na kolejne buteleczki ;)

bardzo dobry :)

Używam od jakiegoś czasu. Kolor chyba ten sam co na zdjęciu. Taki mocny grafi chyba nr. 11 :) Najlepsze w nim jest to, że ladnie matowi. Szybko zasycha ,nie odpryskuje :) Troszke szybko ściera się mat ale ogolnie jestem bardzo zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno