Dermedic, Sunbrella, Krem ochronny + ochrona przed fotostarzeniem SPF 50+

Dermedic, Sunbrella, Krem ochronny + ochrona przed fotostarzeniem SPF 50+

Składniki aktywne: kompleks filtrów UVA i UVB, Advanced Protection System, kompleks AgeCare: Xpermoist + gliceryna, alantoina, woda termalna.
Skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB - SPF 50+. Neutralizuje działanie wolnych rodników. Silnie nawilża, chroniąc przed fotostarzeniem. Łagodzi podrażnienia, działa regenerująco.
Fotostabilny, wodoodporny. Hypoalergiczny. Zalecany do wrażliwej skóry dojrzałej, z oznakami starzenia - ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB w trakcie ekspozycji na słońce.

tak, tak, tak

Po przeczytaniu książki o koreańskiej pielęgnacji zmienił się mój pogląd dotyczący pielęgnacji cery. Teraz nie mogę wyjść z domu bez filtra nałożonego na twarz. Ten bardzo mi podpasował. 3 x tak! Nie zapycha, nadaje się pod makijaż, jest idealny. Mam piegowatą cerę, dlatego wybieram zawsze jak największy SPF.

ochrona twarzy

Od dłuższego czasu stosuję kosmetyki z filtrem 50+ ze względu na przebarwienia na twarzy. Z tego jestem zadowolona. Filtr aktywny, co widać po wizycie w solarium. Brak nowych przebarwień. Cena przystępna, poniżej 30 zł i często można go kupić z jakimś dodatkiem tej firmy.