Wellness & Beauty, Körperlotion mit Fruchtigem Mango- & Papaya-Extrakt (Balsam do ciała `Mango i papaja`)

Sprawdź ceny produktu

Poczuj się lekko dzięki mieszance owocowych ekstraktów z mango i papai. Lekki balsam szybko się wchłania, pielęgnuje skórę i obficie ją nawilża. Skóra staje się wyczuwalnie bardziej miękka i gładka.

Przepiekny zapach

Balsam spelnia swoja role, jak za taka cene jest bardzo w porzadku. Pachnie obłędnie, nadaje sie do smarowania przed wyjsciem bo nie roluje sie i nie brudzi ubran

Niewystarczający dla suchej skóry

Balsam to must have zarówno na lato jak i zimę. Zwłaszcza, gdy ktoś boryka się z szybko przesuszającą się skórą. W tym produkcie na pierwszy rzut oka spodobało mi się poręczne i ładne opakowanie. Gdy wyciśniemy odrobinę balsamu poczujemy piękny, owocowy zapach. Dla mnie pachnie bombowo, jest niesamowicie przyjemny. Jednak zapach to nie wszystko. Liczy się również działanie.

Produkt ma rzadką konsystencję. Łatwo się ona wchłania. Jest lekka i przyjemna, ale jak na moje potrzeby trochę za lekka. Formuła nie jest tłusta. Balsam daje skórze subtelną dawkę nawilżenia. Skóra po jego użyciu długo pachnie papają i mango. Oczekiwałam lepszego nawilżenia. Jest ono według mnie trochę za słabe. Na pewno posiadaczki suchej skóry będą zawiedzione z poziomu nawilżenia.

Dodatkowo nawilżenie nie jest długotrwałe. Po niedługim czasie przyjemny efekt zanika, co średnio mi się podoba. Poza tym skóra po użyciu balsamu jest miękka w dotyku. Staje się widocznie gładka i cudnie pachnie. Balsam jest bardzo wydajny. Producent powinien popracować nad trwałością oraz solidniejszym nawilżeniem, a byłoby idealnie.

Generalnie polecałabym ten produkt osobom, które oczekują lekkiego nawilżenia. Dostępna jest również malutka wersja podróżna balsamu, która doskonale sprawdzi się do przetestowania, by móc podjąć decyzję czy kupić pełnowymiarową wersję produktu.

Nie zachwycił

Niestety, jak o żelu pod prysznic mogę rozpisywać się na temat zalet, tak tutaj niestety jest więcej wad niż zalet :)
Na plus jest oczywiście to, że jest wersja mini do samolotu oraz zapach, choć już nie tak naturalny jak w przypadku żelu.
Niestety, balsam pozostawia tłuste plamy, topi się, przez co nogi w ciągu dnia się ślizgają i niestety oprócz świecących nóg nie zauważyłam żadnego nawilżenia.
Jest bardzo gęsty i trudny do rozprowadzania w związku z tym dość dużo produktu idzie na jedno użycie.
Ja osobiście się zawiodłam.

Ulubieniec na lato

Uwielbiam ten balsam, szczególnie na lato, jest lekki i szybko się wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy. Dobrze radzi sobie z pielęgnacją mojej wiecznie przesuszonej skóry, nawilżą i zatłuszcza. Skóra wygląda na zdrową i jest błyszcząca po jego użyciu, w dodatku ładnie i równomiernie się opala, bo balsam zawiera olejki,ale niestety trzeba uważać bo nie zawiera filtra. Uwielbiam też jego letni owocowy zapach. Ma wygodne opakowanie z pompką, po której przekręceniu nie ma możliwości aby produkt się wydostał. Produkt jest wydajny, niedrogi i ogólnodostępny. Myślę też że wart wypróbowania szczególnie w okresie letnim ;)

Rozczarowanie

Miałam już masło tej marki o innym zapachu i byłam nim zachwycona. Postanowiłam wypróbować też balsam z uwagi na wygodne opakowanie z pompką, masło było w słoiczku i nabieranie go, zwłaszcza przy długich paznokciach nie było najwygodniejsze. Tu wystarczy nacisnąć pompkę i kosmetyk sam ląduje na skórze. Dlatego za opakowanie ode mnie leci plus. Kolejną zaletą jest bardzo przyjemny, słodki owocowy zapach, który czuć jeszcze przez jakiś czas po aplikacji. Uwielbiam zapach mango a tu jest dobrze wyczuwalny. Niestety na tym plusy tego kosmetyku się kończą. Jeśli chodzi o nawilżenie to jest raczej średnie i krótkotrwale. Kosmetyk ma okropnie rzadką konsystencję jak na balsam i wręcz spływa po skórze. Potrzebuje też dłuższej chwili na wchłonięcie się

Daje radę

Mój ulubiony balsam tej firmy. Pachnie po prostu przepiękne, niesamowicie wydajny opakowanie starcza na bardzo długo. Daje radę nawilżać skórę i pozostawia ją gładka i miła s dotyku. Niestety nie jest to efekt długotrwały i to jedyny minus tego produktu.

Zapach to nie wszystko

Zacznę od tego że do kupna zachęcił mnie piękny zapach balsamu . Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam kosmetyki o zapachu mango. A wiec urzeczona pięknym zapachem i nie wygórowaną ceną postanowiłam go zakupić .
Bardzo cieszyłam się na pierwszy raz kiedy mogłam go użyć na sobie i tu nadeszło rozczarowanie. Balsam nie wchłaniał się tak jakbym tego oczekiwała .
Jak dla mnie jest zbyt rzadki-bardziej spływa ze skóry niż wchłania się do wewnątrz . Nie pozostawia uczucia nawilżenia ani żadnej poświaty na skórze. Nie czułam po jego użyciu żadnego efektu ani nawilżenia ani odprężenia - jest po prostu nijaki . W zasadzie cieszę się że kupiłam go gdy był w promocji bo za standardowa cenę się nie opłaca !!!

Wykorzystała: kilka próbek

Pachnie jak oranżada z dzieciństwa

Posiadam kilka miniaturek (a kilka już zużyłam) tego produktu, kupiłam go przed wyjazdem na wakacje, skusił mnie jego skład :) Jak w tytule- balsam uroczo pachnie, ale również fajnie działa. Uważam jednak, że jest to zapach zbyt mocny i charakterystyczny bym mogła go używać dzień w dzień. Nawilża i wygładza skórę, jeśli tylko ktoś lubi takie owocowe zapaszki to serdecznie polecam :)

Bardzo fajny

Przepięknie pachnie! To jego największa zaleta. Jeszcze nie miała balsamu, który by tak przyjemnie pachniał. Jego użytkowanie to czysta przyjemność. Dodatkowo fajny aplikator w pompce. Balsam łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Konsystencja jak najbardziej na plus. Jeśli chodzi o nawilżenie to jest ok ale to nic nadzwyczajnego. Nie wiem czy poradził by sobie z silnie przesuszoną skórą. Jednak jak dla mnie to dobry produkt.

Nie tego oczekiwałam.

Nie przypadł mi ten produkt do gustu, głównie z uwagi na zapach, który inaczej sobie wyobrażałam.
Sądziłam, iż będzie on typowy, owocowy, egzotyczny. Tymczasem jest po prostu zwykły, a wręcz przymulający. Zarówno mango jak i papaja są jakieś takie mdłe, maślane. brakuje mi tutaj mocnej nuty orzeźwienia.

Co się zaś tyczy właściwości pielęgnacyjnych, to z przykrością muszę stwierdzić, iż nie dorasta waniliowej siostrze do pięt.
Niby to to samo, niby różnica tkwi w zapachu, a jednak nie.

Owszem nie ma problemu z rozsmarowaniem, nic się nie maże, balsam szybko się wchłania, ale w żaden sposób nie nawilża skóry, a przecież u mnie za bardzo nie ma co robić. Cieszę się posiadaniem normalnej skóry ciała, niewymagającej mocnego natłuszczenia czy nawilżenia.
Tutaj nie czułam nic. Skóra wołała: pić!

+ estetyczne opakowanie, miłe dla oka
+ pompka
+ cena
+ nie klei się, szybko się wchłania

+/- zapach , dosyć nietrwały, mnie rozczarował, ale innym może przypaść do gustu

- pompka ma tendencję do zacinania się
- nie robi nic, nie nawilża, nie natłuszcza, nie upiększa
- niewydajne, pomimo sporadycznego stosowania wystarczył mi na m-c

Bez odbioru.

Beznadzieja

Zapach nieziemski i to by bylo na tyle. Konsystencja przedziwna - niby nie jest rzadki ale po chwili wcierania ma sie wrazenie, ze wciera sie wode. Balsam nie ma wlasciwosci nawilzajacych, jedynie slicznie pachnie. Nieprzyjemnie sie go wsmarowuje bo jak wspomnialam wrazenie jest takie, ze wsmarowuje sie wode. Jest mnostwo innych balsamow, ktore ladnie pachna i pielegnuja wiec ten odradzam.

świetny!

Bardzo eleganckie opakowanie i kolor balsamu natychmiastowo przyciągnęły mój wzrok.
Nie mogłam oprzeć się pokusie i przygarnęłam to maleństwo ;)
Pierwszy plus za jednocześnie praktyczną i elegancją pompkę (która nie zacina się).
Lubie jego niezbyt treściwą konsystencję... uwielbiam.
Balsam gładko się rozprowadza i ekspresowo wchłania.
Jest mega wydajny, wręcz zadziwiająco.
I to co mnie w nim uwiodło: skóra jest nawilżona (zazwyczaj po kąpieli mam białe nogi/suche skórki i to nie z winy żelu ale wody). Nawilżona w ten sposób że suche skórki nie sprawiają że moje nogi są kredowo białe i matowe tylko w ten sposób że skóra wygląda normalnie, jest gładka ale nie świeci się i nie czuję że mam na sobie balsam.
Mała rada: zapach jest bardzo delikatny, więc jeśli chcemy by był on wyczuwalny musimy wcześniej użyć żelu/mydła o bardzo delikatnym, ledwie wyczuwalnym zapachu.

Kocham także za brak parafiny której szczerze nienawidzę! FUUU!

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie