Makeup Revolution, Vivid Baked Highlighter (Rozświetlający puder wypiekany)

Makeup Revolution, Vivid Baked Highlighter (Rozświetlający puder wypiekany)

Pojemność 7,5 g

Wielofunkcyjny rozświetlacz o wypiekanej konsystencji, w mocnym plastikowym opakowaniu.
Dostępny w kilku odcieniach: Peach Lights, Pink Lights, Golden Lights,
Rose Gold Lights, Matte Lights.

prasowane
hipoalergiczna

Nowy ulubieniec

Skusiłam się na niego na promocji i nie żałuję, bo za niską cenę można mieć naprawdę dobry rozświetlacz. Posiadam ten w różowym odcieniu- jest to fajna odskocznia od klasycznego koloru, szczególnie teraz latem.
Bardzo dobra pigmentacja, ładnie rozprowadza się za pomocą pędzla jak i palca. Rozprowadza się na skórze tworząc piękną taflę.

Przyjemny

Jeden chyba z niewielu produktów z tańszej półki, który robi tak piękną taflę. Kolor ma również cudowny, posiadam ten w złotym odcieniu i spisuje się znakomicie. Jest tylko jeden minusik, tafla jest wspaniała, ale u mnie w ciągu dnia troszkę się wyciera i za to nieznaczna obniżka oceny.
Jak za tę cenę, gramatura produktu i jakość jest bardzo, ale to bardzo w porządku. Wypiek również jest cudowny gdyż z łatwością zostaje na pędzelku lub palcu, nie trzeba się namachać. Planuję przetestować drugi kolorek.

Dobry produkt

Bardzo fajny i niedrogi

Ten rozświetlacz był moim pierwszym jaki kiedykolwiek używałam i bardzo go lubiłam. Za 15 zł otrzymałam dość duże opakowanie wypiekanego produktu i bardzo dobrze go wspominam. Na twarzy daje piękną taflę rozświetlenia. Bardzo dobrze się go rozprowadza i dobrze współgrał ze wszystkimi moimi kosmetykami - nie rolował się, nie znikał, na twarzy utrzymywał się przez cały dzień. Nie ma drobinek dzięki czemu efekt nim uzyskany to typowe naturalne rozświetlenie pięknie odbijające światło. Dodatkowo wypiekana formuła sprawia, że jest to bardzo wydajny produkt i przy codziennym makijażu wystarczył mi na około 2 lata stosowania.
Największym jego minusem jest opakowanie, które zepsuło mi się już w pierwszym miesiącu stosowania, przez co ciężej było mi go zabierać ze sobą w podróż.

Zloty

Mam ten rozświetlacz w złotym kolorze. Mieni się ładnie, trzyma nieźle, ale nie robi tafli. Widać maleńki brokat z bliska.
Cena niska więc w sumie się opłaca.

Pigment, glow i ten kolor!

Przymierzałam się do tego roświetlacza (w kolorze różowym) jakiś czas, aż w końcu zobaczyłam go na promocji za 11 zł i stwierdziłam, że to był dobry moment na kupienia go. Jest w mojej kasetce od tamtej pory jako stałe wyposażenie, uwielbiam go i noszę kiedy tylko mogę. Ludzie na ulicy zatrzymują mnie i pytają co to za produkt, bo wygląda fantastycznie. Jego jakość znacznie przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania: ma świetną pigmentację, nietuzinkowy kolor (tak dla różowych roświetlaczy!!) i jest bardzo BARDZO wydajny.

polecam

Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten rozświetlacz. Kolor fioletowy zdecydowanie bardziej polecam niż złoty. Kości policzkowe są ładnie podkreślone, rozświetlone. Produkt jest trwały i wydajny.

Piękna Tafla

Dla mnie idealny kosmetyk, można budować efekt, od delikatnego muśnięcia do perfekcyjnej tafli. Przy tak niskiej cenie jakość produktu a także ilość jest powalająca. Jest naprawdę trwały. Sądzę ze to jeden z najlepszych rozświetlaczy z tej półki cenowej

Cudo

Dostałam na urodziny i jest super, ten kolorek ach odbija na różowo! Piękna tafla, trwały, super rozświetlenie, nie daje takiego sztucznego efektu, nie robi plam, ma ładną pigmentacje, ja naprawdę lubię i używam codziennie, no i oczywiście jest super wydajny !

Naturalne glow

Rozswietlacz z makeup revolution to mój pierwszy rozswietlacz jaki miałam. Posiadam odcień golden lights, który jest pięknym szampańskim, ciepłym kolorkiem, pasującym do każdej cery. Rozswietlacz jest delikatny, bardzo ładnie wygląda na buzi, nie podkreśla niedoskonałości. Moim zdaniem jest idealny na co dzień, do subtelnego rozświetlenia. Jeśli chodzi o opakowanie nie jestem z niego zadowolona, wieczko szybko mi odpadło. Mimo wszystko, bardzo często sięgam po ten highlighter, jest jednym z moich ulubionych.

piękny efekt tafli

Uwielbiam go, tworzy piękny efekt tafli na policzku. Jest trwały, kolor nietandetny, uniwersalny. (peach lights)
Mam go już pół roku, a ubytku nie widać. Cena również przyjemna. Mój KWC <3

ideał