Makeup Revolution, Vivid Baked Highlighter (Rozświetlający puder wypiekany)

Makeup Revolution, Vivid Baked Highlighter (Rozświetlający puder wypiekany)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 7,5 g

Wielofunkcyjny rozświetlacz o wypiekanej konsystencji, w mocnym plastikowym opakowaniu.
Dostępny w kilku odcieniach: Peach Lights, Pink Lights, Golden Lights,
Rose Gold Lights, Matte Lights.

prasowane
hipoalergiczna

Zniweluj gorszy dzień

Zamknięty w wygodnej puderniczce rozświetlacz Vivid Baked Highlighter posiada delikatną formułę i miliony drobin, nadając tym samym naszej skórze promiennego, zdrowego wyglądu. To doskonały kamuflaż po nieprzespanej nocy. Utrzymuje się długo na skórze i jest odporny dodatkowe czynniki .

Wypiekane cudo

Swój rozświetlacz kupiłam w angli w odcieniu Gold.
Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu, dosyć solidnym.
Rozświetlacz ma piękny, złoty kolor. Nie daje on tafli tylko ma piękny złoty kolor i posiada dużo drobinek.
Ładnie i długo utrzymuje się na twarzy, nie Znika po kilku godzinach.

Hit!

Wydajność: niemalże go nie ubywa, a sięgam po niego często.
Trwałość: aż do demakijażu.
Opakowanie: solidne.
Mój kolor to: Golden Lights - ładny, złotawy, delikatny, ale widoczny.

Rozświetlenie

Posiadam odcień golden lights, daje szampański efekt na skórze, nienachalny delikatny. Jest dość suchy w formule. Bardzo wydajny. W opakowaniu daje wrażenie drobinek ale na skorze się one wytrącają. Raczej nie da się stopniować efektu. Utrzymuje się przyzwoicie . Opakowanie liche, górne wieczko łatwo pęka.

Świetny rozświetlacz

Mam rozświetlacz w odcieniu Golden Lights i naprawdę robi przepiękny efekt.
Pięknie wygląda i daje bardzo fajny efekt rozświetlenia.
Nie potrzeba dużej ilości kosmetyku by uzyskać piękny efekt. Kolor można fajnie budować. Co za tym idzie to trzeba jednak z nim uważać bo łatwo można przedobrzyć i uzyskamy karykaturalny efekt.
Jest bardzo wydajny.

Nie dla wszystkich

Kolejny raz zachęcona wysokimi opiniami zakupiłam rozświetlacz w odcieniu Golden, daje bardzo mocny efekt ale niestety słabo z trwałością wystarczy przejechać dłonią po policzku i po efekcie wow, do tego kolor jaki uzyskuje się na twarzy nie nadaje się na użytek codzienny jedynie na wieczór a i tu trzeba uważać bo rozświetlenie jest bardzo żółte. Opakowanie jest fatalne! wystarczył tylko jeden upadek z małej wysokości i po wieczku, teraz rozświetlacz brudzi wszystko w kosmetyczce. Wydajność w stosunku do ceny bardzo zachęcająca, można spróbować. Ale koniec końców są lepsze moim zdaniem.

za taką cenę nic tylko je kochać

Posiadam rozświetlacze w dwóch kolorach: Golden Lights i Peach Lights. Oba są piekne, ale zdecydowanie bardziej lubię Golden Lights.
Peach lights jest mniej napigmentowany, nie lubi blendowania ze zwykłymi cieniami do powiek, bo wychodzi brudny, tak samo nie lubi kontaktu z maskarą - wtedy dolna powieka wygląda jak przesmarowana węglem z połyskiem. Wykorzystuję go w lecie na ramionach i dekolcie nakładając dłońmi lub grubym pędzlem np. kabuki.
Golden Light jest delikatnym szampańskim odcieniem złota. Na skórze pozostawia piękną taflę, która wygląda na delikatnie mokrą. Uwielbiam go nakładać w wewnętrzne kąciki oczu.
Wydajność obu produktów jest niesamowita, po miesiącu codziennego używania praktycznie nie widać ubytków! Trwałość oceniam na średnią, po kilku godzinach trzeba dokładać produktu aby był nadal widoczny na skórze.

Rozświetlacza Peach Light nie zamykam, bo zmęczyłam się siłowaniem podczas otwierania. Ma niedokładne zamknięcie, które nie klika, jak się zatrzaśnie to można nawet skończyć z wyłamanym paznokciem i w dalszym ciągu nieotwartym rozświetlaczem. :)
Opakowania są z twardego plastiku, mocne.

Cudowny

Kupiłam kalendarz adwentowy od Makeup Revolution i zdecydowanie jednym z najlepszych produktów był właśnie ten rozświetlacz, ma złotawo-brązowy kolor i cudownie wygląda na buzi, daje delikatną taflę, często używam go też na mokro albo sucho jako cienia, sprawdza się świetnie!

GOLDEN LIGHTS!!!

Plusy(+)
- piękny szampański blask
- niska cena
- małe drobinki
- wydajny

Minusy(-)
- opakowanie

Podsumowując jest naprawdę fajny trwałość jest taka średnia ale błysk ma piękny i złoty :)

Kolor Peach Lights

Nie ma drobinek, jest to czysta połyskująca na różowo tafla. Produktu jest bardzo dużo i wystarczy na bardzo długo. Opakowanie, tak jak w tych tańszych, szybko się zniszczyło.

nie podoba mi się

nie ładnie wygląda na twarzy. oceniam kolor szampański. nie podobał mi się na twarzy strasznie stucznie wyglądał tworzył taka sztuczna nie ładnie wyglądającą tafle.

Błyszczące cudo

Co tu duzo mówić. Pięknie błyszczy, trzeba uważać by nie przesadzić. Mam kolory Peach i Pink, uzywam tez do makijazu oczu, ich rozswietlenia. Kolory sa bardzo delikatne, a Pink swietnie bedzie wygladac na jasnej cerze. Ja mam dosc ciemna, oliwkową, więc do policzków raczej kolor Peach.
U mnie trwałość jest ok, wiadomo, że pod koniec dnia troche zejdzie.