Makeup Revolution, Vivid Baked Highlighter (Rozświetlający puder wypiekany)

Makeup Revolution, Vivid Baked Highlighter (Rozświetlający puder wypiekany)

Pojemność 7,5 g

Wielofunkcyjny rozświetlacz o wypiekanej konsystencji, w mocnym plastikowym opakowaniu.
Dostępny w kilku odcieniach: Peach Lights, Pink Lights, Golden Lights,
Rose Gold Lights, Matte Lights.

prasowane
hipoalergiczna

za taką cenę nic tylko je kochać

Posiadam rozświetlacze w dwóch kolorach: Golden Lights i Peach Lights. Oba są piekne, ale zdecydowanie bardziej lubię Golden Lights.
Peach lights jest mniej napigmentowany, nie lubi blendowania ze zwykłymi cieniami do powiek, bo wychodzi brudny, tak samo nie lubi kontaktu z maskarą - wtedy dolna powieka wygląda jak przesmarowana węglem z połyskiem. Wykorzystuję go w lecie na ramionach i dekolcie nakładając dłońmi lub grubym pędzlem np. kabuki.
Golden Light jest delikatnym szampańskim odcieniem złota. Na skórze pozostawia piękną taflę, która wygląda na delikatnie mokrą. Uwielbiam go nakładać w wewnętrzne kąciki oczu.
Wydajność obu produktów jest niesamowita, po miesiącu codziennego używania praktycznie nie widać ubytków! Trwałość oceniam na średnią, po kilku godzinach trzeba dokładać produktu aby był nadal widoczny na skórze.

Rozświetlacza Peach Light nie zamykam, bo zmęczyłam się siłowaniem podczas otwierania. Ma niedokładne zamknięcie, które nie klika, jak się zatrzaśnie to można nawet skończyć z wyłamanym paznokciem i w dalszym ciągu nieotwartym rozświetlaczem. :)
Opakowania są z twardego plastiku, mocne.

Cudowny

Kupiłam kalendarz adwentowy od Makeup Revolution i zdecydowanie jednym z najlepszych produktów był właśnie ten rozświetlacz, ma złotawo-brązowy kolor i cudownie wygląda na buzi, daje delikatną taflę, często używam go też na mokro albo sucho jako cienia, sprawdza się świetnie!

GOLDEN LIGHTS!!!

Plusy(+)
- piękny szampański blask
- niska cena
- małe drobinki
- wydajny

Minusy(-)
- opakowanie

Podsumowując jest naprawdę fajny trwałość jest taka średnia ale błysk ma piękny i złoty :)

Kolor Peach Lights

Nie ma drobinek, jest to czysta połyskująca na różowo tafla. Produktu jest bardzo dużo i wystarczy na bardzo długo. Opakowanie, tak jak w tych tańszych, szybko się zniszczyło.

nie podoba mi się

nie ładnie wygląda na twarzy. oceniam kolor szampański. nie podobał mi się na twarzy strasznie stucznie wyglądał tworzył taka sztuczna nie ładnie wyglądającą tafle.

Błyszczące cudo

Co tu duzo mówić. Pięknie błyszczy, trzeba uważać by nie przesadzić. Mam kolory Peach i Pink, uzywam tez do makijazu oczu, ich rozswietlenia. Kolory sa bardzo delikatne, a Pink swietnie bedzie wygladac na jasnej cerze. Ja mam dosc ciemna, oliwkową, więc do policzków raczej kolor Peach.
U mnie trwałość jest ok, wiadomo, że pod koniec dnia troche zejdzie.

Co za Blask

Zastanawiam się jak mogłam nie kochać tego rozświetlacza. eraz jest moim ukochanym rozświetlaczem. Piękny kolor różowy (pech light), super wygląda na twarzy można nim uzyskać naprawdę efekt mega rozświetlenia. Ja jestem zakochana w tym odcieniu. Nie duża cena. I nawet jestem w stanie wybaczyć minusy czyli opakowanie jest nie trwałe stary się napisy oraz moje opakowanie jest w częściach. Rozświetlacz jest bardzo duży więc starczy nam na bardzo bardzo długo co mogę powiedzieć jak nie macie rozświetlacza od makeup Revolution to koniecznie kupcie

Tani i świetny

Odcień: Golden Lights
+ dobra cena
+ bardzo wydajny
+ sprawuje się świetnie
+ nie mogę powiedzieć, że trzyma się cały dzień ale jeszcze nie miałam takiego, którego bym nie starła
Bardzo wart zakupu (zapłaciłam 10,90zł).
Tylko źle dobrałam odcień. "Light" mnie zmyliło. Jest po prostu złoty.

Super rozświetlacz w przystępnej cenie

To jak ten rozświetlacz pięknie wygląda na kościa policzkowej to jest hit! I może opakowanie plastikowe nie należy do najtrwalszych to kolor rekompensuje wszystko. Duża gramatura, jest wydajny i nie trzeba go dużo żeby uzyskać piękny efekt. Kolor można budować i uzyskać na prawdę "oślepiający" glow

PIĘKNY ROZŚWIETLACZ

Z mega efektem. Drobinki są nieco duże, ja wole bardziej lustrzany efekt ale ten rozświetlacz jest super.
Szczegolnie pięknie wygląda w promykach słońca. Bardzo wydajny.

Nowy ulubieniec

Skusiłam się na niego na promocji i nie żałuję, bo za niską cenę można mieć naprawdę dobry rozświetlacz. Posiadam ten w różowym odcieniu- jest to fajna odskocznia od klasycznego koloru, szczególnie teraz latem.
Bardzo dobra pigmentacja, ładnie rozprowadza się za pomocą pędzla jak i palca. Rozprowadza się na skórze tworząc piękną taflę.

Przyjemny

Jeden chyba z niewielu produktów z tańszej półki, który robi tak piękną taflę. Kolor ma również cudowny, posiadam ten w złotym odcieniu i spisuje się znakomicie. Jest tylko jeden minusik, tafla jest wspaniała, ale u mnie w ciągu dnia troszkę się wyciera i za to nieznaczna obniżka oceny.
Jak za tę cenę, gramatura produktu i jakość jest bardzo, ale to bardzo w porządku. Wypiek również jest cudowny gdyż z łatwością zostaje na pędzelku lub palcu, nie trzeba się namachać. Planuję przetestować drugi kolorek.