Marion, SPA, Witaminowa maska skompresowana

Marion, SPA, Witaminowa maska skompresowana

Innowacyjny sposób na błyskawiczną i skuteczną poprawę kondycji skóry twarzy.
Maski składają się z włókniny, która po wchłonięciu serum zwiększa swoją objętość. Nałożona na twarz, tworzy nieprzepuszczalny kompres. Dzięki temu, podnosi się temperatura skóry, powodując przyspieszenie krążenia krwi oraz skuteczne wchłanianie substancji aktywnych. Dlatego skóra błyskawicznie się regeneruje i odzyskuje witalność.
Maska w tabletce + serum.
Serum zawiera skoncentrowane składniki aktywne, które działają na skórę twarzy witalizująco i odżywczo:
- Hydromanil - polisacharydy, które tworzą na powierzchni skóry delikatny film chroniący przed utratą wody. Penetrują warstwę rogową naskórka, potęgując efekt akumulacyjnego, długotrwałego nawilżenia. Dzięki temu skóra jest elastyczna, gładka i delikatna,
- kompleks witamin A, E, F, H, B5, B8 - intensywnie odżywia, nawilża i regeneruje skórę. Witaminy działają przeciwutleniająco, stymulują krążenie krwi, dostarczają skórze energii i witalności,
- RonaCare VTA - zamknięte w liposomie składniki aktywne (siarczan rutyny, witamina C, L-Hydoksyprolina), które chronią macierze pozakomórkowe, wykazując działanie antyutleniające i hamujące działanie niektórych enzymów, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia i napięcia skóry. Spowalniają proces starzenia się skóry, spłycając zmarszczki.
Dzięki nim skóra jest odżywiona, zregenerowana, odzyskuje energię i witalność. Przyczyniają się do zwiększenia napięcia skóry twarzy, spłycając drobne zmarszczki.
Spośród czterech rodzajów, każda kobieta wybierze idealne rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Komfortowa maseczka

Maseczkę otrzymałam do testowania. Była to dla mnie nowość, nigdy wcześniej nie używałam takich maseczek.
Opakowanie spodobało mi się, jest trochę jakby apteczne i budzące zaufanie. Przygotowanie maseczki bardzo fajne (na pewno nie nudne!) a samo nakładanie- proste. Zapach kosmetyku jest nieco dziwny, kojarzy się trochę z jabłkiem. Odpowiada mi to, ponieważ nie lubię specyfików mocno perfumowanych.
Maska naprawdę rozgrzewa po nałożeniu, delikatnie mrowi. Nic nie spływa, nie zostawia plam, nie brudzi włosów. Cera po zastosowaniu maski bardzo miła w dotyku, lekko zaróżowiona, bardzo świeża.
Na pewno będę chciała używać jej częściej. Cieszyłabym się, widząc w podobnej formie maskę oczyszczającą do cery tłustej.

Używam tego produktu od: jednorazowo

Niezła, ale bez rewelacji:)

To już moja druga maseczka firmy Marion w formie tabletki:) Przedtem miałam nawilżającą w niebieskiem opakowaniu, teraz skusiłam się na witaminową.
Przede wszystkim bardzo podoba mi się forma maseczki- nic nie trzeba rozprowadzać, rozsmarowywać- tylko tak samo jak w nawilżającej, wrzucamy płatek ligniny do pojemniczka z serum, czekamy aż stworzy się maska z otworami na oczy, nos i usta- po czym nakładamy na twarz. Bardzo wygodne:)
Po ściągnięciu płata z twarzy- zaobserwowałam dość duże wygładzenie i napięcie skóry, jakby lekkie nawilżenie. Nie są to jednak efekty oszałamiające, rzucające na kolana. Twarz wygląda dobrze, ale bez obiecywanych rewelacji.
Reasumując- niezły produkt, ale bez większych zachwytów. Nie wiem czy go ponownie kupię.