Marvis , Jasmin Mint (Jaśminowo-miętowa pasta do zębów)

Marvis , Jasmin Mint (Jaśminowo-miętowa pasta do zębów)

Zaskakujący urok rześkiej, kwiatowej nuty dla kobiet z klasą. Zapewnia świeżość oddechu przez cały dzień, zapobiega próchnicy i płytce nazębnej.

odświeżające
50-100ml

Bez szału

Do kupienia tej pasty zachęciła mnie krótka recenzja w Elle ;) Cena podana tu nieco odstrasza, ale ja kupiłam ją za 18zł na Allegro. Konsystencja jest dość tępa, dzięki czemu nie ześlizguje się ze szczoteczki; kolor biały.

Opakowanie jest śliczne, nieco retro, trochę farba olejna. Zakrętka skradła moje serce <3
Niestety pasta ma więcej minusów niż plusów.

- zapach: nie do końca jaśmin. Mi zdecydowanie pachnie to klapkami na basen od chińczyka. Nie typowa guma, ale taki miły zapach... tworzywa,
- odświeża na bardzo krótko. Idąc za radą jednej z recenzentek mieszam ją ze zwykła, codzienną pastą,
- szlag mnie trafia, kiedy próbuję ją zakręcić, a zakrętka po raz piąty spada do zlewu, bo nie złapała gwintu.

Zdecydowanym plusem jest jej... inność, nie-mentolowość.

Nie żałuję wydanych pieniędzy, ale raczej nie kupię innych past Marvisa. Ot, ciekawa alternatywa.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Lubię:)

Polubiłam tę pastę od samego początku, jest zupełnie inna niż wszystkie. Zainteresowała mnie nuta zapachowa/smakowa, mająca naśladować jaśmin, stąd mój pomysł na to, aby ją w ogóle kupić. Pachnie rzeczywiście trochę jaśminem. Smakuje zupełnie inaczej niż jakiekolwiek inne pasty, brak mięty/mantolu jest zjawiskiem dość oryginalnym.

Jest biała. Kolor nie zaskakuje, bardziej zapach i smak. Szybko przyzwyczaiłam się do smaku nie-miętowego, z czasem zaczęłam go bardzo lubić. Konsystencja pasty jest tępa, zbita, w ten sposób produkt jest wydajny- nie ścieka, nie lata, nie ucieka, używanie pasty jest komfortowe.

Odświeżenie u mnie było bardzo odczuwalne, ale nie było zbyt trwałe. W domu po około dwu godzinach czyściłam zęby ponownie, poza domem- żułam wtedy gumę z zieloną herbatą. Jestem freakiem jeśli hcodzi o oddech i te sprawy;) Ale ogólnie pasta Marvis zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Sądzę, że kupię ponownie. Dostępność słaba, tylko większe miasta w Polsce, ale za to byle gdzie za granicą (zachodnią i południową).

Opakowanie śliczne, tyle powiem;)

Cena luksusowa, więc spodziewałam się po tej paście, że będzie jakaś szalenie awangardowa, tymczasem jest jakby w porządku, ale i tak ją lubię, przyznaję 4*

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100%

Miła odmiana dla dorosłych, ale polubią ją też dzieci

Kupiłam ją już jakiś czas temu, ale skończyłam dopiero jakiś miesiąc wstecz. Dorzuciłam ją do zakupów w Galilu, wybrałam mniejszą pojemność za ok.25 zł, bo byłam strasznie ciekawa, jak używa się takiej luksusowej pasty :)

Jedna z moich koleżanek powiedziała mi kiedyś, że jeszcze nie widziała, kogoś kto używa kilku past do zębów na raz. W typ przypadku miała być odmianą po pastach tradycyjnych, miętowych, ale i tak nie używałam jej \\\'normalnie\\\', tylko łączyłam najczęściej z miętową pastą, żeby wzmocnić odświeżenie, dlatego też starczyła mi na tak długo. Smakiem mnie zaskoczyła pozytywnie, choć nie opiszę go tutaj konkretnie, coś w niej jaśminowego było na pewno... Miała przyjemny posmak, ale nie odświeżała na tyle, żebym mogła jej samodzielnie używać. Oczywiście, trzeba pochwalić opakowanie, przypominające kremy do rąk Loccitane, a trochę też krem do golenia ;) niemniej jednak, bardzo estetyczne i ciekawe. Wiele osób widząc ją w mojej łazience zastanawiało się co to :) Pasta była też hitem dla mnie jeśli chodzi o wyjazdy i dla dzieci - z wiadomych przyczyn.

Zastanawiam się czy kupiłabym ją jeszcze raz, myślę, że prędzej zdecydowałabym się na inny smak, miałabym ochotę na Cinnamonn. Z tej byłam zadowolona, nie żałuję, że spróbowałam, nie żałuję wydanych pieniędzy. Mimo wszystko, miała naprawdę świetny smak, była miłą odmianą po tych wszystkich miętusach...

Używam tego produktu od: używałam ok.pół roku
Ilość zużytych opakowań: 25 ml

\'Trendy\' pasta

Ahh, pasty Marvis :)

Kazda jest bardzo kremowa i nie daje spektakularnego mocnego odswiezenia i mam wrazenie jakby byla bardzo delikatna.

Jasminowa wg mnie nie jest zbyt dobra, Imbirowa rozwniez.

Najlepsza jest cynamonowa i ta bym polecala sprobowac. Jako ciekawostke bardziej niz paste na codzien. Ja lubie je czasami brac w podroz. Latwo dostepna w aptekach w centrum Paryza.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka duzych i malych tubek