Kremowa szminka w pudełeczku

Kremowa szminka w pudełeczku

Szminka o kremowej konsystencji w przezroczystym pudełeczku. 6 kolorów do wyboru.

Cena: 34,90 zł / 3g

nie polecam

Kupiłam sobie ,,zestaw niespodziankę" jak byłam jeszcze konsultantką, w ofercie netto. Przysłali m.in. tę szminkę w odcieniu Dusty Mauve, który w ogóle do mnie nie pasuje.

Trudno się ją rozsmarowuje palcem... Jest bardzo sucha! Po pewnym czasie tak jakoś ,,roluje się" w kącikach ust. Kolor nietrwały. Pudełeczko mi się parę razy samo otworzyło w torebce, brudząc ,,otoczenie".

A tak z zalet: fajne opakowanie, superwydajność. Już mam jej dosyć! ;)

Używam tego produktu od: chyba z 2 lata!
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

W swojej kategorii może być!

"Z pewną taką nieśmiałością" ;) zamówiłam szmineczkę, pamiętając poprzednie wpadki z kolorowymi kosmetykami Avonu. I tym razem wszystko byłoby dobrze, gdyby pomadka była bardziej kremowa i nie wysuszała tak ust. Muszę kłaść na wierzch jakiś balsam albo błyszczyk, co oczywiście zmniejsza jej trwałośc...:( Ale efekt nierównomiernego "poplamienia" ust (przy nakładaniu palcem) jest właśnie tym, na który liczyłam!:)
Ładne kolory, choć naturalnie różnią się nieco od tych wydrukowanych w katalogu, ale to nieuniknione ryzyko.
Bezczelne zerżnięcie opakowania od firmy Estee Lauder mnie zaszokowało, ale pewno pudełek nie chronią patenty, a i Avon ma nad droższą konkurencją tą przewagę, że pomadka jest w obu połówkach "kostki lodu".;)

UPDATE 2.8.2004: jednak trochę wysusza usta. 1* mniej.