Kepro SpA, Kay Line, Build Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Kepro SpA, Kay Line, Build Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Wzmacniający szampon, który pomaga odbudować i wzmocnić kruche, zniszczone i słabe włosy od głębi.
Szampon wzmacnia włosy, dzięki połączeniu działania aminokwasów pszenicy, keratyny, witaminy C i oleju z nasion bawełny, pozostawiając je miękkimi i jedwabistymi.

Dobry szampon

Zachęcona działaniem szamponu wygładzającego postanowiłam wypróbować i ten ;) Kobieta ciekawą jest

OPAKOWANIE
opakowanie plastikowe, grubsze, przez które nie widać ile kosmetyku zostało, ale jednak chroni to przed szkodliwym działaniem słońca. Otwarcie typu disc-top, które bardzo lubię, choć wiadomo, że najwygodniejsza jest pompka :) szampon jest w opakowaniach o pojemności 100ml, 300ml i 1000ml

WYDAJNOŚĆ
szampon podobnie jak wcześniejsza wersja starczyłam mi na ponad 2 m-ce. Choć szamponu używałam nie tylko ja(mężowi spodobał się zapach itp.),poza tym używałam go tylko do oczyszczania czyli raz/dwa w tygodniu. Konsystencja jest w sam raz, nie za gęsta, nie za rzadka - jedna doza wystarczy na jedno mycie, bo szampon bardzo dobrze się pieni

DZIAŁANIE
Szmapon zawiera w sobie keratynę i witaminę C oraz olej z nasion bawełny. W okresie używania tego szamponu nie ukrywam moje cebulki mam wrażenie były mocniejsze, włosy mniej wypadały. Szampon dobrze oczyszcza skóre głowy na drugim miejscu w składzie jest SLS. Nie plącze włosów. Jednak zawsze uważałam, że szampon nie zdziała cudów wobec suchych włosów, szczególnie szampon oczyszczający (z SLS) w tym celu lepiej użyć maski...więc tu się niewiele mogę wypowiedzieć, bo moje włosy nie są suche ani zniszczone (jedynie dawno temu rozjaśniane przy końcach)

PLUSY
- zapach nie jest drażniący
- dobra konsystencja
- dobrze oczyszcza skórę głowy
- włosy mniej wypadają
- duża wydajność

MINUSY
- słaba dostępność (hurtownie fryzjerskie, lub na stronie www.hairandbody.com.pl)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml