Swarovski, Aura Intense EDP

Swarovski, Aura Intense EDP

`Aura Intense` Swarovski to orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet wprowadzone na rynek w 2012 roku.
Kolejna odsłona flagowego zapachu z domu Swarovski odziana w ciężki złoty flakon ze sporych rozmiarów, z mieniącym się kryształem na szczycie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, bułgarska róża
nuta serca: tuberoza, różowy pieprz, kadzidło
nuta bazy: ambra, benzoina, paczula, białe piżmo

dla wielbicielek Shalimara

Tak, tak kobiety... Od pierwszego niuchu po aplikacji byłam pod ogromnym - przytłaczającym ciężkim klimatem klasycznego Shalimara, wrażeniem.
Gęsta słodycz ambry, kadzidła i benzoiny podbita lekko konfiturową różą i przypudrowana liczi - talkowo pudrowy buduarowy charakter.
Trwałością i projekcją nie ustępuje Guerlainowemu dziełu.
Mocna pozycja na chłodne miesiące do ciemnych eleganckich kreacji i ciepłych puchatych okryć wierzchnich.
Największe - pozytywne zaskoczenie bom wśród świecidełek Swarovskiego nie spodziewała się prawdziwego brylantu... Nawet nie przyłożyłam się do testu Aury, która wydawała mi się płaską i nietrwałą...

Polecam miłośniczkom cięższej złotej biżuterii i etol futrzanych z uwagi na czasem przypominający naftalinowy pudrowy efekt.

W pierwszym odruchu miałam zamiar natychmiast zamówić flaszkę na zapas... ale póki co zamówiłam coś innego też wersję poprawioną czego co nie do końca mi odpowiadało ;)... niedługo pewnie napiszę...

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsza 50tka