Hugo Boss, Ma Vie EDP

Hugo Boss, Ma Vie EDP

Sprawdź ceny produktu

Inspiracją do stworzenia kompozycji była silna i niezależna kobieta, która przerywa na chwilę codzienne aktywności, aby afirmować zwykłą, przyjemną chwilę: spacer do domu o świcie, promienie słońca na skórze, dotyk kwiatu. W takich chwilach kobieta `Ma Vie` czuje jak niezwykle cenne jest życie.
Nuta głowy z akordem kaktusa nadaje zapachowi orzeźwiającą, zieloną świeżość bezkompromisowej, pustynnej rośliny i stanowi niespotykany, nowoczesny element jego kompozycji.
W sercu rozkwita bukiet kwiatów: łagodna, różowa frezja i aksamitne płatki jaśminu jednoczą się z subtelnymi pączkami róży, nadając kompozycji naturalną, kwiatową aurę.
Intensywne ciepło delikatnych zapachów drzewnych i cedru stanowi bazową nutę kompozycji.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kaktus
nuta serca: frezja, jaśmin, róża
nuta bazy: nuty drzewne, cedr

Nuty
kwiatowe
<50ml

21% jesień/zima 79% wiosna/lato

Mój zapach na codzień

Mimo, że niestety nie jest zbyt trwały, jest to mój ulubiony zapach od kilku lat.
Jest przepiękny.
Bardzo subtelny, nieprzytłaczający.
O lekko słodkiej nucie.
Delikatny, ale zarazem niezwykle kuszący - aż chce się nim pachnieć 24h ;)
Wg mnie istna poezja :)
Na dzień, na wieczór, bardzo uniwersalny.
Mój hit :)

Piękny, ale nietrwały

Tak jak w tytule, niestety, zapach jest przepiękny, ale strasznie nie trwały. Łudziłam się, że może trafiłam na podróbkę, ale po drugim zakupie z Sephory nic się nie zmieniło. Perfumy po godzinie były już praktycznie niewyczuwalne, zarówno dla mnie jak i dla otoczenia... szkoda, bo zapach ma potencjał.

Sam zapach natomiast, jako że ogólnie uwielbiam perfumy orientalne i mocne, nawet na dzień, był dla mnie za delikatny, jednak przepięknie słodki. Dla mnie była to dobra alternatywa na lato.

przepiękny zapach

Perfumy ma vie należą do jednych z moich ulubionych. Zapach jest subtelny, nie duszący. Z pewnością wrócę jeszcze nie raz do tych perfum. Pasują zarówno na dzień jak i na wieczór.

Jedne z ulubionych!

Pierwszy raz ten zapach poczułam od koleżanki i cały czas za mną chodził:) Pierwszy flakon otrzymałam w prezencie, dużą wersję, która starczyła mi na bardzo długo.
Ciężko mi opisać zapach tych perfum, mi kojarzą się z lekko kwiatową nutą, ale z dodatkiem czegoś mocniejszego co sprawia,że są nieoczywiste i intrygujące. Według mnie są bardzo oryginalne. Utrzymują się cały dzień na skórze, a na ubraniach nawet do kolejnego dnia! Zaraz po spryskaniu nie są mocne, tylko lekko się utleniają i pachną bardziej delikatnie. Flakon bardzo ładnie prezentuje się na każdej komódce:) Róż i elementy złota to chyba kolory, które podobają się każdej kobiecie.
Dodatkowo perfum jest bardzo wydajny i nie trzeba wylać pół butelki by ładnie pachnieć! Jak dla mnie są bardzo uniwersalne i stosuje je rano, wieczorem, na co dzień , na randkę itp :)

Mamy burzliwą relację

Wpadłam na ten zapach w perfumerii Sephora, przy pierwszym testowaniu wydał mi się bardzo przyjemny, z kategorii tych "na każdą okazję". Tak się złożyło, że kończyły mi się perfumy, a Ma Vie były w bardzo okazyjnej cenie, wiadomo, skusiłam się bez dłuższego namysłu... :) Jeżeli chodzi o noszenie tego zapachu-to już inna historia niż to wrażenie w perfumerii podczas testu. Pierwsze spryskanie (za uszami, na dekolt i nadgarstki) było ciężkim przeżyciem gdyż zapach z dość świeżego w momencie osiadania na skórze momentalnie zmienia się w dość duszącą mieszankę jaśminu i nut drzewnych/korzennych przez które próbuje przebić się slabiutki, cytrusowo - cedrowy ton. Perfumy na mojej skórze utrzymują się piekielnie długo (na ubraniach też baaaardzo długo siedzi) , dopiero pod koniec dnia mogę powiedzieć, że ledwo je czuję. Bywają dni kiedy po przeżyciu duszącej fali nosi mi się nawet nieźle, dodaje mi takiego "pazura", ale... Najczęściej bywa tak, że zapach przez cały dzień ciężko na mnie siedzi, momentami nawet kręci mnie w nosie i chyba przyczynia się do bólu głowy. Zdecydowanie brakuje mi w tym zapachu lekkości, delikatnych przejść, cała kompozycja wydaje się być dość toporna, niedopracowana. Męczę flakon o pojemności 50 ml już półtorej roku i zastanawiam się czy nie oddam go mamie, która jest fanką mocniejszych zapachów.

on jest lekko infantylny :)

Czegoś innego spodziewałam sie po zapachu- jego twarzą jest Gwineth która gra bardzo ambitne role- nawet w reklamach jest świetna , spodziewałam sie wiec po tym zapachu czegoś innego. Myślałam że będzie sensualny , zawiesisty no po prostu ambitny.

Sam zapach jest jak jego buteleczka po prostu różowiutki. Prosty , miły dla nosa , z leciutkim rysem infantylności , bez żadnej tajemnicy i mroku

Otwiera się aromatem kaktusa- pamiętacie ten popularny soczek z miasta na T? wiec otwarcie właśnie tak pachnie jest tylko mniej chemiczne niż ten soczek

Kaktus zostaje na skórze długo. Po około godzinie dochodzi do jego aromat zroszona wodą róża , bardzo kremowa frezja i mocno pudrowy lekko kręcący w nocie jaśmin

Wszystko to na bazie dość ciepłej typowo leśnej są i igiełki sosny i runo leśne i szczypta żywicy

Całość ładna , ale nie porywa. Nic odkrywczego. Nada się i na większe wyjście i na zakupy pod warunkiem , że nie chcemy zwracać na siebie uwagi- trzyma się blisko skóry wybijając aromat kaktusa i żywicy

Kocham ten zapach, jest elegancki, luksusowy a jednocześnie tajemniczy i kobiecy. Jest u mnie na podium, odrazu mnie zachwycił, jak mało który zapach..

Cudowny!

Nie wiem od czego zacząć. Zdecydowanie jest to mój ulubiony zapach obok Mexx Woman. Nie wiem czy nie zaryzykować stwierdzenia, że jest to po prostu mój ulubiony zapach. Gdy miałam z nim styczność po raz pierwszy nie urzekł mnie, ale kiedy zaczął ewoluować, obudził we mnie miłość. Zawsze gdy nosze te perfumy na sobie czuję się bardzo pewna siebie i seksowna. Ciągle słyszę dużo komplementów płci przeciwnej na temat tego jak wspaniale pachnę. Plusem jest też, że bardzo często można go nabyć w promocji w dość przyzwoitej cenie, bo cena standardowa jest dość wysoka. Wygląd flakonu na plus, taki dziewczęcy róż i jest bardzo poręczny, zmieści się nawet do malutkiej torebki. Problem w tym, że flakon jest bardzo kiepskiej jakości jak na taką markę i nie widać ile perfum zostało w środku, chociaż ta różowa farbka się zdrapuje, więc można coś tam dostrzec. Minusem jest również powszechność tego produktu. Mam parę koleżanek, które kupiły go zachwycone czując na mnie, co sprawia, że jest dosyć przereklamowany.

Nieziemskie

Przypominają mi dawne perfumy Elvie z Oriflame, których kiedyś używałam. Lekkie, pachną nieziemsko, uwielbiam je zwłaszcza na dzień, wiosną i latem. Niestety zapach wg mnie słabo się utrzymuje na skórze jak na wodę perfumowaną, więc w przyszłości spróbuję Boss Ma Vie Internse. Są dośc wydajne.

Kaktus

Niby ładny zapach, ale coś jest w nim nie tak. Perfumy zakupiłam w okazyjnej cenie, początkowo spodobał mi się zapach, jednak teraz zastanawiam się komu go oddać.

Przepiękny !

Przepiękny zapach , zdecydowanie jest to mój ulubieniec ! dla młodej dziewczyny idealny Plusem jest . Piękny flakonik! Niestety cena wysoka , ale warta . Polecam każdemu ten zapach.

Używa produktu od: próbka

Na randki latem

Zapach zdecydowanie jest afrodyzjakiem, odurza przypudrowanymi kwiatami, ale nie jest orientalny, dlatego polecam go na ciepłe dni, do uwodzenia. Nowoczesny flakon współczesnej kobiety, nawet duży mieści się w wieczorowej torebce.