Hugo Boss, Ma Vie EDP

Hugo Boss, Ma Vie EDP

Inspiracją do stworzenia kompozycji była silna i niezależna kobieta, która przerywa na chwilę codzienne aktywności, aby afirmować zwykłą, przyjemną chwilę: spacer do domu o świcie, promienie słońca na skórze, dotyk kwiatu. W takich chwilach kobieta `Ma Vie` czuje jak niezwykle cenne jest życie.
Nuta głowy z akordem kaktusa nadaje zapachowi orzeźwiającą, zieloną świeżość bezkompromisowej, pustynnej rośliny i stanowi niespotykany, nowoczesny element jego kompozycji.
W sercu rozkwita bukiet kwiatów: łagodna, różowa frezja i aksamitne płatki jaśminu jednoczą się z subtelnymi pączkami róży, nadając kompozycji naturalną, kwiatową aurę.
Intensywne ciepło delikatnych zapachów drzewnych i cedru stanowi bazową nutę kompozycji.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kaktus
nuta serca: frezja, jaśmin, róża
nuta bazy: nuty drzewne, cedr

Nuty
kwiatowe
<50ml

18% jesień/zima 82% wiosna/lato

on jest lekko infantylny :)

Czegoś innego spodziewałam sie po zapachu- jego twarzą jest Gwineth która gra bardzo ambitne role- nawet w reklamach jest świetna , spodziewałam sie wiec po tym zapachu czegoś innego. Myślałam że będzie sensualny , zawiesisty no po prostu ambitny.

Sam zapach jest jak jego buteleczka po prostu różowiutki. Prosty , miły dla nosa , z leciutkim rysem infantylności , bez żadnej tajemnicy i mroku

Otwiera się aromatem kaktusa- pamiętacie ten popularny soczek z miasta na T? wiec otwarcie właśnie tak pachnie jest tylko mniej chemiczne niż ten soczek

Kaktus zostaje na skórze długo. Po około godzinie dochodzi do jego aromat zroszona wodą róża , bardzo kremowa frezja i mocno pudrowy lekko kręcący w nocie jaśmin

Wszystko to na bazie dość ciepłej typowo leśnej są i igiełki sosny i runo leśne i szczypta żywicy

Całość ładna , ale nie porywa. Nic odkrywczego. Nada się i na większe wyjście i na zakupy pod warunkiem , że nie chcemy zwracać na siebie uwagi- trzyma się blisko skóry wybijając aromat kaktusa i żywicy

Kocham ten zapach, jest elegancki, luksusowy a jednocześnie tajemniczy i kobiecy. Jest u mnie na podium, odrazu mnie zachwycił, jak mało który zapach..

Cudowny!

Nie wiem od czego zacząć. Zdecydowanie jest to mój ulubiony zapach obok Mexx Woman. Nie wiem czy nie zaryzykować stwierdzenia, że jest to po prostu mój ulubiony zapach. Gdy miałam z nim styczność po raz pierwszy nie urzekł mnie, ale kiedy zaczął ewoluować, obudził we mnie miłość. Zawsze gdy nosze te perfumy na sobie czuję się bardzo pewna siebie i seksowna. Ciągle słyszę dużo komplementów płci przeciwnej na temat tego jak wspaniale pachnę. Plusem jest też, że bardzo często można go nabyć w promocji w dość przyzwoitej cenie, bo cena standardowa jest dość wysoka. Wygląd flakonu na plus, taki dziewczęcy róż i jest bardzo poręczny, zmieści się nawet do malutkiej torebki. Problem w tym, że flakon jest bardzo kiepskiej jakości jak na taką markę i nie widać ile perfum zostało w środku, chociaż ta różowa farbka się zdrapuje, więc można coś tam dostrzec. Minusem jest również powszechność tego produktu. Mam parę koleżanek, które kupiły go zachwycone czując na mnie, co sprawia, że jest dosyć przereklamowany.

Nieziemskie

Przypominają mi dawne perfumy Elvie z Oriflame, których kiedyś używałam. Lekkie, pachną nieziemsko, uwielbiam je zwłaszcza na dzień, wiosną i latem. Niestety zapach wg mnie słabo się utrzymuje na skórze jak na wodę perfumowaną, więc w przyszłości spróbuję Boss Ma Vie Internse. Są dośc wydajne.

Kaktus

Niby ładny zapach, ale coś jest w nim nie tak. Perfumy zakupiłam w okazyjnej cenie, początkowo spodobał mi się zapach, jednak teraz zastanawiam się komu go oddać.

Przepiękny !

Przepiękny zapach , zdecydowanie jest to mój ulubieniec ! dla młodej dziewczyny idealny Plusem jest . Piękny flakonik! Niestety cena wysoka , ale warta . Polecam każdemu ten zapach.

Używa produktu od: próbka

Na randki latem

Zapach zdecydowanie jest afrodyzjakiem, odurza przypudrowanymi kwiatami, ale nie jest orientalny, dlatego polecam go na ciepłe dni, do uwodzenia. Nowoczesny flakon współczesnej kobiety, nawet duży mieści się w wieczorowej torebce.

Mój zapach !

Zakochałam się w nim od pierwszego powąchania !
Perfumy na specjalną okazję ( cena niestety wysoka :( )
Były ze mną również na moim ślubie, dzięki temu już zawsze mi się będzie cudownie kojarzył :)
+ piękny zapach
+ wydajny
+ zapach się długo utrzymuje
+ ładny flakonik
- cena :(

Kiepskie perfumy

Do marki Hugo Boss mam słabość bowiem od wielu lat używam Deep Red i jestem w nim zakochana. Zapach Ma Vie zakupiłam w zeszłym roku jeszcze przed Gwiazdką: sobie 30ml by sprawdzić jaki to zapach a większy flakonik mamie. Dopiero kilka dni temu zrozumiałam, że go nie zużyję do końca i oddałam mamie (zadowolona). Potwierdzam jest to kwiatowo-owocowy zapach bardzo delikatny, świeży, elegancki. Niewątpliwie daje poczucie napływającej w nas energii. Podoba mi się w nim to, iż zawiera jaśmin, róże, frezje i nuty drzewne jak i cer. Jednakże pomimo, nut drzewnych, cedrowej Ma vie jest zbyt owocowy, przynajmniej dla mnie. Po drugie zapach czuć tylko około 3h. Flakonik? Ładny, fajne nieprzezroczyste chyba szkło, ładnie wygląda tylko wada jest taka, że nie wiemy ile mamy jeszcze zapachu. Reasumując mi nie przypadł do gustu ale moja mama je uwielbia i jest zadowolona nich. Oczywiście kwestia gustu. Ja już go nie kupię.

ma to "coś"

Nie wiem, co w sobie ma, ale jest to coś przyjemnego, kremowego, łagodnego. Nie sądziłam, że kaktus może jakoś pachnieć, a tu - taki fajny efekt :)
Obawiałam się jaśminu, ale tu nie drażni mnie absolutnie.
Zdaje się, że nie ma w swoim składzie piżma, którego szczerze nie znoszę i tu także wielkie HURRA.
Testuję dopiero od kilku dni, ale póki co, zapach bardzo mi się podoba.

Trwałość średnia - ok. 4h

Coś dla młodej dziewczyny z klasą

Ma Vie towarzyszył mi przez cały okres wiosenny i letni, muszę przyznać, że wolę cięższe zapachy, te bardziej "zimowe", jednak te perfumy zdecydowanie mają coś w sobie.

Ja czuję w nich różę, coś pudrowego i jeszcze jakąś obcą nutę, być może to ten kaktus, który zaintrygował mnie w całej kompozycji. Jest to lekki, miły dla nosa zapach, chyba nie da się go nie lubić. Nadaje się dla młodych kobiet, które nie chcą pachnieć jak matrony. Pasuje do zwiewnej sukienki, ale też do dżinsów i trampek.

Ja wrzuciłabym te perfumy do kategorii "świeżaków", ale brak tutaj cytrusów których nie cierpię, jest lekko, dziewczęco, ale i klasycznie. Jak to bywa z tego typu zapachami, trwałość nie powala, ale mimo wszystko zdecydowanie polecam!

Lekkie i piękne

Piękny, delikatny zapach. Nie potrafię wyróżnić poszczególnych nut zapachowych, ale Ma Vie pachnie dla mnie jak róża, puder i cytrusy. Jest delikatny, mega kobiecy - może nawet dziewczęcy. Ma jakąś klasyczną nutę, która nadaje mu szlachetnosci. Jednym słowem Ma Vie to zapach uroczy i niezobowiazujacy, idealny na codzień , do pracy, na spotkanie ze znajomymi. Podejrzewam, że urzeknie młodych mężczyzn przebywajacych w towarzystwie "nosicielki" Ma Vie ;)
P.S. Minus za słabą trwałość.