Eva Natura Bursztyn, Energizujące serum pod oczy i wokół ust

Eva Natura Bursztyn, Energizujące serum pod oczy i wokół ust

Polecane do cery dojrzałej, do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu i ust. Spłyca drobne zmarszczki nadając skórze wokół oczu blasku i świeżości. Energizujący naturalny biokompleks bursztynu z wysokoenergetycznym komponentem pochodzenia morskiego Artemia Salina pobudza odnowę skóry pomagając zachować młody wygląd.

nie polecam

wprawdzie kupiłam drugie opakowanie, ale miałam chyba wtedy jakieś zaćmienie umysłu.
Serum koszmarnie się wchłania, a może raczej powinnam napisać NIE WCHŁANIA.
Nakładam tego niezybt grubą warstwę, a i tak mam kłopoty z wklepaniem tego w skórę.
Po paru miesiącach stosowania nie widzę żadnego efektu.
Bardzo wydajne, ale to jeden z jego nielicznych plusów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i 1/2

zwykłe serum

jak na serum to jakoś mało skuteczne: nie nawilża, nie wygładza , bez użycia kremu skóra jest sucha i szorstka.
nie zauważyłam, żeby dodawał energii.
jedyny plus to wydajność, bo miałam je jakieś pół roku.
dość nieudany produkt.

Używam tego produktu od:pół roku
ilość zużytych opakowań:1

i gdzie to działanie?

Jedna podstawowa zaleta tego serum to to, że jest bardzo wydajne. Od miesiąca mam 15 ml i zużyłam mniej niż 1/2 opakowania. Wchłania się też ładnie. I na tym zalety się kończą. Jeśli zdarza mi się pójść spać z podpuchniętymi powiekami - są podpuchnęte także rano. Jeśli są cienie pod oczami (zdarzają mi się) - są także rano. Nie nawilża jakoś szczególnie, działania przeciwzmarszczkowego też nie zauwazyłam (nie spodziewałam się), odświeżenia czy odżywienia (w końcu serum) - ani trochę. Krem-nic. Dużo lepiej sprawdzała się o połowę tańsza Ziaja.

makijaż kreska

Taki sobie

Jak dla mnie nic specjalnego, sama nazwa serum mówi,ze kosmetyk powinien działac silniej niż krem a tu nic takiego. Konsystencja dosyć gęsta, troche tępo sie rozprowadza . Efektów po zuzyciu całego słoiczka też nie widziałam- ani specjalnie nawilzył, ani wygładził dobrze,że przynajmniej nie uczulił.

porządny kremik

Myślałam, że skoro to serum, to jego konsystencja będzie taka wodnisto lejąca. A w rzeczywistości jest to gęsty, zwarty krem. I dopiero kiedy się nim smaruję, czuję jakby zamieniał się w wodę. Dziwne to, ale tak jest. Stosuję go tylko na dzień, błyskawicznie się wchłania, porządnie nawilża, skóra wygląda ładnie po aplikacji, nie świeci się i... no to właściwie wszystko. Nie wiem na czym miałaby polegać jego energetyzująca moc, bo nic takiego nie zauważyłam i niestety nie spłyca zmarszczek, worków pod oczami nie mam, więc sie nie wypowiadam. Na cienie nie działa. Ogólnie krzywdy nie robi, można spróbować.