Donna Karan, Pure DKNY A Drop of Rose EDP

Donna Karan, Pure DKNY A Drop of Rose EDP

` A Drop of Rose` marki Donna Karan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Zostały wydane w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki jak róża turecka, czarna porzeczka, magnolia, cedr, werbena i wanilia.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe: róża turecka, czarna porzeczka, magnolia, cedr, werbena, wanilia

Nuty
kwiatowe
50 - 100ml

Najpiękniejsze wspomnienie

Kupiłam go na swój ślub - wybrałam ten zapach z powodu róży - pięknej, słodkiej, delikatnej, trochę pudrowej. Zapach delikatny (tego szukałam), nie dusił, nie był nachalny - wspaniale pasował do mojej ślubnej stylizacji. Nie był niestety zbyt wytrzymały, musiałam aplikować go kila razy w ciągu nocy. Ładna, prosta buteleczka. Perfuma już dawno skończona, ale buteleczka została na pamiątkę :)

Używa produktu od: próbka

przyjemne

Ładny zapach, róża posypana sporą ilością pudru.
Magnolia gdzieś daleko w tyle.
Nie zachwycają.
Po 3 godzinach pudru jest już mniej, zapach stal się bardziej przejrzysty.

oczarowały mnie

Nie wiedziałam, że uwielbiam róże, dopóki nie spróbowałam tego zapachu. Kupiłam na wyprzedaży całkiem w ciemno przy okazji likwidacji perfumerii, okazało się że to był szczęśliwy traf. Bardzo trwały zapach, ale trzyma się blisko skóry, nie wzbudza okrzyków typu "jak ładnie pachniesz" "co to za zapach" itp. To jest zapach dla mnie a nie dla otoczenia! Robi coś dziwnego z moja głową! Czuje się w nim świetnie, przebojowo i kobieco, nawet na codzień - tak jak bym była ubrana w najlepsze markowe ciuchy. Jak dla mnie na cały czas, pora roku i pora dnia nie ma znaczenia. Kocham ten zapach. Zostało mi ledwie pół butelki, już szukam gdzie kupić następną.

Świeżo wyciśnięta róża

Moj przygoda z tą perfumą zaczeła się kiedy w drogerii przy zakupie podkładu dostałam jej próbke, jako zwiastun premiery. Już jedna kropleka wystarczyła żebym przepadła całkowicie i na zawsze:)
Cudnowny zapach róży, w czystej postaci, otulił Mnie i wprawił w romantyczny nastrój.
Próbka się skonczyła, a ja zapragnełam więciej, szcześliwie się złożyło że dostałam flakonik 100 ml na gwiazdkę od mojego partnera, zastanawiałam się czy zapach będzie nadal tak piekny jak w próbce, bo jak wiadomo zapachy w próbkach są bardziej skoncentrowane żeby kusić na zakup. Jednak w przypadku DKNY ***--DROP of rose, nie rozczarowałam się, perfuma pachniała tak samo jak w próbce, znowu poczuła te cudowne róże:)
Co dla Mnie najważniejsze, to to że nie jest to nachalny zapach, po psiknieciu czuć go jakąś chwilę, a później ujawnia się tylko przy ruchu, co jest dla Mnie niesamowicie miła niespodzianką, kiedy owiewa Mnie powietrze, a wraz z nim czuję ten cudowny zapach.
Perfuma jest trwała, na samym ubraniu trzyma się bardzo długo.
Polecam ją gorąco wszystkim dziewczyną szukającym subtelnych, nie ciężkich zapachów.
Dodam jeszcze że używam jej cały czas, niezaleznie od pory roku. Wiem że panuje przekonanie że prefumę dobiera się do pory roku, jednak ja czuje się świetnie wyczuwając na sobie te delikatnie różane nuty w środku mrożnej zimy, odrazu wraca do Mnie wspomnienie ciepłych majowych dni.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 100 ml, teraz w trakcie drugiej.

Prawdziwa delikatna wiosenna róża

Piękna róża!

jeśli chodzi o zapachy róży jestem koneserem :)

Ta róża jest cudowna!

- delikatna róża, świeża, jak taka zroszona, ale lekko przypudorwana
- zapach otulający zostaje przy ciele
- nie jest to zapach który utrzymuje się długo - kilka godzin około 3 :)

jest to zapach na letnie/wiosenne dni, jest zbyt lekki na jesień/zimę - nie pasuje do otoczenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie