Satin Care, Golarka dla kobiet

Satin Care, Golarka dla kobiet

Pojemność 4 szt

Maszynka Gillette for Women Satin Care goli łatwo, dokładnie i bezpiecznie, dzięki unikalnemu kształtowi dostosowanemu do sposobu w jaki golą się kobiety. Golenie tą maszynką pozostawia uczucie niewiarygodnie miękkiej i gładkiej skóry jak nigdy przedtem.
Kształt idealny dla kobiet:
- Zakrzywiona główka w kształcie litery V umożliwia podwójnym ostrzom dopasowanie do kształtu ciała i pewny poślizg po skórze
- Unikalna podpórka pod palec ułatwia prowadzenie maszynki
- Wymodelowana rączka w kształcie łezki dopasowuje się idealnie do Twojej dłoni

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Turkus.

Były czasy kiedy bardzo często sięgałam po te golarki. Na rynku nie było wówczas zbyt wiele damskich propozycji i ta była jedną z nich. W dodatku w ładnym turkusowym kolorze i w przystępnej cenie jak na golarki przeznaczone dla pań.

Cechy:
- posiada pasek nawilżający
- ma dwa ostrza
- karbowaną rączkę w kształcie łezki, która nie wypada z dłoni i nie jest przyjemnie opływowa
- mimo, ze jednorazowa, wystarczy na kilka użyć
- długo pozostaje ostra
- dosyć szybko się zapycha- wąska przestrzeń pomiędzy ostrzami
- ma nieruchomą główkę
- goli dobrze, nie wyrywa włosków, ale trzeba uważać na trudno dostepne miejsca i zgięcia, bo można się zranić
- dostępna w wielopaku
- częste promocje
- niska cena.

Nie zachwyciła ale też nie jest zła

Nigdy wcześniej nie zauważałam wielkich różnic pomiędzy golarkami, poza różnicami cenowymi ;-)
Do czasu aż zaczęłam w krótkim odstępie czasu używać tej golarki naprzemian z innymi, to zauważyłąm różnicę na korzyść tej właśnie.

:) + cena - chyba 10 zł za 4-pak.
:) + wydajność - wystarcza na kilkanaście użyć
:) + tępi się wolniej niż najtańsze dostępne jednorazówki
:) + goli całkiem dokładnie, nogi są gładkie nawet w dotyku przez kilkanaście godzin
:) + ładny estetyczny design
:) + nie podrażnia
:) + nie powoduje zacięć
:) + wygodnie i stabilnie leży w dłoni, poręczna

:( - pasek nawilżając ściera się po 1-2 użyciach
:( - dość szybko się zapycha
:( - ciężko ją wyczyścić
:( - posiada tylko 2 ostrza
:( - nieruchoma główka

Nie jest to może ideał, ale za taką cenę chyba nic lepszego nie znajdę, choć będę szukać.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Nic lamane przez niewiele warta

W zaden sposob nie dorownuja golarce tej samej marki, Venus.
Naprawde zaskakujacy jest ten produkt dla mnie i troche obrzydliwy; bo nie rozumiem, po co w ogole produkowac takie ilosci bezwartosciowego plastiku.
Wedlug zalecen, ten produkt winien byc uzywany jednorazowo; co prawde mowiac, nie zdarza sie tak czesto, poza tym jesli tak, jest to wtedy stosunkowo drogie hobby.
Szybko sie tepia (przy uzytku czestszym niz jednorazowe) latwo mozna nimi spowodowac krwawienie.
Na pewno, na pewnoo nie polecam. Dla mnie sa porownywalne z BIC-em, the lowest of the low.

Manicure - pastelowe paski

MOŻE BYĆ:)

Jak na golarkę spełnia swoje zadanie w 100% i o to chyba chodzi:)
Mimo, że jest to jednorazówka to ja ze spokojem używam jej nawet do 8 razy. Dobrze się trzyma nawet w mokrych dłoniach i nie powoduję zacięć.

Plusy:
- niska cena
- długo ostrza są ostre
- dostępność
Minusy
- trochę szybko się zapycha

Używam tego produktu od: Bardzo dawna:)
Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć:)

Świetna!

Od kiedy bardzo dawno temu znalazłam na półce sklepowej te maszynki nie kupuję i nigdy nie kupię innych. Mam bardzo wrażliwą skórę, wiele maszynek podrażniało ją. Natomiast ta maszynka nie podrażnia, paseczek z balsamem zapewnia, że skóra po goleniu jest taka gładka i śliska. Nie zapycha się, ostrza są naprawdę ostre:) Kobiecy kolorek i bardzo fajnie wyprofilowana rączka. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

zwyczajna, spełnia swe fukcje

Przy tworzeniu recenzji maszynki JEDNORAZOWEJ warto pamiętać, że właśnie takie ma przeznaczenie, a nie stosowanie jej co raz przez miesiąc.
Maszynka, jak maszynka, czyli spełnia swoje funkcje. Adekwatnie do ceny, czyli:
+goli
+nie podrażnia
+nie powoduje zacięć
+bardzo tania
+dostępna jest w każdym spożywczaku
+dobrze leży w dłoni
+ładny wygląd
+mam w łazience szczoteczkę przeznaczoną do czyszczenia maszynek jednorazowych, więc nie mam problemu z jej wyczyszczeniem

Jedynym minusem jest słabej jakości pasek nawilżający, ale nie jest to jakiś szczególnie uciążliwy defekt.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt :P

Kiepska

Minusy:
- Szybko się zapycha,
- podrażnia moją skórę,
- niedokładnie goli,
- sprawia, że włoski wrastają,

Plusy
- ładne opakowanie

to chyba wszystko na ten temat. Jak dla mnie zdecydowanie przereklamowana

Używam tego produktu od: używałam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: dwie maszynki

Dobra

Kupuję je bez przerwy. Jestem bardzo zadowolona. Opakowanie po kilka sztuk nawet się opłaca. Maszynka ta w połączeniu z porządnym żelem do golenia daje ładne efekty. Starcza może nie nazbyt długo, ale czego się spodziewać po jednorazówce? Pasek nawilżający zdziera się calkowicie po ogoleniu (w moim przypadku) caluteńkich nóg, pach i okolic intymnych. No ale powiedzmy sobie szczerze że u mnie ma co golić. Rzadko się nią zacinam, jest poręczna. W mojej kosmetyczce pozostanie na zawsze.

Ilość zużytych opakowań: myślę że jakieś 20 sztuk

Taka sobie...

Taka średnia. Miałam gorsze, ale nie jest też jakaś bardzo dobra. Dość szybko się zużywa. Gdy się zapcha ciężko wyczyścić. Nie rdzewieje. Z zacinaniem różnie bywa. Najlepiej ogolić nią pachy, bo większe powierzchnie trochę oporniej :)
W dołku finansowym można się skusić, ale w miarę możliwości warto inwestować w lepsze ;)

Używam tego produktu od:dawna

dobra

jest dobra, ale nie najlepsza. Nie trudno się nią zaciąć, ale dobrze usuwa włoski. Fakt zapycha się i ciężko ją wyczyścić. Posiada paseczek nawilżający. Wystarczy tylko zamoczyć w wodzie golarkę i bez żadnych żelów goli a przy tym nawilża nogi.
Jedna golarka starcza na 3-4 golenia.

Używam tego produktu od: 7lat
Ilość zużytych opakowań: dużo...

Przetestowałam wiele golarek. Moim zdaniem ta jest całkiem niezła.Plusy
-jest sprzedawana na sztuki

ciężko ją wyczyścić

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Lubię :)

Bardzo lubię te maszynki moim zdaniem z jednorazówek są najlepsze :)

- nie podrażniają
- nie zużywają się szybko
- dokładnie golą
- cena bardzo ok
- fajny kształt

Używam tego produktu od: dawna ;)
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo