GorVita, Maść witaminowa A, E i F

GorVita, Maść witaminowa A, E i F

Maść łagodzi podrażnienia skóry związane z oparzeniami termicznymi i słonecznymi, odmrożeniami, otarciami oraz uszkodzeniami naskórka.
Działa nawilżająco, regenerująco i przeciwpodrażnieniowo jednocześnie ochraniając skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

<50ml
w tubce

Wykorzystała: kilka próbek

Maść ochronna

Bardzo przyjemna delikatna maść ochronna do ust, zapobiega wysuszaniu ust, działa jak pomadka,nawilża, dość długo się utrzymuje, można stosować do twarzy i do rąk.

Regenerująca, ale lekka

Maść kojarzy się z ciężkim mazidłem, tymczasem ta jest leciutka i szybko się wchłania. Dobrze nawilża i wspomaga regenerację. Szczególnie sprzyja spierzchniętym dłoniom lub ustom. Dobrze spisuje się na poparzeniach słonecznych – zmniejsza zaczerwienienie i przyspiesza odnowę naskórka. Niespecjalnie jest w stanie poradzić sobie z egzemą lub zmianami alergicznymi, bo nie tworzy bariery zmniejszającej odparowanie wody (ale to się kosmetykom rzadko zdarza).
Niestety, kiedy skóra jest mocno podrażniona lub popękana, szczypie przy aplikacji.
Mniejsza tubka, mimo że miękka, jest bardzo niewygodna, wolę ją dozować z większej (50ml). Może nie jest to ósmy cud świata, ale potrafi się przydać.

Moje odkrycie!

Maść jest rewelacyjna! Od kiedy kosmetyczka zaczęła wycinać mi skórki wokół paznokci moje dłonie wyglądały okropnie, po dwóch dniach stosowania byłam zachwycona-wszystkie poszarpane i zgrubiałe skórki zniknęły, dłonie jak u dziecka. Nigdy nie spotkałam się z tak szybkim działaniem kosmetyku!Na stopy też jest niezastąpiona- są głaciutkie, skóra miękka i zregenerowana, żaden krem do stóp nie równa się z ta maścią. Zmiękcza i wygładza nawet twarde pięty. Napewno zagości u mnie na stałe.

Rewelacja

Maść Witaminowa? Jak dla mnie rewelacja, miałam problemy z dłonmi miałam bardzo suche, pekały mi i zaczeły piec, również zrobiły mi się zajady w kącikach ust;( od kad zaczelam stosowac tą maść to juz po 2 dniach widziałam mega poprawę. Maść nie jest droga, ja zapłaciłam ok 11 zł.

POLECAM ! ;)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Niezbędnik w torebce

Stosuję do skóry bardzo suchej, na twarz, do rąk, na łokcie. Ma wiele zastosowań i super nawilża ! Najlepiej nałożyć grubszą wartstwę maści na noc i rano widać już efekt. Warto go zawsze miec pod ręką. Do tego kusząca cena :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc