TianDe, Ginseng Hair Repair Balm (Balsam regenerujący z ekstraktem żeń-szenia)

TianDe, Ginseng Hair Repair Balm (Balsam regenerujący z ekstraktem żeń-szenia)

Odżywia skórę głowy dzięki czemu dochodzi do spowolnienia wypadania włosów i wsparcia ich wzrostu. Włosy są silniejsze, jedwabiste, mają większą objętość i łatwiej się układają. Chroni przed negatywnymi wpływami środowiska zewnętrznego.

Odżywia włosy, ale na chwilę

Plusy:
-odżywia włosy
-nie plątają się, łatwe rozczesywanie
-połysk

Minusy:
-okropnie śmierdzi (nakładam ją na kilka godzin jak jestem w domu i czasami mam już naprawdę dość tego zapachu)
-wysoka cena
-włosy szybko przyzwyczajają się do niej i nie ma super efektu
-odżywienie włosów jest chwilowe, po umyciu szamponem włosy znowu są sianowate

Mam dość suche i zniszczone włosy przez co stosuję różne odżywki, więc mam co porównywać. Odżywka jest ok, ale tylko na chwilę i zdecydowanie nie za takie pieniądze.

Mój wybawca :)

Przyznam, że od dwóch lat borykałam się z wypadaniem włosów. Stosowałam wiele szamponów, odżywek, wcierek itp. były to produkty drogeryjne, profesjonalne aż w końcu naturalne, jednak nic nie przynosiło rezultatów. Włosy wypadały nadal, wanna co chwila zapychała się od ich nadmiaru. Nie wiedziałam co robić, bałam się, że pewnego dnia stracę włosy.

Jednak na ratunek wtedy przyszła mi znajoma, która używała produktów marki TianDe, najpierw kupiłam od niej krem do rąk, który tak mnie zachwycił swoim działaniem, że jak tylko Patrycja zaproponowała mi szampon i maskę z korzeniem żeń-szenia bez wahania się zgodziłam.

Używałam naprzemiennie: szampon i maskę z korzeniem żeń - szenia oraz maskę "tłuszcz węża", po miesiącu stosowania zauważyłam różnicę, natomiast po dwumiesięcznym - wanna się nie zapychała, włosy na szczotce, które niegdyś zostawały garściami - nagle były trzy - pięć. Byłam w szoku!! Dodatkowo włosy były odżywione, błyszczące a nie matowe!

Pewnie zastanawiacie się dlaczego piszę "były" - teraz już nie mam problemu z wypadaniem włosów, dlatego też używam naprzemiennie różnych szamponów, odżywek, masek tej firmy :) jestem zachwycona TianDe :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa duże opakowania

Czemu to służy?

Skusiły mnie dobre recenzje i powtarzane pocztą pantoflową plotki na temat naturalności kosmetyków TianDe i różne inne takie, których już nawet nie pamiętam. Do tej odżywki podeszłam z ogromny entuzjazmem, stosowałam ją namiętnie, łudząc się przez pewien czas, że działa. Po mniej więcej 4-6 miesiącach stosowania balsamu poszłam po rozum do głowy i zrozumiałam, że produkt zwyczajnie nie działa.

+ zapach - lekko ziołowy, potęguje wrażenie, że mamy do czynienia z produktem naturalnym, z dużą zawartością żeń-szenia, a co za tym idzie, niezmiernie skutecznym;
+... i ten, bądź co bądź ładny, zapach utrzymuje się długo na włosach i jest to jeden z niewielu atutów produktu - czuję się jak dziewczyna z lasu ;)
+ konsystencja - galaretowata, spodobała mi się, przyjemnie się nakłada na włosy;

- brak działania - nie zauważyłam ani zmniejszenia wypadania włosów, ani odżywienia tychże;
- cena - horrendalna jak na produkt o niepotwierdzonej skuteczności - może gdyby cena była do przełknięcia (np. ok 15 zł) nie byłabym tak rozczarowana i dałabym więcej gwiazdek;
- niby wydajna, ale jednak konsystencja i brak \\\'kremowości\\\' sprawia, że trzeba nałożyć jej całkiem sporo;
- moje włosy były po niej matowe i przypominały siano.

Podsumowując, przykro mi, że produkt nie ma recenzji, bo jestem bardzo ich ciekawa. Może jestem wyjątkiem, na którego balsam nie działa, może jest to produkt genialny, może, może... Dlatego dałam aż dwie gwiazdki.