Perfecta, Dekoder Genów Młodości, Krem wygładzający na dzień i noc 35+

Perfecta, Dekoder Genów Młodości, Krem wygładzający na dzień i noc 35+

Reaktywacja 14 genów młodości w 14 dni. Dekoder Genów Młodości - opracowany przez naukowców biokoncentrat, który reaktywuje w skórze 14 genów młodości w 14 dni. Geny młodości odbudowują podłoże skóry właściwej - sieć kolagenu, elastyny i proteoglikanów. Zmarszczki są wyraźnie wypełnione, a skóra idealnie gładka i napięta.
Peptyd Illumine - regeneruje, dodaje blasku i redukuje oznaki zmęczenia.
Oxylina C+E - chroni komórki przed wolnymi rodnikami.
Działanie przeciwzmarszczkowe po 14 dniach 91%.
Działanie przeciwzmarszczkowe po 30 dniach 96%.
Krem polecany dla osób powyżej 35 lat.

nie wrócimy do siebie

Na początku było wielkie WOW - zmarszczki faktycznie jakby spłycone, cera wygładzona. Ale potem nagle stop i dalej bez zmian, a nawet powolny powrót do stanu wyjściowego. Pozostało tylko nawilżenie ale takie zupełnie zwyczajne. Spodziewałam się więcej po tym kremie patrząc na jego skład.

Nie, to nie jest Mój typ

Krem ma przede wszystkim intensywny, mdły, ciężki, słodki zapach. Ledwo go zużywam. Z działaniem też nie jest najlepiej- zapycha, wcale nie zauważyłam jakiegokolwiek działania wygładzającego. Szybko zaczynam się świecić w strefie T, a reszta skóry ma podkreślone pierwsze mimiki.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 i cierpię

Zwykły krem.

Ma dosyć specyficzny i intensywny zapach. Nie każdemu może się podobać.Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam bo zmarszczek póki co nie posiadam, nawilżał cerę, aczkolwiek jako krem na noc dla mnie miał za słabe działanie. Więcej nie kupię ze względu na zbyt intensywny zapach jak dla mnie, zbyt "perfumeryjny" jednak.

Używam tego produktu od: 3 misiące
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek