NYX, Born To Glow, Liquid Illuminator (Rozświetlacz)

NYX, Born To Glow, Liquid Illuminator (Rozświetlacz)

Lekki jak mgiełka, wielofunkcyjny rozświetlacz do cery w płynie, który udoskonala wygląd cery, dodając jej zdrowego blasku i świetlistości. Niweluje widoczność oznak zmęczenia, i to zaledwie w kilka chwil! Dzięki Liquid Illuminator NYX możemy uzyskać efekt delikatnie podkreślonego promieniami Słońca blasku cery przez cały rok.
Dostępny w 2 kolorach: bladoróżowym Sunbeam i brzoskwiniowym Gleam.

Jakieś nieporozumienie tu się chyba odbywa.

Nie wiem jakim cudem ten rozświetlacz ma taką ocenę. Posiadam miniaturkę tego produktu i całe szczęście bo z tym się nie da zrobić nic.

Wklepany delikatnie na kości policzkowe wchłania się jak krem zostawiając jedynie mocno widoczne, tandetne, drobinki wiejskiego borkatu w porach.
To na tyle. Nic więcej. Żadne blask, żadna tafla, a liczyłam chociaż na naturalne rozświetlenie a nie na conffeti na twarzy.

super produkt

Bardzo fajny rozświetlacz , używam go zazwyczaj pod podkład co daje mi zadowalający efekt, promiennej cery . Nie ma z nim większego problemu jeśli chodzi o aplikację czy jego utrzymywanie , trzyma się przez cały dzień . Roświetlenie tego produktu podoba mi się bardzo bo nie jest nienaturalne .

Jeden z moich ulubionych

Jeden z ulubieńców w mojej kolekcji rozświetlaczy. Daje piękną taflę, można zyskać lekki lub intensywny efekt, nie ściera sie w ciągu dnia i pięknie się utrzymuje, dopasowuje się do koloru podkładu. No nic tylko brać, bardzo polecam!

Doskonały!

Używałam tego rozświetlacza latem, wraz z kremem CC Revitalizing Supreme.
Poleciła mi go moja przyjaciółka, chwaląc, że daje taki efekt jak mój ulubiony Mary Lou, a jest lekki i dobry na lato. Wypróbowałam i przepadłam!

ZALETY:
-Opakowanie:Wygodna, miękka, mała tubka z aplikatorem, jest estetyczna, bardzo wygodna i porządnie zrobiona.
-Konsystencja: lekka, emulsyjna, ale nie obciąża nawet wrażliwej skórze, jest niewyczuwalna.
-Działanie oraz efekt: Stosowałam go na łuk kupidyna, łuki brwiowe, kości policzkowe, wewnętrzne kąciki oczu oraz grzbiet nosa.
Jego aksamitna konsystencja sprawia, że doskonale się z nim pracuje, gładko i prosto. Nie zapycha porów i nie uczula, nawet mojej wrażliwej skóry.
Miałam wersję Gleam (brzoskwiniowa, idealna dla mojej ciemnej karnacji). Kolor jest subtelny, drobinki są rzeczywiście drobne i tworzą niezwykłą taflę, naprawdę mam efekt jak po Mary Lou! Makijaż jest rozświetlony, ale naturalny, czasem utrwalałam go fixerem, a czasem zostawiałam tak, jak jest i wytrzymywał cały dzień!
Rozświetlacz NYX wygląda bardzo naturalnie i do tego wszystkiego jest wydajny, moja maleńka tubka starczyła mi na całe lato!

Nie stosowałam go na dekolt czy ramiona, ale i ten wariant wypróbuję.
Jestem pod wrażeniem, że tak taniutki kosmetyk może spisywać się tak wspaniale, jak o wiele droższe produkty, zresztą, jego niska cena (34 zł)/15 ml też jest bardzo dobra.

Świetny produkt, który doskonale spełnia swoje zadanie, rozświetla tworząc na skórze niesamowitą taflę, nie uczula, wygląda naturalnie i nie kosztuje wiele, polecam serdecznie!

Robi robotę

Jak sprasowane rozjasniacze sa na mojej cerze prawie niewidoczne tak ten jalo pierwszy zrobil efekt wow, stalnsiemoim ulubieńcem i na razie nie mam zamiaru szukać czegoś innego.
Świetnie się go naklada i podpasowal mi jaki zostawia efekt na twarzy. chciałabym zastosowac go też jako cień do powiek,mysle ze tez niezle sie sprawdzi na powiekach.

Dla mnie idealny

Ma wszystko czego potrzebuje od płynnego rozświetlacza. Ma wiele zastosowań, można go użyć pod podkład wtedy da nam to efekt rozświetlenia na całej buzi / efekt zdrowej skóry. Można też nakładać na całe ciało gdzie chcemy odbić światło. No i standardowo na kościach i łukach jarzmowych, łuku kupidyna, czubku nosa. Wystarczy naprawdę niewiele, dosłownie wielkość ziarenka - jest tak wydajny. Polecam

Wielofunkcyjny

Rozświetlacza używam na kości policzkowe, jako cień do powiek, nakładam na dekolt i pod korektor w okolice oczu, aby bardziej rozświetlić tę okolicę (mam wersję brzoskwiniową). Produkt jest bardzo wydajny i to jest jego duży plus. Błyszczące drobinki nie są zbyt duże i wyglądają bardzo ładnie. Cena do jakości też jest odpowiednia, mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że produkt zachowuje się jak droższe rozświetlacze :)

Fajne

Naet niezłe.

Plusy:

- łatwośc rozprowadzania
-wyglada naturalnie
- nie ma "wielkich" drobinek
- trzyma sie cały dzien

Miły, fajny, i przyjemny

Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania