Golden Rose, Okrągły pędzel do twarzy

Golden Rose, Okrągły pędzel do twarzy

Pojemność 1 szt

Okrągły, ścięty pędzel do twarzy przeznaczony do aplikacji lekkich, płynnych i kremowych podkładów oraz pudrów. Pozwala na uzyskanie odpowiedniego poziomu krycia.

do twarzy, do podkładu, do pudru
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Yyy...nie kupie ponownie

Zacznijmy od tego ze pedzla uzywalam moze z miesiac i...raczka sie oderwala -.-
i nie wiem wlasciwie czemu bo ani nie uzywalam go jakos czesto, mylam tylko koncowkę, a ona tak o sobie odpadła...Więc za trwałość daje minus,a wlosie jest mile i nie wypada

Sama nie wiem

Generalnie pędzel do nakładania podkładów płynnych jest niezły, tylko problem polega na tym,że mnóstwo go zjada. Normalnie nakładam dwie pompki (do mask trzech) na twarz,a niestety musiałam przy użyciu pędzla nałożyć ponad dwukrotnie więcej produktu. Bardzo szybko podkład wchłania się w pędzel.

Świetny do pudru

Czytając recenzje to nie odważyłam się użyć go do podkładu 😄 ale puder nakłada idealnie ! Produkt jest wtłoczony w skórę przez co jest trwalszy na twarzy, lepiej matuje.

+włosie jest przyjemne w dotyku, miękkie
+dobrze się nim pracuje
+wygodna rączka

Wypróbuję go do podkładu i być może będzie dobry ?

Używam tego produktu od: kilku dni

przyzwoity

Na początku bardzo się rozczarowałam. Zobaczyłam go w salonie GD oczy mi się zaświeciły " o flat top" i bez zastanowienia kupiłam. W domu nałożyłam podkład i rezultat był okropny, pędzel zwilżony wodą wypił podkład niemiłosiernie nałożony delikatnie dał "kropkowany efekt" trochę więcej i powstała koszmarna maska.

Zniechęcoa używałam go do pudru i tu sprawdził się świetnie, , efekt jest o wiele lepszy niż omiataniem twarzy, puder jest wbity w skórę, dłużej się trzyma lepiej matuje. Pędzel jest miękki przyjeny, ale tyllo do pudru.

+ przyjemny, miękki
+ włosie póki co nie wypada
+ całkiem neźle się myje, szybo schnie
+ idealny do pudku

- nie nadaje się do podkładu
- dostępność

Używam tego produktu od: ok 3 mieś
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Całkiem przyjemny

Pędzel kupiony w galerii za 19 zł ;) Dobrze, solidnie wykonany. Włosie miłe, nie wypada po myciach, rączka również solidna, dobrze się go trzyma.
W momencie zakupu używałam podkładu Astor Perfect Stay, który ma konsystencję raczej płynną. Pędzel , za dużo nabierał , i trzeba było uważać na smugi na twarzy, mnóstwo produktu wchłaniało się w sam pędzel. Natomiast przy podkładzie Max Factora Illuminizing, te problemu już nie ma, co nie znaczy, że jednak pędzel produkt wchłania.

Winy należy szukać, w tym, że jest on z naturalnego włosia. Dla porównania mam pędzel Hakuro 50s, który jest z syntetycznego włosia i on podkładu Maxa Factora, w ogóle nie chłonie, a na twarzy nie ma efektu maski.
Podsumowując pędzel Golden Rose , z uwagi na naturalne włosie nadaje się raczej do pudru, albo podkładów o charakterze niepłynnym.

Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Świetny do róży w sztyfcie

Początkowo zamówiłam ten pędzel do podkładu, jednak zanim zdążył przyjechać upolowałam w TK maxx, inny pędzel tego typu, tzw. duo fiber. Więc ten pędzel skończył do róży w sztyfcie i kremowych.
+pięknie rozciera
+nie ściera produktu z twarzy
+porządnie wykonane włosie, nie nie wypada nawet po kilku myciach
+niska cena

-słaba dostępność GR w mojej okolicy

Daję mu KWC ponieważ okazał się dla mnie zbawieniem, wcześniej próbowałam rozcierać produkty w sztyfcie palcami, ale nie kończyło się to dobrze :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

Jest ok

PLUSY:
+ dobrze wygląda wizualnie
+ włosie nie wypada
+ delikatnie wtapia podkład
+ da się go domyć
+ jego wielkość jest idealna

Jedyne co mi w nim przeszkadza to delikatny efekt maski jaki pozostawia na twarzy. Mógłby też być trochę bardziej zbity.

Ilość zużytych opakowań: jednen pędzelek

oj chyba nie

Co mnie podkusiło zeby kupić ten pędzel? moja natura! ubzdurałam sobie że muszę mieć taki typ w kolekcji nie wazne jakiej firmy a że ten był jedyny jaki mogłam kupić osobiście a nie przez internet no to wziełam...
Pierwsze wrażenie było negatywne. Pędzel kiepsko aplikował mój podkład, napewno nie było to doskonałe pokrycie skóry. W dodatku chłonął podkład .Trudno go domyć i już po pierwszym praniu obluzowała się rączka.
Kupiłam inny podkład i to dopiero była porażka. Podkład lekki i delikatny a ten pędzel robił mi nim po twarzy mikro kropki. Za nic nie dało się produktu wpracować w skórę z jego pomocą. Załamałam się i po prostu stał jakiś czas razem z innymi nieużywany.
Czasem używam go jako pomocnika kiedy np aplikuję podkład typowym pędzelkiem do podkładu takim języczkowym i zostawia smugi to tym okrągłym go wklepuję i tak czasem daje radę ale sam to porażka. Czasem uzyję go do pudru, ale ogólnie to strata pieniędzy. Już lepiej poczekać aż coś pożądniejszego przyjdzie pocztą :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka