Makeup Revolution, Vivid Baked Bronze (Wypiekany puder brązujący)

Makeup Revolution, Vivid Baked Bronze (Wypiekany puder brązujący)

Sprawdź ceny produktu

Makeup Revolution Vivid Baked Bronzer to bronzer, który nada skórze opalony wygląd bez względu na porę roku. Świetnie sprawdza się do konturowania twarzy. Zapewnia naturalny efekt, który trwa przez cały dzień.

Brzoskwiniowy, lekko opalizujący

Brązer ma ciekawy nieco brzoskwiniowy kolor. Jest raczej w ciepłym odcieniu, lekko opalizuje. Do konturowania średnio się nadaje - chyba,że do opalonej, ciepłej karnacji. która lubi błysk. Fajnie za to współpracuje z rozświetlaczem do ocieplenia twarzy. Ja zostawiam go sobie na lato, kiedy skóra jest bardziej opalona, zimą zbyt bardzo odznacza się na twarzy - przynajmniej na mojej, bladej ;) Jako produkt wypiekany jest bardzo wydajny. Mocno napigmentowany więc trzeba uważać, żeby nie narobić sobie plam. Ogólnie ciekawy produkt dla osób o ciemniejszej, ciepłej karnacji które lubią rozświetlające brązery.

Taki se

Kupiłam go na lato. Do konturowania to on się nie nadaje, używam go jako rozświetlacza, bo w tym jest dobry. Jako bronzer na mojej twarzy go nie widać wogóle (mam teraz jeszcze ciemniejszą karnację przez opaleniznę). Zobaczę jak się spisze zimą.

docenilam :)

bardzo fajny produkt :) to nie jest brozner do konturowania ale nalozony lekka reka na kosci policzkowe, nos, brode wyglada pieknie przy opalonej skorze :)