Oriflame, HairX, Volume Boost Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Oriflame, HairX, Volume Boost Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Suchy szampon z kompleksem ceramidowym absorbuje sebum i doskonale odświeża włosy w sytuacjach, gdy nie masz czasu na umycie głowy. Wystarczy spryskać nim włosy u nasady, by nadać im puszystość i miękkość.

100 – 250ml
oczyszczające
w spray'u

Dramat

Pieniądze wywalone w błoto... Zostawia biały osad, włosy wygląsają po nim okropnie.... Byłam bardzo zawiedziona, W porównaniu z |Batiste, hmmm... Nie ma porównania. Najgorsza rzecz, jaką w życiu kupiłam, Czasem kosmetyki, które mi nie podchodziły wydawałam dalej. Ten poszedł do kosza

bardzo dobry

Szampon jest równie dobry jak ten zielony, dla mnie jest porównywalny z Batiste, zapach również przyjemny, jednak nie zauważyłam żadnej spektakularnej objętości.

Beznadzieja!

Suche szampony to dla mnie rewelacyjny "wynalazek". Zachwycona linią Hairx z Oriflame, dla odmiany postanowiłam wypróbować suchy szampon jakieś innej marki niż Batiste. Ten kosmetyk jest niestety okropny i totalnie nie sprawdza się w swojej roli. Odświeża włosy w bardzo, bardzo delikatny sposób i zaledwie na 2-3 godzinki, a dodatkowo pozostawia na włosach nieładny biały osad, więc kompletnie nie nadaje się do włosów ciemnych. Jedynym plusem tego kosmetyku może być tylko jego przepiękny zapach, ale jest to niestety za mało.

Średniak

Po tym, jak skończył mi się szampon Charles Worthington, najlepszy, jaki znam, szukam odpowiednika i nie znajduję. Bo najpierw jest Charles, potem długo, długo nic, potem Isana, potem długo, długo nic - i cała reszta. Szampon Ori niestety jest w tej całej reszcie, może ciut bliżej Isany niż inne.

+ wygodny w użyciu
+ ładnie pachnie
+ dociera do skóry (nie tak jak szampony bez sprayu, sypkie)
+ nie uczula, nie podrażnia
+ trochę działa, ale tylko trochę - nie można rozpuścić włosów i nawet w kucyku widać, że są nie pierwszej świeżości
+ jest wydajny

Ale:
- cena bez promocji nieakceptowalna, dużo lepsza Isana kosztuje wszak 11 zł!
- dostępność, jak zwykle
- i najgorsze: ZOSTAWIA BIAŁE DROBINKI nawet na włosach blond, co wygląda jak łupież. To jest dla mnie nieakceptowalne.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie