Artemis of Switzerland, Skin Essentials, Hydration Day Fluid (Nawilżający fluid na dzień)

Nawilżający Fluid na dzień: lekki i relaksujący. Lekki fluid na dzień wzbogacony w unikalny składnik Artemis Hydrocalmin Compound, innowacyjną, nawilżającą substancję czynną zapewnia skórze przez cały dzień intensywne nawilżenie, wzmacnia ją przed wewnętrznym i zewnętrznym stresem i nadaje jej jednolity, promienny wygląd.

na dzień
nawilżające, łagodzące
Struktura
lekkie
z pompką
emulsja
50 – 100ml

Nawilża na chwilę

Kupiłam ten produkt zachęcona kremem na dzień tej firmy. Krem jest bardziej gęsty i moim zdaniem zdecydowanie lepiej nawilżał. Niestety nie było go w sklepie, a pani w Douglasie bardzo chciała mi coś sprzedać (nie ukrywam, że ja też bardzo chciałam kupić krem - ale tamten) i w końcu uległam i wzięłam ten fluid. Ma on konsystencję dość wodnistą, taki olejek. Nawilża, ale na pewien czas i tylko pierwszą warstwę, nie wnika głębiej. Fajnie się sprawdza jako baza pod makijaż. Myślę, że raczej do niego nie wrócę, potrzebuję silniejszego nawilżenia. Będę dalej polować na krem z tej serii (krem a nie fluid). Mam skórę naczynkową, wrażliwą i skłonną do wyprysków, więc na plus zaliczam to, że mnie nie uczulił i nie zapychał porów.

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe