Laboratorium Pilomax, Daily WAX, Szampon codzienny do włosów ciemnych

Laboratorium Pilomax, Daily WAX, Szampon codzienny do włosów ciemnych

Myje delikatnie i skutecznie. Ekstrakt z pokrzywy wzmacnia ściany naczyń krwionośnych oraz pobudza ukrwienie skóry głowy i cebulek włosowych, poprawiając porost włosów. Sok z aloesu reguluje równowagę kwasowo-zasadową skóry głowy, łagodzi podrażnienia i silnie ją nawilża. Odbudowuje uszkodzone włosy, wygładza je i pogrubia. Odżywia skórę głowy. Pobudza mieszki włosowe.

SUPER! Idealny dla włosomaniaczek :)

Moje włosy na szampony bez SlS nastawione z dystansem, ponieważ strasznie je plączą..
Jednak po użyciu tego szamponu było zupełnie inaczej.
Szampon delikatnie oczyszcza włosy, odżywia skórę głowy..
Przez swój prosty skład słabo się pieni, przez co jest mniej wydajny w porównaniu z innymi szamponami..
Po jego użyciu włosy nie są splątane, łatwo się rozczesują. Są wygładzone, mniej się puszą przez co zdecydowanie lepiej
je ułożyć.
Czy pobudza mieszki włosowe do wzrostu trudno jest mi stiwerdzić.. Myje nim włosy co drugi dzień, ale znacznego przypływu 'baby hair' nie
zaóważyłam.
Jednak mogę go polecić wszystkim kobietom z ciemnymi włposami i każdej włosomaniaczce.
DOBRY HIPOALERGICZNY SZAMPON BEZ PARABENÓW SILIKONÓW I SLS!

Dobry :)

Jest to chyba najłagodniejszy szampon, jaki kiedykolwiek stosowałam. Mimo to dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie powoduje nieprzyjemnego ściągnięcia skóry głowy. Po jego zastosowaniu nie mam problemu z rozczesaniem włosów, choć tuż przed myciem je czeszę, ponieważ tak sugeruje producent. Do zalet szamponu mogę zaliczyć również jego zapach.

Szampon Bardzo Polecam

Szampon WAX DAILY. Jak sama nazwa wskazuję jest to szampon do codziennej pielęgnacji przeznaczony do włosów ciemnych. Bardzo się z niego ucieszyłam, ponieważ posiadam włosy długie o kolorze ciemny brąz, a szampon zapewnił mi odpowiednią pielęgnację włosów, a zarówno jest łagodny dla mojej skóry głowy. Szampon ten podkreśla kolor włosów zarówno odżywia i myje włosy jak i skórę głowy. Po umyciu tym szamponem włosy moje stały delikatne w dotyku jak i również nadały im połysk. Także zauważyłam przy moich długich włosach, co zawsze po umyciu w innych szamponach miałam problem z rozczesywaniem włosów a tu tego nie było. Szampon ten jest dość gęsty i jest bezbarwny, ale za to ma bardzo przyjemny zapach, co na pewno niejedną kobietę ucieszy, bo która kobieta by nie chciała mieć pięknych ładnie pachnących włosów.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Produkt godny polecenia

Szampon znajduje się w butelce 250 ml ze specyficznym otwarciem dzięki
czemu możemy kontrolować ilość wypływającego szamponu.Butelka jest
wygodna i poręczna,nie zajmuję dużo miejsca.Szampon ma średnio gęstą
konsystencję i jasny żółtawy kolor.Produkt jest bardzo wydajny,mała
ilość szamponu wystarczy aby dokładnie umyć całe włosy.Bardzo dobrze
się pieni.Ma przyjemny zapach,który jednak nie robi jakiegoś szału,ale
za to długo utrzymuje się na włosach.W połączeniu z maską od Pilomax
tworzy całkiem fajną mieszankę zapachową.Teraz kilka słów a
działaniu.Poprzez regularne stosowanie tego szamponu nasze włosy szybciej
się przetłuszczają i tracą swoją objętość.Jednak jest wiele
plusów.Produkt sprawia,że włosy stają się łatwiejsze do
rozczesywania,są gładkie i lśniące.Nie powoduję on żadnych
podrażnień i żadnych reakcji alergicznych.Bardzo dobrze oczyszcza
włosy.Po używaniu można zauważyć,że włosy mniej wypadają.Z
połączeniem z maską z tej samej linii tworzą razem zgrany duet.Produkt
jest skuteczny i działa jak zapewnia producent,wiec nie które drobne wady
nie są wielkim problemem.Szampon dostępny jest na stronie producenta
:KLIK w cenie 22,50 zł.Uważam,że produkt ten jest wart takiej
ceny,ponieważ szampon odbudowuje nasze włosy po różnych zabiegach
kosmetycznych.Polecam!

Szampon dobrze myjący z średnim działaniem.

+ wygodne i praktycznie opakowanie
+ dobrze oczyszcza włosy

+/- włosy przy zmywaniu go są gładkie, choć lekko poplątane
+/- ziołowy zapach
+/- dobrze się pieni jeśli trochę wyleje się go na rękę

- nie podkreśla ciemnego koloru włosów
- brak połysku

Szampon średni. Jednak można znaleźć lepsze produkty. Choć dobrze radzi sobie nawet ze zmywaniem olei z głowy. Szampon warty wypróbowania na własnych włosach.

Opakowanie to przezroczyta butelka (250 ml) z bardzo specyficznym zamknięciem. Wystarczy nacisnąć na zakrętkę w zaznaczonym miejscu, by nasz otwór się ukazał. Ten rodzaj zamknięcia jest dla mnie wygodniejszy, ponieważ w ten sposób możemy kontrolować ilość wypływającego produktu. Możemy również odkręcić korek. Szampon jest żelowy, bezbarwny. Bardzo dobrze się pieni nawet przy niewielkich ilościach. Zapach ziołowy, mi osobiście się podoba, ale mało jest zwolenników takich zapachów. Moje włosy po pierwszym umyciu tym szamponem strasznie się splątały i miałam problem z ich rozczesaniem, ale to normalne. Po kolejnych myciach było dużo lepiej. Włosy bez żadnych odżywek stały się gładkie, bez problemu mogłam je rozczesać szczotką i przeczesać placami. Zauważyłam też, że odkąd zaczęłam stosować ten szampon udało mi się je ujarzmić. Włosy bardzo dobrze się układają po jego użyciu oraz nie dostają w żadną stronę. Dzięki temu produktowi są odżywione, przyjemne w dotyku i lśniące. Szampon zdecydowanie podkreśla mój ciemny kolor włosów. Cena tego szamponu waha się w granicach 20-25 złotych. Na pewno dostępny jest on w sklepach internetowych jak pozostałe produkty tej firmy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Idealny do codziennej pielęgnacji

Szampon PILOMAX ma gęstą konsystencję, również piana, którą wytwarza jest gęsta. Dominuje w nim zapach pokrzywy. Jest wydajny. Służy do codziennej pielęgnacji włosów ciemnych. W jego skład poza wyczuwalną pokrzywą wchodzą rownież kasztanowiec i pantenol. Według producenta nadaje gładkość i połysk włosom. Blask jest, choć i tak zwiększam go specjalnie przeznaczonym do tego sprayem do włosów z innej firmy. Po zastosowaniu samego szamponu włosy są gładkie, a połysk powiedzmy 7/10. Ogólna ocena szamponu 8/10. Polecam, odejmuję punkt za za mały blask i punkt za to, że kolor włosów nie został wyraźnie podkreślony co zostało zapewnione przez producenta. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 01.10.2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

świetny szampon ale nie dla mnie

Szampon Wax Daily Pilomax ma dobry skład i myślę, że większość osób będzie z niego zadowolona. Ja niestety nie polubiłam się z nim jednak myślę, że to absolutnie nie jest wina szamponu.

Skupmy się najpierw na plusach
dobry skład nawet do codziennego stosowania
nie podrażnia
nie plącze włosów
delikatnie oczyszcza
dobrze się pieni i jest wydajny

W mojej ocenie z perspektywy moich włosów szampon ma jeden minu
nie oczyszcza skalpu tak jakbym tego chciała

Dlaczego nie jest to wina szamponu?

Dlatego, że jak sama nazwa wskazuje Szampon do codziennej pielęgnacji a ja szamponu używam co 3-4 dni i ten jest niestety dla mnie zbyt delikatny. Mimo, że włosy są dobrze oczyszczone to mam wrażenie, że skalp nie do końca a przez to włosy szybciej są przyklapnięte. Myjąc włosy codziennie lub co 2 dni szampon idealnie spełni obietnice producenta.

Ilość zużytych opakowań: 1 200ml

Nie dla mnie...

DZIAŁANIE I OCENA
pierwsze skojarzenie co do kształtu opakowania? Szampon Bambi dla dzieci ;) powiało dzieciństwem.

Co do samego działania, to muszę niestety powiedzieć, że nie jestem do końca zadowolona. O ile włosy na długości są w stanie dobrym (brak puchu, przyzwoity wygląd) o tyle niestety przy skórze głowy mam wrażenie niedomycia i późniejszego przyklapu. Sprawa niestety nie rozwiązuje się nawet przy dwukrotnym umyciu skóry głowy, więc niestety nie przekonał mnie do siebie. Brakuje mi w nim dokładniejszego mycia.

Rozczesywanie po użyciu przyzwoite. Sam szampon określiłabym mianem delikatnego. Szampon pachnie ziołowo, zapach nie męczy nosa. Jego konsystencja jest dość gęsta, więc pod koniec opakowania nie jest łatwo go wydobyć ;) czasem myślę że butelka z pompką powinna być w każdym kosmetyku do włosów.

Podsumowując - nie jest to zły kosmetyk, jednak u mnie sprawdza się tylko na długości i to na krótką metę. Źródła problemu doszukuję się w guarze, który nie jest najszczęśliwszym składnikiem dla moich włosów, a ten szampon niestety go zawiera.

Używam tego produktu od: wakacje 2014? Jakoś w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: większa połowa pierwszego

Idealny do dokładnego oczyszczania włosów

Szampon do codziennego mycia skóry głowy i włosów – myje delikatnie i skutecznie. Nadaje gładkość i połysk włosom, podkreśla ciemny kolor. Odżywia włosy i skórę głowy. Jego konsystencja jest bardzo przyjemna, łatwo rozprowadza się na skórze głowy ( samym szamponem myję tylko skalp, resztę włosów myję wytworzoną pianą). Jego zapach jest nijaki, mi szczególnie nie przypadł do gustu. Włosy nie są przyklapnięte po jego użyciu. Mimo, iż jest to szampon do codziennego stosowania ja używałam go tylko 1 w tygodniu ( ze względu na SLS, którego staram się unikać), dlatego recenzja pojawia się tak późno. Dobrze domywał mi oleje i inne produkty, które stosowałam na całe włosy.

po więcej zapraszam : http://martienna.blogspot.com/

Używam tego produktu od: września 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml, jeszcze trochę mi zostało

Nie dla mnie

Szampon faktycznie myje bardzo dobrze, ale mam wątpliwości co do delikatności mycia. Pomimo bardzo dobrych składników , braku parabenów i SLS-ów wydaje mi się silnie oczyszczający – mam wrażenie, że moje włosy się po nim jeszcze bardziej plączą (solo sprawdza się słabo, dlatego stosuje go z odżywką bez spłukiwania Wax Daily Mist). Być może lepiej by się sprawdził u osoby, która ma zdrowsze włosy, których nigdy nie farbowała, jednak wiązałam z nim trochę większe nadzieję, ze względu na to, że pojawia się u producenta w kategorii „WAX ANGIELSKI DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH”.
Dużym plusem tego szamponu jest to, że nabłyszcza włosy, bez ich obciążenia :) Jest bezpieczny dla wrażliwej skóry głowy, nie uczula.

Używam tego produktu od: około 3 tygodnie

świetny szampon do codziennej pielęgnacji włosów

Szampon jak szampon, nie w jego roli jest odżywianie naszych włosów a jedynie ich oczyszczanie. Tak więc szampon idealnie oczyszcza włosy jak i nadaje im blasku przy czym dodatkowo jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 250ml