L'Oreal, Studio Line Special FX

L'Oreal, Studio Line Special FX

Trzy nowe produkty do włosów, dzięki którym możemy osiągnąć efekty Out of bed (właśnie z łóżka), Straight (proste włosy), Radical (szalony efekt).

tragedia!

Posiadam wersję Straight, choć w nieco innym opakowaniu niż na zdjęciu.
wciaż stoi u mnie na półce i używam tylko w wypadkach kiedy muszę użyć suszarki, a nie wychodzę z domu.
produkt naprawdę nieudany.
ma okropną konsystencję, a ponad to mam wrażenie że zamiast przyczyniać się do prostowania włosów to je skleja i z falowanych robi kręcone. ;/

Używam tego produktu od: daaaawna
Ilość zużytych opakowań: z 1/3 jednego opakowania

Mam wersję Straight. Właściwie to już od dosyć dawna stoi na półce w łazience i zbiera kurz. Po kilkukrotnym użyciu mleczka prostującego na różne sposoby, stwierdziłam, że wina nie leży w użytkowaniu ani rodzaju włosów, a w samym mleczku. Nie prostuje, nie zapobiega puszeniu, w ogóle nie wygładza. Włosy układają się jak chcą, sklejone na dodatek. Beznadziejne!

siano na głowie

Miałam mieć po nim włosy wygładzone, ułożone i wyprostowane. I tylko to ostatnie się zgadza, ale nie trudno osiągnąć ten efekt na prostych włosach ;) Zależało mi na idealnie, prostej, gładkiej fryzurze :) A osiągnęłam idealne siano przesuszonych włosów! Strasznie wysusza! Nie polecam.

Niewidoczna kreska na powiece

Oja...

Mleczko Straight jest badziewne. Nie tylko nie prostuje, ale tez obciaza, skleja niemilosiernie wlosy, usztywnia i jeszcze bardziej podkresla to, co chce sie ukryc- puszenie i falowanie wloskow. Po prostu BWC (Bubel WszechCzasów) :(

tak sobie...

Ja miałam mleczko do prostowania włosów z tej serii. Jeśli ktoś się stosuje do sposobu użycia opisanego na opakowaniu to raczej może być pewien że nie uzyska takiego efektu o jakim informuje producent. Ja znalazłam swój sposób, owszem on daje efekty, ale wymaga dużo czasu, pracy i do tego zaangażowania osób trzecich ( do włosów z tyłu głowy ). Nakładałam mleczko gokładnie na mokre rozczesane włosy, potem one tak sobie schły a potem wysuszone (a jeszcze nie rozczesane) wyglądały jak druty ale proste. Gdy je rozczesywałam były proste ale nie posiadały efektu gładziutkich i lśniących włosów. Także teraz są o wiele lepsze metody do prostowania włosów i szybsze. To mleczko to historia. Ogólnie nie polecam...

Nie jest zle..

Mleczko Loreala nie jest zle..ono naprawde prostuje wlosy bynajmniej moje. ( wlosy podatne na krecenie, czesto po myciu glowy mam niektore kosmyki poskrecane a to jest denerwujace). Prostuje, ale nie wygladza. A ja ten problem zredukowalam po tym jak zaczelam uzywac rowniez serum wygladzajace Garnier( to jest super sprawa). I moje wlosy nie musze prostowac prostownica na codzien, tylko na specjalne okazje.Na mokre wlosy mozna dodac tez troche zelu...

masakra, beznadzieja...

Oceniam mleczko do prostowania włosów. Jest poprostu do niczego. Napewno nie prostuje ani na moment( przynajmniej moje lekko kręcone włosy).Włosy po nałożeniu tego czegos sa wstrętne, klejące, matowe i usztywnione.Próbowałam nakręcać włosy na wielką szczotkę+ mleczko i efekt żaden:( NIEPOLECAM.Wole juz swoje kręcone włoski niż siano ni w 5 ni w 9;)

:))))

dam 4 bo zel jest barzdo dobry,wprost nie do zdarcia , z mleczkeim prostujacym troche gorzej dalabym 3 lae trzeba przyznac ze cos nie cos prostuje a to okrogle fajnei uklada wlosy

nieekonomiczny ale dobry

Miałam pastę out of bed, super układała włoski, ładnie stroszyła, ale też wada- wystarczyła na bardzo krótko(przynajmniej w porównaniu z pastą remix loreala).

OkroPnY

Straight - proste włosy . Z tym produktem moglam sobie tylko o tym pomarzyc ! Byl okropny. Skusilam sie na niego , poniewaz ogoleni lubie kosmetyki L'Orelal . No i marka- zawsze to co bylo drozsze , bylo tez lepsze .Nie tym razem ! ta emulsja wysuszala wlosy , sprawiala ze byly puszyste i sianowate , wprawdzie moje falowanie wlosy troche prostowala ale na godzinę ! potem tragedia. Wlasciwie to nie wiem jak to sie stalo , ze zuzylam polowe ;[

mi odpowiada

Używam kremu Out of bed i jestem bardzo zadowolona. Zawsze kiedy obcinam włosy na krótko to właśnie ten krem jest idealny do układania. Nie skleja włosów a ładnie je układa. Oprócz tego bardzo wydajny, chociaż ja nie daję go zbyt dużo bo mam delikatne włoski a one nie lubią dużej ilości środków do modelowania....

a ja lubię

Mam mleczko prostujące. Ślicznie prostuje końce moich już prostych włosów które jednak przejawiają czasem tendencję do niebycia idealnie prostymi. Włosy są jedwabiscie gładkie. Butelka wygodna z dozownikiem, mleczko ładnie pachnie jest gęste i wydajne. Ilość zużytych opakowań: 1