Yves Rocher, Nature pour Homme (Woda toaletowa)

Yves Rocher, Nature pour Homme (Woda toaletowa)

Polecam dla wszystkich facetów, którzy lubią świeże nuty zapachowe. Zapach jest bardzo oryginalny. Długo utrzymuje się na skórze. Efektowna jasno zielona prostokątna buteleczka imitująca liść i wygodna w użyciu. Nuty zapachowe: mięta, drzewo sandałowe, bergamotka.

50 - 100ml

Przyjemny

Zapach ładnie się układa zarówno na skórze, jak i na ubraniach, oczywiście także ma "ogon". Nie rozwija się jakoś rewelacyjnie, jest bardzo trwały, nie należy jednak z nim przesadzać. Ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: mój mąż kilka miesiecy

Bardzo męski, szorstki, dziki

Nature Pour Homme, zapach z gatunku, aromatycznych i zielonych.Pierwsze nuty to bergamotka i ogórek, nuty serca to bluszcz i mięta, nuty bazy wieńczą: szałwia, mech i drzewo sandałowe.

Zapach niezwykle zaskakująco męski.
Otwiera go słodko-głeboka bergamotka w towarzystwie dystyngowanego i świeżego ogórka, następnie nuty te ewoluują w subtelnie chłodną mięte oplecioną gęstym i dominującym tu zielonym bluszczem, by następnie opaść w nuty drzewa sandalowego, przyziemnego mchu i aromatycznej szałwi.
Zapach złożny i męski. Zdecydowanie zielony (bluszcz i mech) oraz świeżo -aromatyczny( ogórek, mietą i szałwia).

Jest to zapach mojego męza, szczególnie używany latem.
Idealny na letnie upały. Natomiast jesienią i zimą, może być zbyt zimny (wyrazista i ostra nuta bluszczu i mięty).

Przypomina mi Davidoff Adventure Eau Fraiche, mimo różnicy w składzie (zielona mandarynka, neroli i bergamotka, aromaty imbiru i bazylii w nutach serca. Wieńczy je cedr, wetiwer i piżmo).

Zapach bardzo męski i wyrazisty, stąd nie każdemu może przypaśc do gustu. Na pewno będą preferowac go mężczyzni ceniący zapachy zielone, bliskość z naturą, spacery po lesie. Natomiast mężczyżni oczekujący bardziej flirtowego zapachu, silnie dynamicznego, zawiodą sie.
Zapach reprezentuje stałość- jak drzewo i bluszcz. Odkrywa tę bardziej stabilną stronę męskości - jego siłę i niezłomność, pierwotną dzikość i szorstkość. Bardzo seksowny. Pod tym względem zapach klasyczny.

I te wrażenia pozostają na tym, który nosi na długo.
Trafiony w osobowość będą idealnie podkreślać męskie atuty, nietrafiony będzie kłócił sie z temperamentem i wytwarzał wrażenie dysonansu.

Trwałość- do 5 godzin
Flakon przepiękny, głeboko zielony w kolorze leśnego mchu, w kształcie liścia.
Cena adekwatna. Szczególnie atrakcyjna w licznych promocjach.

Niezwykle udany męski zapach YR.

Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Ilość zużytych opakowań: 1x50ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

syf jakich mało

Cóż rzecz na początek. Moja przygoda z tym "zapachem" rozpoczęła się od pochlebnych opinii na forum i specjalnie zarejestrowałem się żeby obnażyć jego "genialność". Nie wiem czy te recenzje pisali konsultanci tej firmy czy osoby które z zapachami miały styczność pierwszy raz w życiu, ale to co reprezentuje sobą ten perfum jest nawet gorsze od podróbek bazarowych za 5zł. Pachnie mniej więcej jak tani odświeżacz do ubikacji jakiejś biedronkowej firmy o nucie drzewa i właściwie tylko tyle można o nim napisać. Jednostajnie przyśpieszona ulotność i zapach pozwalają użytkownikowi "zadławić się na śmierć". Mam w domu kilkanaście różnych zapachów, nawet takie niskobudżetowe str8 i prześcigają to coś o mile świetlne. Śmierdzi - tak to określiło kilku moich znajomych i koleżanek, chyba jedyną pozytywną cechą jakiej można się dopatrzeć to to że nie czuć w nim nielubianego przeze mnie spirytusu. I tyle czas ruszać w drogę wyrzucić w meandry przeszłości ten świetnie oceniony badziew. PEACE

Używam tego produktu od: 12
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

TOP 10 męskich perfum

Zapach Wszech Czasów

KWC w kategorii zapach męski. Perfumy są dosyć klasyczne ale jednocześnie niesamowicie oryginalne. W moim odczuciu bardzo eleganckie. Ich zapach ewoluuje ale nie zmienia się drastycznie, po intensywnym zapachu bergamotki w nucie głowy przychodzi czas na serce w którym dominuje liść bluszczu który jest jak dla mnie duszą tego zapachu. Czuć go bardzo długo jak na nutę serca bo przez dobrych kilka godzin. Samej nuty bazy nie wyczuwam bo aż do całkowitego wyparowania perfum ze skóry czuć lekki zapach bluszczu. Perfumy są świeże, bardzo zielone(kolor dokładnie taki jak ma flakon) - na myśl przychodzi mi wiosenny dzień, prześwitujące przez liście drzew słońce i mocny chłodny wiatr. Sam nie mogę się od nich oderwać, bardzo lubię je na sobie czuć. Żadne perfumy nie oddziaływały na mnie tak jak Nature. Do tego bardzo trwałe - zapach trzyma się prawie cały dzień i niedrogie(cena normalna 82 zł, ja kupiłem w promocji za połowę tej ceny). A opakowanie to majstersztyk - nie tylko piękne ale również idealnie dopasowane do zapachu. Na pewno poeksperymentuje z zapachami ale ten zostaje u mnie stałą pozycją. Polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiący

ostre, męskie - extra!

Obdarowałam nimi mojego chłopaka. Długo szukał dla siebie perfum. Pierwsze co powiedział: Wreszcie prawdziwie męski zapach!

Zapach jest: bardzo mocny - taki ostry, przywodzi na myśl dojrzałego mężczyznę - szorstkiego. Ma w sobie tez te dzikie leśne nuty, które przywodzą na myśli coś dzikiego i nieokiełznanego. Buteleczka idealnie oddaje ich charakter. Czuć ciekawe roślinne nuty. Mnie kojarzą sie ze starą dziką puszczą.

Facet: chwali sobie ich mocny zapach i świetną trwałość (jak na edt i niewielką cenę trwałość jest faktycznie zabójcza - cały dzień)

Ja: szaleję za tym zapachem i kiedy ma go na sobie nie moge sie od niego oderwać ;)

Polecam!

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań:...

Las po deszczu...

Recenzja w imieniu moim i mężczyzny mojego :)

Flakonik: Ciekawa forma liścia i przyciągający wzrok kolor. Buteleczka wygodna do trzymania w dłoni.

Zapach: Przypomina mi las po deszczu. Prosto z flakonika czuć wyłącznie zielone, trawiaste nuty, ale na ciele rozwija się pięknie - czuć drewno i ochłodzoną deszczem leśną ziemię. Coś pięknego...

Trwałość: Mężczyzna mówi, że szybko przestaje czuć na sobie ten zapach, ale ja wyczuwam go dość długo, przez kilka godzin. Pewnie to dlatego, że idealnie stapia się z zapachem skóry.

Mężczyzna używa tego produktu od: kiedy go znam :)
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cóż..

Hmm początek ładny, niestety potem zaczyna "zalatywać" tanimi podróbkami, nie potrafię zidentyfikować która to konkretnie nuta... ale pachnie jak wiele <psikadełek> po 15zł..

Cena to jakoś rekompensuje.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań:próbka

cudowny

Kupowałam go 3 mężczyznom w mojej rodzinie i wszyscy uważają,że jest świetny(1 używa cały czas).Zapach świeży, ziołowo-drzewny a przy tym dość klasyczny,męski- bardzo zrównoważony.Trwały,ale nie płaski.Opakowanie piękne, idealnie zaprojektowane do tej wody.Cudowny zapach i jeszcze rzadko spotykany.Dużo ciekawszy niż wersja dla kobiet i i lubię,kiedy ktoś bliski nim pachnie.Używam tego produktu od:roku-kupowałam dla bliskich

super

Ziołowy, ale nie zimny. Lekko dymny. Sycący powonienie, ale nie nachalny. Bardzo skoncentrowany, wystarczy niewielka ilość dla uzyskania optymalnego efektu na długi czas. A w tym upływającym czasie nie zmienia się drastycznie, podkreślone zostają idealnie współgrające ze sobą nuty głowy i serca. Ale absolutnie nie płaski. Jednocześnie głęboki, mocny i orzeźwiający. W zgrabnej, przyjemnej dla oczu i dłoni butelce. Świetnie sprawdza się latem.Używałam tego produktu od: kupiłam i wąchałam przez ok.1,5 roku;)
Ilość zużytych opakowań: ?

niestety

Zapach z początku bardzo mi spodobał, jest bardzo "zielony", roślinny. Do tego trwały. Niestety zraziłem się do niego, nuta górna szczypie mnie w oczy a całość powoduje (jak sądzę) bóle głowy. Zużywam minimalne ilości pod kolana.
Flakon (choć to mało znaczący szczegół) to doskonałość pod względem wykonania i dopasowania do zapachu.

Ilość zużytych opakowań:

good

swietny zpach naprawde ma cos w sobie nie jest odstraszajacy i ogulnie bardzo fajny a dorix po co piszesz tu recenzje kompletnie innego prouktu?
tak jakby krytykowac davidoff cool water lub chanel allure bo ci sie cool water game lub allure sport nie spodobal eh...

lubię go!

Mnie jak i mojemu facetowi bardzo podoba sie ten zapach. On już teraz nie wyobraża sobie żeby nadszedł czas kiedy skończy sie ta woda dlatego w miarę możliwości oszczedza ją jak może;) Jest to zapach bardzo świeży i delikatny- ziołowy wprost stworzony dla młodych mężczyzn.Jest jednocześnie bardzo trwały i wyczuwalny. Flakon jest ładny jak na męskie wody, fajnie wyprofilowany z liściem.

ilość zużytych opakowań: z 5 jak nie więcej:D