Panoramic Curl (tusz podkręcający)

Panoramic Curl (tusz podkręcający)

Panoramic Curl to obietnica spojrzenia o panoramicznych rozmiarach. Jej kształt o finezyjnym wygięciu, tak odmienny od tradycyjnej maskary, kryje w sobie koncentrat technologii.
Efekt szerokokątnego spojrzenia Panoramic Curl to wynik połączenia najnowszych technologii laboratoriów L`Oreal: innowacyjnego składu, nowatorskiej, opatentowanej szczoteczki, starannie dopracowanych kolorów.
Formuła Panoramic Curl zawiera nowy polimer Flexi-Tech o wyjątkowej rozciągliwości, który maksymalnie podkręca rzęsy, zachowując ich elastyczność. Rzęsy są rozdzielone w kształt wachlarza, rozciągają i rozpościerają, nabierając pięknego wygięcia.
Silne podkręcenie wymaga zawartości dużej ilości twardych wosków, które często utrudniają malowanie rzęs. W Panoramic Curl zastosowano całkowicie nowy kompleks twardych wosków pochodzenia roślinnego, między innymi wosku oliwkowego. Dzięki jego obecności Panoramic Curl doskonale godzi maksymalne podkręcenie (utrzymujące się przez 8 godzin) z łatwością malowania rzęs. Panoramic Curl zawiera także prowitaminę B5 znaną ze swych właściwości odbudowujących.
Nowatorska, odpowiednio wyprofilowana, chroniona patentem szczoteczka maskary Panoramic Curl o nazwie Liftcurl została tak zaprojektowana, by w sposób spektakularny podkręcać i rozdzielać rzęsy. Powlekając każdą rzęsę z osobna, szczoteczka maksymalnie rozpościera i rozdziela rzęsy na 360 stopni. Rozdzielone od nasady po końcówki, rzęsy otwierają się i podkręcają dając efekt szerokokątnego spojrzenia.
Testowana pod kontrolą dermatologów i okulistów maskara Panoramic Curl jest odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe. Tusz dostępny jest aż w pięciu kolorach a także w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Cena: ok. 35 zł

extra

jedna z lepszy maskar, lubię ją bo po niej rzęsy są sprężyste. Maskara nie powoduje też żadnych podrażnień. No i jej cena jest też przystępna.
Minusem jest to że nie jest wodooporna
A plusem to że wydaje sie być "elastyczna" fajnie zachowują się po niej rzesy

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zużyłam kilka sztuk ok. 6

super produkt

Tusz ten daje delikatny, ale zdecydowany efekt.
Rzęsy są uniesione, podkręcone, lekko wydłużone.
Posiadałam kolor czarny i był to ładny głęboki odcień czerni.
Bardzo ładnie otwiera oko i nadaje spojrzeniu świeżości.
Tusz nie kruszy się, nie odbija się na górnej powiece.
Nie rozmazuje się w ciągu dnia.
Polecam osobom, które mają długie lecz proste rzęsy. Myślę, że nie sprawdzi się natomiast w przypadku rzęs krótkich, ponieważ jego główna cecha to podkręcenie, a nie wydłużenie rzęs. Nie ma po niego co sięgać także osoba szukająca objętości. Będą z niego natomiast zadowolone osoby, które mają z natury ładne rzęsy i potrzebują ich podkreślenia.
Naturalny efekt i jakość, czyli wszystko czego mi potrzeba.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

masakra..

tusz katastrofa! na prawdę chyba najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam
- kruszy się strasznie
- nie utrzymuje się długo na rzęsach
- rozmazuje się
ogólnie nie polecam...

Używam tego produktu od:3 miesięcy

depilacja czego nie wolno

co to jest?!

ten tusz... brudził rzęsy

nic więcej nie umiem o nim napisac ponieważ na moich rzęsach nie zdziałał nic, a tym bardziej ich nie podkręcił. były czarne, lec zpo kilku h tusz był pod okiem a nie na rzęsach

totalna klapa

Używam tego produktu od:jakiś czas temu raz i nigdy więcej

Kompletna Katastrofa!!!

Kupiłam ten tusz bo spodziewałam sie ze bede miała po nim pieknie podkrecone wydłuzone rzesy ,a jego kupno okazało sie totalna pomyłką!!!
Ten tusz to kompletne badziewie:
-nie podkręca wcale:(:(:(
-nie wydłuża:(:(:(:(
-nie pogrubia nawet odrobine :(:(:(
-strasznie sie kruszy i rozmazuje :(:(:(:(!!!
-po nawet 2-3 krotnym pomalowaniu rzes nie jest widoczny
-po 2-tygodniachł wyschnął :(:(:(
Nie jest wart swojej ceny szkoda tych 40zł na taki szajs!!
Nie polecam !!!

Używam tego produktu od:miesiąca

uwielbiam!

Kupiłam go siostrze,ale oczywiście nie omieszkałam sama wypróbować poźniej. I spodobał mi się.Więc kupiła tez dla siebie (a na dodatek w przecenie :D)
Idealnie pogrubia i wyciągna rzesy. Nie skleja ich,nie zostawia grudek.
Po nim kupiłam inny,skuszona ciekawą reklamą,ale mu nie dorównuje,bo nie dawał oczekiwanego efektu jak ten Loreala.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Gdyby się sprawdził....

Kupiłam go na jesiein 2004 roku,jak każdą nowosc loreala z kolekcji tuszu. Kupiłam go za 34,9 i bardzo żałuję,że nie dołożyłam przysłowiowych 3 zł do jego starszych sióstr-4volumissime. Pamiętam,że ladnie podkreślal i podkrecal,nawet bardziej był "curl" niz "Volume". Calosc byla dosyc ciekawa, tylko że jego starsza siostra byla duzo lepsza przy minimalnie wyzszym nakladzie kasowym. Szybko wysechł i i nie dał się zamknąc-okres życia 4 miesiące.
Mialam tusze loreala,ale ten tusz byl ostatnim z eksperymentów, na jakie polecialam w tej firmie. Wydane na darmo pieniądze,złosc i szybka smierc tego produktu zmusily mnie do oszukiwac na "nizszej" półce kosmetycznej. Mialam sprawdzony volumissime i zawsze moglam do niego wrocic, panoramic nie by lepszy niz moj ulubiony exagerate rimela.

Używam tego produktu od:4,5 roku temu

dobry

Mam dosyc geste, ale krotkie rzesy i ten tusz bardzo fajnie je wydluza. Ma gleboki czarny kolor, bardzo dobrze rozdziela rzesy. Mozna pomalowac nim rzesy warstwowo, nie tworzy "owadzich nozek". U mnie sie nie rozmazuje, ale tez nie ma problemow ze zmyciem go. Opakowanie tez ma ladne, eleganckie. Podoba mi sie tez jego szczoteczka, nie za mala i nie za duza.
Tylko podkrecenia nie widze, nawet minimalnego, a tak naprawde to po to go kupilam. Wiec tej funkcji u mnie nie spelnia. I za to odejmuje gwiazdke. Ale ogolnie polecam, bo to fajny kosmetyk, a i nie kosztuje jakos koszmarnie duzo.

Używam tego produktu od: kilku tyg

rozmazuje się :(

bardzo dobry kosmetyk-szczoteczka jest wygodna, sam tusz świetnie podkreśla oko, podkręca, pogrubia i delikatnie wydluza rzesy i przede wszystkim NIE SKLEJA - efekt jest ładny, ale nie przesadzony i to chodzi. wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jedna, bardzo duza wada- rozmazywanie. nie jest oczywiście tak, że nagle mam dwie wielkie czarne podkowy pod oczami, ale jednak po całym dniu dośc często zauwazam, że tusz rozmazał sie nieco pod okiem, co jest bardzo denerwujące. nigdy z żadnym tuszem mi się to nie zdarzyło i tym bardziej nie spodziewałam się tego tuszu loreal. jest to dla mnie ogromna wada i dlatego odejmuje 2 gwiazdki i niestety więcej go nie kupię, mimo że, jak wspomnialam, rzęsy są po nim bardzo ładne.

Używam tego produktu od: miesiąc,
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze.

Świetny

Tusz cudeńko. Mam długie, lecz jasne rzęsy. A ten tusz sprawdza się na moich rzęsach. Pięknie wydłuża, pogrubia, zapewnia mi efekt teatralnych rzęs, jest tani a efekt jak przedłużone rzęsy od profesjonalisty. Dodatkowo ten tusz nie uczula mnie - to na wielki plus.
Kolor brązu jest śliczny (zawsze używam tuszy w kolorach brązu, bo w czarnym tuszu na rzęsach wyglądam na wiecznie zmęczoną a ja lubię długie i wyraźne rzęsy, dlatego wybrałam brąz i nie wyglądam już na wiecznie zmęczoną). Ten tusz w efekcie jest taki jak tusze Lancomea, których nie mogę używać, bo bardzo mnie uczulają:(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele i zawsze koloru brąz;)

Nie taki zły

No cóż widzę że koleżanki nie są tum tuszem szczególnie zachwycone. Ja mu trochę oceny podciągnę ;)

Na początek zaznaczam ze oceniam ten tusz tak wysoko tylko ze względu na kolory. Używałam go w kolorze niebieskim, fioletowym i oberżyny. Zielony zdążyli wycofać zanim zanim kupiłam :( Jak na tusz kolorowy sprawia się nie źle. Kolor jest wyraźny, trochę skleja trochę sobie nie radzi (to niestety prawda) ale jak sie trochę nad nim postarać to całkiem ładny efekt wychodzi, a w kolorowych tuszach pewnych mankamentów tak mocno nie widać jak w czerni.

Przyznaje że jak na Loreala to trochę kiepsko ale u mnie dostał jedną gwiazdkę więcej za kolory, bo nie wiem czemu ale trochę firmy zapominają o wielbicielkach kolorowych rzęs.
Minus dla producenta za wycofanie wersji kolorowych

Badziew.

Jak taka dobra firma mogła wypuścić taki bubel???

Panoramic Curl nie ma nic w spólnego z jakimkolwiek "curlem". Tuszu prawie nie widać, podrkęcenie żadne. A jednak kosztuje.

Przy naprawdę mozolnym nakładaniu można uzyskać efekt, że cokolwiek w ogołe przy rzęsach było robione (coś jak przy tuszach w rodzaju Rimmela..). Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie używam