Laura Conti, Nail Expert First Aid (Bezzapachowy zmywacz emalii do paznokci w chusteczkach z dodatkiem ekstraktu ze skrzypu polnego)

Pojemność 5 szt

Bezzapachowy zmywacz do paznokci, niezwykle wygodny i łatwy w użyciu. Nie zawiera octanów, acetonu, toluenu ani innych substancji o drażniącym zapachu. Pozwala na dokładne oczyszczenie płytki paznokcia z każdego, nawet najbardziej odpornego lakieru. Niezwykle wydajny - jedna saszetka pozwala na zmycie lakieru z paznokci u obu dłoni. Dodatek ekstraktu ze skrzypu polnego dostarcza mikroelementów oraz nadaje elastyczność płytce paznokcia. Nowoczesna formuła zmywacza zapobiega wysuszaniu i łamliwości paznokci. Ma działanie wzmacniające i nabłyszczające. Polecany do paznokci naturalnych. Nie wysusza i nie uszkadza płytki paznokciowej jak tradycyjne zmywacze.
Bardzo wygodny sposób użycia: saszetki z chusteczkami nasączonymi preparatem zmywającym emalię. Niezastąpione w podróży i w czasie wakacji.

Chusteczki zapakowane są pojedynczo w saszetki, całość mieści się w kartoniku. Wszystko estetycznie i szczelnie zamknięte. Chusteczki są dobrze nawilżone, choć odrobina więcej płynu by nie zaszkodziła. Lakier zmywa się szybko i dokładnie, bez problemu jedna chusteczka wystarcza na obie dłonie jednak myślę że jak ktoś ma nie za bardzo wymagający lakier to spokojnie chusteczka wystarczyła by jeszcze np.na stopy ;) Po użyciu skórki nie są wysuszone a na płytce nie zostaje biały osad jak czasami po niektórych zmywaczach.
Pierwszy raz spotykam się z taką formą zmywacza do paznokci. Jak na razie byłam i jestem wierna na co dzień zmywaczowi z Rossmana. Jednak te chusteczki to genialny wynalazek na wszelkie wyjazdy i podróże. bo po co tachać ze sobą buteleczki i waciki jak można malutką saszetkę z chusteczką :) Cena nie jest jakaś wygórowana więc myślę, że warto mieć je w domu :)

Dla mnie świetny !

Produkt otrzymujemy w kartonowym opakowaniu, w którego wnętrzu skryto pięć saszetek. Każda saszetka zawiera jedną chusteczkę. Wszystko szczelnie zamknięte, nie musimy się martwić o zaschnięcie pozostałych chusteczek, gdy zużyjemy tylko jedną. Reszta pozostaje w stanie nienaruszonym. Zmywacz chociaż miał być bezzapachowy, troszkę pachnie. Aromat jest naprawdę bardzo przyjemny, słabiutki i z pewnością o wiele milszy niż ten znany nam z innych zmywaczy. Chusteczki są świetnie nasączone, coś na podobieństwo tych nawilżanych przeznaczonych dla dzieci. Jedną sztuką faktycznie zmyjemy aż 10 paznokci. Produkt testowałam w ekstremalnych warunkach i na różnorodnych lakierach. Wiele warstw, ciemniejsze emalie, dodatkowy brokat - dla chusteczek Laura Conti nie ma rzeczy niemożliwych. Niewątpliwą, ogromną zaletą produktu, jest brak wysuszania skórek wokół paznokcia. Na plus zasługuje również sama forma zmywacza, produkt możemy zabrać w podróż, czy po prostu wrzucić do torebki, by mieć go zawsze przy sobie. Znakomita alternatywa dla płynnych, tradycyjnych zmywaczy !

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni

ŚWIETNA ALTERNATYWA DLA TRADYCYJNYCH ZMYWACZY

ŚWIETNA ALTERNATYWA DLA TRADYCYJNYCH ZMYWACZY
opinia napisana minutę temu
Produkt otrzymujemy w kartonowym opakowaniu, zawierającym 5 sztuk chusteczek. Każda z osobna umieszczona jest dodatkowo w srebrnej, szczelnie zamkniętej saszetce. Koszt pełnego opakowania wynosi 6,49 zł. Producent zapewnia, że zmywacz nie zawiera substancji o drażniącym zapachu i tak rzeczywiście jest. Chusteczka po wyjęciu z saszetki jest w miarę dobrze nasączona, nie jest bezzapachowa, ale za to przyjemnie pachnie. Ma gładką strukturę, porównywalną do chusteczek nawilżanych dla dzieci.

Na paznokciach miałam dość grubą warstwę lakieru, wykończoną top coatem. Ochoczo przystąpiłam do testów i byłam mile zaskoczona. Zmywacz w chusteczkach świetnie uporał się ze zmywaniem lakieru. Spokojnie wystarczył na 10 paznokci, więc obietnice producenta zostały jak najbardziej spełnione. Plusik również za brak wysuszania. Uważam to za świetną alternatywę dla tradycyjnych zmywaczy. W dodatku doskonale sprawdzi się w podróży, z uwagi na wygodę oraz małe rozmiary. :)

Używam tego produktu od: tygodnia