Synergen, Reinigungstucher Himbeere (Chusteczki kosmetyczne `Malina`)

Synergen, Reinigungstucher Himbeere (Chusteczki kosmetyczne `Malina`)

Pojemność 25 szt

Chusteczki kosmetyczne Synergen nie zawierają alkoholu. Oczyszczają skórę szczególnie delikatnie i dokładnie. Jednocześnie odświeżają cerę. Usuwają bez trudu nawet wodoodporny tusz do rzęs. Miękkie chusteczki są nawilżone łagodnym płynem i nadają się do każdego rodzaju skóry.

zaskakująco dobre!

Chusteczki kupiłam z myślą pierwszego demakijażu, czyli rozpuszczenia makijażu przed właściwym zmyciem.

DZIAŁANIE:
Bardzo dobrze rozpuszcza podkład. Wystarczy jedna chusteczka, by makijaż rozpuścić, a dwie, aby zmyć go całkowicie. Naprawdę działają! Zdecydowanie gorzej idzie im z rozpuszczaniem makijażu oczu, ponieważ zupełnie sobie z tym nie radzą. Potrafią ledwo go zmoczyć, ale na pewno nie zmyć. Pocieranie również nic nie da. Po prostu nadają się tylko do zmywania podkładu.

OPAKOWANIE:
Bardzo trwałe, zwłaszcza z uwagi na zamknięcie, któe jest plastikowe, a nie jest tylko zwykła naklejką. Opakowanie zdecydowanie na plus - zwłaszcza za tak niską cenę.

FORMA:
Chusteczki są zaskakująco grube i wilgotne. Jedna strona jest wytłoczona czymś na wzór plastra wosku pszczelego, a druga jest gładka. Najpierw używam powierzchni z wypustkami, a doczyszczam gładką.

DOSTĘPNOŚĆ/CENA:
Są do kupienia tylko w rossmannie za około 5zł. Napis na opakowaniu głosi, że są z edycji limitowanej, jednak wciąż są dostępne zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym.

ZAPACH:
Jest przegenialny, ponieważ pachną prawdziwą maliną. Nawet teraz, po zużyciu, opakowanie bardzo fajnie pachnie.

Na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: niecały miesiąc-25 sztuk w opakowaniu

niestety nie

Chusteczki kupiłam specjalnie na wyjazd pod namioty, ponieważ doskonale wiedziałam, że nie będę miała warunków do demakijażu chociażby płynem micelarnym. Firma Synergen kojarzy mi się bardzo pozytywnie, dlatego nie chcąc płacić dużo za chusteczki do zmycia makijażu sięgnęłam po te malinowe i to był błąd...

PLUSY
- zapach
- opakowanie

MINUSY
- podrażnia oczy!
- skóra po użyciu mnie piekła
- mam wrażenie ,że nie do końca dobrze zmywają makijaż

Odradzam osobom, które mają wrażliwą cerę. Ogólnie nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: w okresie wakacyjnym
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Mogę polecić.

Chusteczki dosyć dobrze oczyszczają twarz, chociaż nie do końca jeżeli chodzi o trwalszy makijaż. Mam pewne wątpliwości, dosyć słabo radzą sobie z tuszem do rzęs, niestety musiałam jeszcze dodatkowo zmywać makijaż oczu płynem micelarnym, ponieważ chusteczki nie dały rady. Myślę, że jeśli chodzi o jakiś lekki makijaż lub o samo odświeżenie, to spełniają swoją funkcję i sama chętnie po nie sięgam.

Podsumowując:

+ ładny, świeży zapach
+ bardzo wygodne opakowanie
+ w miarę dobrze oczyszczają
+ dają delikatny efekt nawilżenia

- nie do końca dobre do demakijażu oczu jak zapewnia producent (przynajmniej u mnie)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże