Paco Rabanne, Lady Million, Eau My Gold! EDT

Paco Rabanne, Lady Million, Eau My Gold! EDT

`Lady Million Eau My Gold!` to nowa fantazja, nowe terytorium olfaktoryczne i wizualne, niespotykanie subtelne, ale zarazem dynamiczne wcielenie kobiecości, `Lady Million` manifestuje dziś inne pragnienia i afirmuje własną przyjemność.
Flakon niczym oszlifowany diament przyjmuje wydłużony kształt i staje się przeźroczysty. Masywne szkło oraz jego grawerunek wywołują wrażenie luksusu, nadając zapachowi żywiołowy i odświętny wizerunek. W nowej wersji `Lady Million`, po uniesieniu korka wieńczącego flakon ukazuje się naszym oczom logo `Eau My Gold!`, wygrawerowane na samym diamencie, jako zapowiedź jego cennej zawartości.
Zapach `Lady Million Eau My Gold! `wykorzystuje żywe, dynamiczne połączenie aromatu mango i świeżego, energetycznego grejpfruta. Absoluty liści fiołka i kwiatów pomarańczy nadają kwiatowej nucie serca musujący charakter. Zapach cedru i bursztynowo piżmowe nuty ukazują swoje zmysłowe oblicze.
22 letnia modelka Hana Jirickova posiada subtelną urodę i silną osobowość, dwie ważne cechy, które stanowiły podstawowe kryterium wyboru właśnie jej na ambasadorkę nowego zapachu `Eau My Gold!`,

Nuty zapachowe
nuta głowy: bergamotka, mango, neroli, mandarynka, grejpfrut
nuta serca: fiołek, kwiat pomarańczy
nuta bazy: ambra, piżmo, cedr, drzewo sandałowe

50 - 100ml

Tańszy i słabszy bliźniak Womanity

Pierwsze nuty Eau My Gold pachną bliźniaczo podobnie do Womanity Muglera. Czuję tu kremową figę, której nie ma w składzie. Po chwili figa znika i zastępuje ją ogólnodostępna słodycz, którą możemy odnaleźć w co drugim popularnym zapachu. I tu kończy się to, co podobało mi się w Eau My Gold.

Zapach staje się przeciętny. Jego słodycz nie jest ulepowata, ale nie da się wyodrębnić żadnego z poszczególnych składników. Jeśli chciałabym się zgubić w tłumie, nie wyróżniać i nie zwracać na siebie uwagi, to wybrałabym ten zapach. Niestety.

Trwałość jest dosyć dobra.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: próbka 2 ml

kwiatowo, lekko, bezpiecznie

Jestem po tygodniowych testach próbkowych, 2ml, i wiem, że pełnowymiarówki nie kupię. Nie przepadam za klasycznymi LM, bo są słodkie do bólu, ta odsona słodka absolutnie nie jest, to kwiatowy delikates, dość jednostajny, niezmieniający się, bezpieczny.

Zdecydowanie najbardziej czuć fiołka i bergamotkę, nie można oprzeć się wrażeniu, że to już było i to w wielu odsłonach, ale jest to naprawdę lekki i niedrażniący zapach.

Niestety nieszczególnie trwały, jakieś 3-4 godziny maksymalnie, ale to EDT.

Ja nie kupię pełnowymiarówki, bo wolę bardziej zdecydowane zapachy, ten jest zdecydowanie lekki i wiosenny.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 2ml