Piękno Natury, Krem nawilżający

Piękno Natury, Krem nawilżający

Zgłaszająca osoba: benny

Krem nawilżający Piękno Natury dostarcza kompleksu witamin i substancji naturalnych, pozwalających wszechstronie pielęgnować cerę. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry ze szczególnym uwzględnieniem delikatnej, wrażliwej i suchej. Kompleks witamin A + E wpływa na poprawę wyglądu skóry i jej kondycji. Gingko biloba - miłorząb japoński nawilża i chroni skórę przed utratą wody i promieniami UV. D-panthenol łagodzi podrażnienia, wygładza, nawilża. Lekka konsystencja preparatu pozwala stosować go również pod makijaż.

Skład: Aqua, paraffinum perliquidum, petrolatum, cetyl alcohol, prunus persica kernel oil, steareth-20, propylene glycol, collagen, dimethicone, cera alba, tocopheryl acetate, gingko biloba, retinyl palmitate, panthenol, allantoin, carbomer, triethanolamine, methylparaben, methyldibromo glutaronitrile (and) phenoxyetanol, parfum

Cena: 10 zł / 50 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

Świetny i tani

Uwielbiam Polskie kosmetyki i często je testuje.Trafiłam na ten kremik przypadkiem i uważam że jest rewelacyjny,może nie nazbyt lekki,ale ja stosuję cienka warstwę.Znakomita wchłanialność.Doskonałe nawilżenie.Zapach niezidentyfikowany.Jednak dość przyjemny.

Brawo tak trzymać Kolastyno!

Świetny

Kocham Kolastynę! Jest super przyjazna dla skóry wrażliwej na podrażnienia, nawilża doskonale i nie powoduje przesuszenia cery, a nawet koi przesuszenia powstałe pod "płaszczykiem" innych kremów. Świetnie współgra z podkładem, którego używam. Jest w dodatku bardzo tania, choć wydajna w średnim stopniu. Co do estetyki opakowania - kojąca nerwy zieleń i prosta elegancja przemawiają do mnie pozytywnie.

Daję "jedynie" 4 gwiazdki, bo jedyne, do czego w tym kremie Kolastyny musiałam się przyzwyczaić, to zapach. Jest taki trochę mdły, ale na szczęście nie perfumowany, więc można się przełamać.

Ekstra :)

Bardzo przyjemny kremik, dobrze się wchłania, nie pozostawia nawet na mojej supełtłustej twarzy nieprzyjemnego filmu.
Nie zatyka porów, nie miałam po nim wysypu, buzia jest gładziutka i nawilżona, pomimo stosowania dwa razy dziennie Brevoxylu :). Szczerze polecam, zwłaszcza dla właścicielek (no i właścicieli ;)) cer tłustych i mieszanych, które potrzebują nawilżenia, za to nie lubią natłuszczenia i błyszczącej twarzy. Aha, jeszcze cena - banalna :)

Świąteczny makijaż

Ulubiony :)

Jak słusznie zauważyła moja poprzedniczka, podstawową zaletą tego kremu jest to, że nie powoduje zaskórników, krostek, gulek, podrażnień, po prostu nic.
Nawilża i odżywia w bardzo przyjemny sposób. Skóra jest po nim bardzo gładka, przy regularnym stosowaniu staje się coraz piękniejsza - o jednolitym, ładnym kolorycie, aksamitna, zadbana. Stosuję go i na noc i na dzień. Świetnie nadaje się jako podkład pod makijaż.
Krem ma delikatną, dość gęstą, ale taką kremowo-żelową konsystencję; bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania.
Subtelnie, ładnie pachnie. Pudełeczko w nowej wersji jest bardzo eleganckie, wygodne i higieniczne (to znaczy, nie wylewa się połowa kremu na wieczko w czasie noszenia w torebce na przykład).
No i naturalny skład, bez silikonów, z dodatkiem witamin i wyciągów roślinnych.
Przeznaczony jest dla suchej cery i nie jestem w stanie ocenić, jak by ją nawilżał. Jednak moją mieszaną nawilża doskonale, długotrwale (na cały dzień / noc), również wtedy, gdy jest przesuszona.
Czasami pojawia mi się małe podrażnienie oczu po posmarowaniu ich okolic.
Ale to drobnostka, nie jest to w końcu krem pod oczy.
Polecam, jest to naprawdę bardzo dobry kosmetyk. Najlepszy krem, jaki miałam do tej pory :)

Super!

Baaardzo miły kremik. Porządnie nawilża i odżywia, co dla mnie ważne NIE ZATYKA PORÓW I NIE POWODUJE ZASKÓRNIKÓW, buzia się po nim nie błyszczy ani nie lepi.
Przyjemny zapach i nie za rzadka konsystencja.

Odejmuję gwiazdkę za koszmarnie tandetny słoiczek, na dodatek z wieczka schodzą napisy...
Ale za to jaki tani!!! :D
Gorąco polecam.